Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
ragar
Posty: 442
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: ragar » 26 sty 2023, 11:39

jan winicki pisze:Lokalizacja dobra ponieważ blisko centrum i linii tramwajowej, która jest w budowie

Ta linia tramwajowa (do Górki Narodowej, tak zakładam), będzie na tyle blisko, żeby obsługiwać to osiedle mieszkaniowe? Jak będzie usytuowany tramwaj względem tej inwestycji?


michok
Posty: 128
Rejestracja: 21 lip 2022, 14:15

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: michok » 18 kwie 2023, 21:36

Co sądzicie o tej inwestycji? Byłem tam ostatnio i jakoś nie czuję miejscówki. Wyjazd w stronę siewnej nieprzyjemny.
Jakieś takie zad*pie te tereny. Ani przyjemnie do spacerowania, ani widoków fajnych brak. A ceny tych normalnych 3-4 pokojowych mieszkań ponad 11 tysięcy. Jeszcze jakby infrastruktura tam jakaś była pod ręką. Bez środka transportu nie podchodź.
Mirosław Ch. Urodzony w Małopolsce, na co dzień mieszkający w Krakowie.

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: pozdro » 19 kwie 2023, 6:48

A czego tam brakuje?


michok
Posty: 128
Rejestracja: 21 lip 2022, 14:15

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: michok » 20 kwie 2023, 13:06

Wydaje mi sie, ze napisalem.
Mirosław Ch. Urodzony w Małopolsce, na co dzień mieszkający w Krakowie.

agnes777
Posty: 7
Rejestracja: 12 cze 2022, 17:51

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: agnes777 » 20 kwie 2023, 13:15

michok pisze:Wydaje mi sie, ze napisalem.


To ciekawe, bo Park na Siewnej jest w odległości jakichś 500m, a Dolina Prądnika i Park Witkowicki może około 1km. Dla mnie brak terenów spacerowych i "widoków" to słaby argument. O jakich widokach w ogóle mowa w mieście? Może lepszy byłby na elektrownię na przykład?

Dla mnie główne minusy tej inwestycji to hałas związany z bardzo blisko położną linią kolejową i tramwajem.

Rzd
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2023, 11:46

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: Rzd » 01 maja 2023, 22:19

Czy ktoś może wie jak odnosi się deweloper do kwestii potencjalnego hałasu spowodowanego ruchem kolejowym i tramwajowym?

ghd
Posty: 320
Rejestracja: 04 lut 2020, 22:12

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: ghd » 02 maja 2023, 9:14

Mam podejrzenie, graniczące z pewnością, że deweloper ma wyłożone na to, czy przyszłemu, szczęśliwemu nabywcy tych niewątpliwie ekskluzywnych apartamentów będzie towarzyszył hałas. Przecież w tym biznesie zupełnie nie o to chodzi. Z drugiej strony co można niby zrobić? Zażądać demontażu torów?
Wybacz, jeżeli obrażam Ci apartament. :D

ragar
Posty: 442
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: ragar » 18 wrz 2023, 11:08

Gdyby ktoś sobie chciał obejrzeć, jak to wygląda, to może zobaczyć przez okna tramwaju niedawno otwartego.

Obrazek

Niestety widok trochę zaburza ten skład materiałów budowlanych i palet - można by sobie wyobrazić lepszy widok z okna mieszknaia.

Obrazek

Ale może są jakieś plany na to, żeby zbudować tam kolejne bloki, pytanie czy to będzie na pewno lepszy widok z okien.


ragar
Posty: 442
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: ragar » 18 wrz 2023, 11:10

Te duże przeszklenia mi się podobają, choć chciałoby się mieć z nich nieco lepszy widok.

Obrazek

Co myślicie, może ktoś kupił i podzieli się spostrzeżeniami. Co ciekawe, to większość mieszkań jest sprzedanych. A kiedy odbiory tych mieszkań w nowych blokach na Prądniku?

ragar
Posty: 442
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Apartamenty Prądnik Kraków od Grimbud - opinie na forum

Postautor: ragar » 14 mar 2024, 19:11

Tam chyba trwają teraz odbiory mieszkań od dewelopera. Może ktoś się podzieli informacją o tym, jak się deweloper i generalny wykonawca spisali? Dużo jest usterek do poprawy czy raczej wszystko dobrze zrobione i nie ma się do czego przyczepić? Może ktoś się podzieli na forum opisem, na co zwrócić szczególną uwagę?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości