Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
pitipiti
Posty: 47
Rejestracja: 12 sty 2021, 15:03

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: pitipiti » 28 lut 2024, 19:56

Fliperki odpalone 8-)


fjrc
Posty: 131
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: fjrc » 28 lut 2024, 20:48

Bardzo ładna inwestycja. Te mieszkania z tarasami od południa na wyższych piętrach pewnie po 25k pójdą

fjrc
Posty: 131
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: fjrc » 06 mar 2024, 12:47

Wizualizacje

Obrazek

Obrazek


luc
Posty: 665
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: luc » 18 mar 2024, 11:56

I dobrze, że ta działka zostanie wreszcie zabudowana, bo ona raczej okolicy nie zdobiła, a jednak to kawał terenu w bardzo dobrym miejscu.

luc
Posty: 665
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: luc » 18 mar 2024, 11:56

Swoją drogą jak myślicie, lepsze miejsce jest tutaj czy lepszą lokalizacja jest inwestycja Lindego 2 w Krakowie budowana przez tego samego dewelopera, czyli Noho Investment. Mnie Wybickiego wydaje się lepszym miejscem niż Lindego / Na Błonie. Jakie macie tu opinie? Tam różnice w cenach są jakieś większe czy podobne?

humbak
Posty: 90
Rejestracja: 15 gru 2022, 13:43

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: humbak » 18 mar 2024, 12:43

a mnie ciekawi jak te wszystkie premium dodatki jak silownia itd wplyna na czynsz bo za cos to wszystko trzeba utrzymac

luc
Posty: 665
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: luc » 18 mar 2024, 14:35

humbak pisze:a mnie ciekawi jak te wszystkie premium dodatki jak silownia itd wplyna na czynsz bo za cos to wszystko trzeba utrzymac

Przyznam, że też mnie to ciekawi, tym bardziej, że to nie są tanie rzeczy i będzie to widać w czynszach. Z tego, co kojarzę, że takie ekstrasy często trafiają do zewnętrznych operatorów, którzy je komercjalizują. Np. basen w wieżowcu w Bronowicach. Ciekawi mnie też, jak będzie tutaj, ile będzie kosztowało utrzymanie części wspólnych.

absentia.mint
Posty: 8
Rejestracja: 18 sty 2024, 20:23

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: absentia.mint » 19 mar 2024, 15:04

luc pisze:Swoją drogą jak myślicie, lepsze miejsce jest tutaj czy lepszą lokalizacja jest inwestycja Lindego 2 w Krakowie budowana przez tego samego dewelopera, czyli Noho Investment. Mnie Wybickiego wydaje się lepszym miejscem niż Lindego / Na Błonie. Jakie macie tu opinie? Tam różnice w cenach są jakieś większe czy podobne?


Jak dla mnie ul. Wybickiego to zdecydowanie lepsza lokalizacja. Patrząc przede wszystkim jak intensywnie ostatnio rozwija się północna cześć Krakowa.


fjrc
Posty: 131
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: fjrc » 19 mar 2024, 19:08

Też uważam, że Wybickiego jest lepszą lokalizacją

Mirek
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2024, 22:40

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: Mirek » 19 mar 2024, 22:41

Czy ma ktoś może pełne plany i zagospodarowanie terenu?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości