Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Scream2
Posty: 71
Rejestracja: 30 wrz 2021, 11:21

Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: Scream2 » 15 lut 2022, 19:03

Witam,

widziałem na gunb, ze Noho dostało zgodę na wyburzenie i oczyszczenie pozostałości po CH Gigant. Aktualnie czekają na zezwolenie na budowę budynków. Inwestycja ma wystartować już niedługo. Co myślicie o noho ? Jakie ceny mogą dać przy takiej lokalizacji?


noicomyzrobimy
Posty: 74
Rejestracja: 09 sty 2020, 22:58

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: noicomyzrobimy » 15 lut 2022, 19:37

kawalerki po 14k, normalne po 12k

oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: oleo » 15 lut 2022, 20:03

noicomyzrobimy pisze:kawalerki po 14k, normalne po 12k

Skąd takie info, dowiadywałeś się już czegoś w sprawie?


Dziadek
Posty: 46
Rejestracja: 19 sty 2022, 21:08

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: Dziadek » 15 lut 2022, 20:06

Pytanie. Co ta są ,,Ukryte pragnienia" ?
Mocno się zastanawiałem kiedy ruszy ta inwestycja, te pozostałość po Gigancie są ochydne. Lokalizacja jest świetna więc i ceny będą wysokie. Myślę że małe metraże po 14 lub nawet 15 na widokowych piętrach.

Scream2
Posty: 71
Rejestracja: 30 wrz 2021, 11:21

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: Scream2 » 15 lut 2022, 20:20

Dziadek pisze:Pytanie. Co ta są ,,Ukryte pragnienia" ?
Mocno się zastanawiałem kiedy ruszy ta inwestycja, te pozostałość po Gigancie są ochydne. Lokalizacja jest świetna więc i ceny będą wysokie. Myślę że małe metraże po 14 lub nawet 15 na widokowych piętrach.

Ukryte pragnienia to inwestycja zlokalizowana przy ulicy Kluczborskiej - ogrodzone osiedle te obok przystanku Bratysławska. Inwestycja ruszy pewnie szybko, biorąc pod uwagę, ze po przeciwnej stronie jest w trakcie budowy inna inwestycja.

Scream2
Posty: 71
Rejestracja: 30 wrz 2021, 11:21

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: Scream2 » 15 lut 2022, 20:21

Scream2 pisze:
Dziadek pisze:Pytanie. Co ta są ,,Ukryte pragnienia" ?
Mocno się zastanawiałem kiedy ruszy ta inwestycja, te pozostałość po Gigancie są ochydne. Lokalizacja jest świetna więc i ceny będą wysokie. Myślę że małe metraże po 14 lub nawet 15 na widokowych piętrach.

Ukryte pragnienia to inwestycja zlokalizowana przy ulicy Kluczborskiej - ogrodzone osiedle te obok przystanku Bratysławska. Inwestycja ruszy pewnie szybko, biorąc pod uwagę, ze po przeciwnej stronie jest w trakcie budowy inna inwestycja.

urbanity.pl/photos/20/44/22044.jpg?v=1517961754

bmiara
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2022, 21:51

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: bmiara » 16 lut 2022, 9:53

oleo pisze:
noicomyzrobimy pisze:kawalerki po 14k, normalne po 12k

Skąd takie info, dowiadywałeś się już czegoś w sprawie?

Bardziej na południe, przy Składowej, są podobne ceny w nowych inwestycjach.

Scream2
Posty: 71
Rejestracja: 30 wrz 2021, 11:21

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: Scream2 » 16 lut 2022, 13:57

Składowa bez usług, komunikacji itp. Tutaj pełna infrastruktura, pętla z tramwajami i autobusami 4 minuty spacerem. Sam projekt na pewno będzie ciekawy - są wstępne wizualizacje - noho ma wysoki standard, czasami warto dopłacić 1 tys na m2 :)


adam123
Posty: 75
Rejestracja: 10 cze 2016, 8:30

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: adam123 » 16 lut 2022, 14:04

Scream2 pisze:Składowa bez usług, komunikacji itp. Tutaj pełna infrastruktura, pętla z tramwajami i autobusami 4 minuty spacerem. Sam projekt na pewno będzie ciekawy - są wstępne wizualizacje - noho ma wysoki standard, czasami warto dopłacić 1 tys na m2 :)

lokalizacja bezdyskusyjnie świetna, ale mam pytanie o to gdzie są te wizualizacje, i gdzie można zapoznać się z realizacjami NOHO? Bo jak inaczej ocenić ich standard? :roll:

Pav3l
Posty: 33
Rejestracja: 01 lip 2020, 16:40

Re: Monument Kraków / Noho Investment (ul. Wybickiego) - opinie na forum (działka po Gigancie)

Postautor: Pav3l » 17 lut 2022, 11:10

Byłem w biurze widziałem, ostatnie pietra maja całkiem spoko 4 pokojowe mieszkania po chyba ok. 80m2. Inwestycja wizualnie nie powala.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości