Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Art
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2023, 11:40

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Art » 25 lut 2024, 23:00

Witam. Widzę że prace na Pachonskiego Sky ruszyły szkoda tylko że zdjec nie można ich zobaczyć na stronie inwestycj a powina być taka możliwość... I w ogóle strona jest bardzo uboga , rządnych wizualizacji itp. Interesuje się tą inwestycją ponieważ skusiłem się na mieszkanie z przedsprzedaży ale naczytałem się tyle niepochlebnych opini o tym deweloperze
na forum a do tego te opóźnienia. Sam już nie wiem czy pchać się w to dalej czy może wycofać się. Czy są na forum osoby które kupiły lub zarezerwowały mieszkanie może mogą się wypowiedzi co o tym myślą.
Pozdrawiam


Krzysiek1111
Posty: 14
Rejestracja: 23 mar 2023, 16:35

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Krzysiek1111 » 27 lut 2024, 3:20

Oj, byleby się tak nie rozpędzili, że później będzie trzeba ostatnie piętro wyburzać :D

mor3nko
Posty: 86
Rejestracja: 04 kwie 2018, 12:51

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: mor3nko » 28 lut 2024, 12:09

Czy ktoś się orientuje jak są rozwiązane własnościowo miejsca postojowe? Czy są na osobnej Księdze Wieczystej czy na tej samej? Oraz czy ktoś widział/ma dostęp do planu miejsc postojowych?


Kethael
Posty: 48
Rejestracja: 17 mar 2022, 18:08

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Kethael » 28 lut 2024, 12:43

Art pisze:Witam. Widzę że prace na Pachonskiego Sky ruszyły szkoda tylko że zdjec nie można ich zobaczyć na stronie inwestycj a powina być taka możliwość... I w ogóle strona jest bardzo uboga , rządnych wizualizacji itp. Interesuje się tą inwestycją ponieważ skusiłem się na mieszkanie z przedsprzedaży ale naczytałem się tyle niepochlebnych opini o tym deweloperze
na forum a do tego te opóźnienia. Sam już nie wiem czy pchać się w to dalej czy może wycofać się. Czy są na forum osoby które kupiły lub zarezerwowały mieszkanie może mogą się wypowiedzi co o tym myślą.
Pozdrawiam


Ja miałem kupować, miałem już rezerwację na pierwszy etap, ale się wycofałem, za dużo problemów z tą inwestycją.

tylkoDlaDyskusji
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2024, 21:06

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: tylkoDlaDyskusji » 13 mar 2024, 15:36

Niestety wychodzi na to, że problemy narastają. Na budowie coraz mniej pracowników, a z tego co wiem to wina nie leży po stronie podwykonawcy który jak było widać po początkowym etapie współpracy, działa solidnie i szybko. Niestety nikt za darmo nie będzie pracował.
Nie wiem jak to będzie dalej, ale całkiem możliwe, że tak jak na innych budowach gdzie podwykonawcy prawdopodobnie przez zapisy kontraktowe nie mogą zerwać umowy i wysyłają po 2-3 pracowników żeby formalnie nikt się do nich nie przyczepił, że nie prowadzą prac.

Scream2
Posty: 71
Rejestracja: 30 wrz 2021, 11:21

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Scream2 » 13 mar 2024, 16:41

tylkoDlaDyskusji pisze:Niestety wychodzi na to, że problemy narastają. Na budowie coraz mniej pracowników, a z tego co wiem to wina nie leży po stronie podwykonawcy który jak było widać po początkowym etapie współpracy, działa solidnie i szybko. Niestety nikt za darmo nie będzie pracował.
Nie wiem jak to będzie dalej, ale całkiem możliwe, że tak jak na innych budowach gdzie podwykonawcy prawdopodobnie przez zapisy kontraktowe nie mogą zerwać umowy i wysyłają po 2-3 pracowników żeby formalnie nikt się do nich nie przyczepił, że nie prowadzą prac.

Pracownicy na budowie są tylko po to, żeby było widać, że coś się dzieje, jak klient przychodzi do biura sprzedaży i pyta o inwestycje to wtedy mówią ‚prężnie działamy, nie będzie opóźnień’ :D nie raz widziałem, że liczba pracowników na budowie to max 5 osób - trochę mało jak na taką inwestycje :)

JanuszBiznesu
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2021, 13:44

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: JanuszBiznesu » 13 mar 2024, 19:11

Scream2 pisze:
tylkoDlaDyskusji pisze:Niestety wychodzi na to, że problemy narastają. Na budowie coraz mniej pracowników, a z tego co wiem to wina nie leży po stronie podwykonawcy który jak było widać po początkowym etapie współpracy, działa solidnie i szybko. Niestety nikt za darmo nie będzie pracował.
Nie wiem jak to będzie dalej, ale całkiem możliwe, że tak jak na innych budowach gdzie podwykonawcy prawdopodobnie przez zapisy kontraktowe nie mogą zerwać umowy i wysyłają po 2-3 pracowników żeby formalnie nikt się do nich nie przyczepił, że nie prowadzą prac.

Pracownicy na budowie są tylko po to, żeby było widać, że coś się dzieje, jak klient przychodzi do biura sprzedaży i pyta o inwestycje to wtedy mówią ‚prężnie działamy, nie będzie opóźnień’ :D nie raz widziałem, że liczba pracowników na budowie to max 5 osób - trochę mało jak na taką inwestycje :)


Ciekawe ze ludzie daja sie nabrac na 2-3 snujacych sie pracownikow :)

dioner
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2024, 12:53

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: dioner » 21 mar 2024, 8:51

Czy ktoś ostatnio był na budowie i widział jakiś postęp ?

Podobno miały być umowy deweloperskie podpisywane na budynek b4 w marcu / kwietniu ktoś coś wie na ten temat ?


beznazwy12
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2024, 11:22

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: beznazwy12 » 21 mar 2024, 11:24

Ja byłem z tydzień temu i postępy widać gołym okiem - z tego co wiem stan 0 ma być wkrótce ukończony. Nie wiem, o co chodzi z tymi postami odnośnie 2-3 pracowników, ja doliczyłem się kilkunastu.

Pach
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2024, 14:11

Re: Pachońskiego Sky Kraków od South Star Development - opinie na forum

Postautor: Pach » 21 mar 2024, 14:12

Do początku marca postępy były spore
Niestety od prawie dwóch tygodni na budowie nic się nie dzieje
( Dzisiaj na budowie było 4 robotników na 3 godziny)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 18 gości