Inwestycja Krzemowe Wzgórze Kraków - opinie i forum (ul. Krzemionki 24)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
megi
Posty: 725
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Inwestycja Krzemowe Wzgórze Kraków - opinie i forum (ul. Krzemionki 24)

Postautor: megi » 26 kwie 2017, 1:51

Jeszcze jeden ciekawy projekt mieszkaniowy w niezłej okolicy, na który ostatnio wpadłam, to Krzemowe Wzgórze w Krakowie, a nie było go jeszcze na forum :) Być może jest tu ktoś, kto planuje zakup nowego mieszkania w tej inwestycji i podzieli się tym, jakie ma opinie na ten temat? Z tego, co udało mi się zorientować, to deweloper, który to stawia, jest spółką celową, powołaną zapewne do realizacji tego budynku. Jak dla mnie, to budzi trochę małe zaufanie, bo zwykle pod sprzedaży mieszkań, taka firma znika i w razie problemów nie bardzo jest do kogo zwrócić się o pomoc w ich rozwiązaniu. Ale jednak faktem jest, że tak się dzisiaj buduje, więc i w przypadku Krzemowego Wzgórza nie jest inaczej. Jakie macie opinie w tej sprawie, to dobry system czy lepiej uważać (choć oczywiście uważać zawsze trzeba) :?: Jaki tam jest system płatności, ktoś się może orientuje jak to wygląda :?:

Obrazek

Lokalizacja, w Starym Podgórzu, w sąsiedztwie parku jest bardzo ciekawa, podobnie jak forma budynku, nieco przypomina mi ona Prądnik Tarasy Kraków, tyle że w tym przypadku obszerne tarasy przynależące do mieszkań, mogą mieć faktycznie sens, zwłaszcza jeśli będą wychodziły na Park Bednarskiego. Dodatkowo inwestycja powstaje na wzgórzu, co jeszcze bardziej podnosi jej atrakcyjność. Miejsce jest dosyć zielone i raczej spokojne, jak na Kraków, ale też z tego, co kojarzę, to jest stamtąd kawałek do komunikacji publicznej, mimo że bardzo blisko centrum Krakowa. To jedno z tych miejsc stosunkowo blisko Starego Miasta, w których dosyć dużo się buduje, były na forum już takie projekty dyskutowane, jak na przykład Zamoyskiego 30 Kraków , albo powstająca także w tych okolicach Stella Prima - Zamoyskiego 70 - widać da się tam jeszcze znaleźć atrakcyjne działki pod zabudowę :)

Obrazek

Samych nowych mieszkań w podgórzu, które znajdą się w nowym budynku pod adresem Krzemionki 24, nie będzie wiele, bo zaledwie 18, będzie to więcej bardzo kameralna inwestycja, a i sam budynek zaplanowano, jako niezbyt okazały. Da się tam znaleźć zarówno kawalerkę mającą zaledwie 25 metrów kwadratowych. Poza tym, że ten lokal jest mały, to jest jeszcze raczej nieustawny, bowiem pomiędzy częścią ścian, nie ma w nim kątów prostych, a to może komplikować późniejsze urządzanie. Ale jeśli dla kogoś to zbyt mało, to może wybrać też apartament mający 90 metrów kwadratowych, w którym zmieściły się 4 pokoje i dodatkowo 10-metrowy taras. Jest tylko jeden szkopuł, na taką przyjemność trzeba sobie przygotować nawet 1 350 000 złotych, bowiem metr kwadratowy takiego mieszkania kosztuje 15 000 złotych, a więc to zdecydowanie czołówka Krakowska. Ale dla oszczędnych, są o takie za 11 500 zł/m2 ;)

Obrazek

Jakie macie o inwestycji Krzemowe Wzgórze opinie :?: Może ktoś się nimi podzieli na forum, bo jak dla mnie, to wygląda ona całkiem ciekawie, jednak ceny też są ciekawe. Wato by tu jeszcze dodać, że miejsce postojowe w garażu podziemnym kosztuje w przypadku tego projektu 68 000 złotych, a więc jeszcze tu mieszkańców czeka niespodzianka ;) A jeśli ktoś ma jakieś zdjęcia przedstawiające miejsce, gdzie to powstaje, to także poproszę na forum, a może też sama w wolnej chwili wybiorę się je tam zrobić.
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2017, 0:38 przez megi, łącznie zmieniany 1 raz.


kraklove
Posty: 69
Rejestracja: 25 paź 2016, 12:37

Re: Inwestycja Krzemowe Wzgórze Kraków - opinie i forum (ul. Krzemionki 24)

Postautor: kraklove » 26 kwie 2017, 19:07

Wygląda bardzo ciekawie! Szkoda, że ceny też są imponujące (11,5-15 tys./metr) ;)

Marysia
Posty: 11
Rejestracja: 19 lip 2016, 23:11

Re: Inwestycja Krzemowe Wzgórze Kraków - opinie i forum (ul. Krzemionki 24)

Postautor: Marysia » 05 maja 2017, 15:52

No nie wiem, te mieszkania są narożne, czyli parku nie zobaczymy za ponad milion złotych



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości