Aleja Dębowa Kraków / deweloper Wisdomic - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
megi
Posty: 739
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Aleja Dębowa Kraków / deweloper Wisdomic - opinie na forum

Postautor: megi » 17 kwie 2022, 14:14

Wpadła mi ostatnio w oko inwestycja Aleja Dębowa w Krakowie od Wisdomic. Odległość od centrum nie jest mała, ale z drugiej strony rozkłady niezłe i jeszcze ciągle w mieście. Co myślicie o okolicach pomiędzy ul. Półłanki a drogą S7, ma to sens? Dokładnie, to chodzi o adres Feliksa Wrobela 135, na mapie to wygląda, jak niezłe pola dookoła. Z usługami chyba słabo, ale jest niedaleko przystanek autobusowy, co pół godziny można dojechać na pętlę w Podgórzu (Podgórze SKA). Jest też jakaś szkoła w okolicy. Podobno gdzieś w tych okolicach miałaby przebiegać planowana linia tramwajowa, przedłużenie tej z Lipskiej, ktoś tu zna więcej szczegółów?


pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Aleja Dębowa Kraków / deweloper Wisdomic - opinie na forum

Postautor: pozdro » 17 kwie 2022, 16:25

Zadupie pół godziny to do Tarnowa dojedziesz

megi
Posty: 739
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Aleja Dębowa Kraków / deweloper Wisdomic - opinie na forum

Postautor: megi » 19 kwie 2022, 9:23

Jeśli chodzi o sam wygląd osiedla Aleja Dębowa w Krakowie, to te domy i bliźniaki wyglądają całkiem niezłe. Miło, że mają balkony, to na pewno na plus.

Obrazek
Wizualizacje: deweloper Wisdomic

Plus też, że są garaże w tych budynkach, bo coraz częściej widuje się takie domki, ale bez garażu, tylko z miejscem postojowym pod budynkiem. Tylko szkoda, że okolica taka... mało miejska jednak. Ale muszę się tam przejść i zrobić trochę zdjęć.


MarcinJ
Posty: 445
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Aleja Dębowa Kraków / deweloper Wisdomic - opinie na forum

Postautor: MarcinJ » 27 wrz 2022, 12:52

A to nie jest tak, że sąsiedztwo jest tam nie do końca takie, jak na tych wizualizacjach? Wrzuci ktoś może jakieś zdjęcie, bo chyba przynajmniej część tych domów już stoi.

oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Aleja Dębowa Kraków / deweloper Wisdomic - opinie na forum

Postautor: oleo » 19 sty 2023, 10:47

Był ktoś może w okolicy i może powiedzieć, jak idzie budowa, albo jeszcze lepiej zrobić kilka zdjęć i wrzucić na forum? Ale lokalizacyjnie, to mocne obrzeża (choć wiem, że w obrębie III obwodnicy).

Tu plus za to, że jest garaż na samochód w obrębie budynku, choć chyba nie ma z niego drzwi do wnętrza domu. Życzą sobie za to milion, nie napisali, ile kosztuje dom C, choć on ma o jeden pokój mniej niby, choć wydaje mi się, że on jest najbardziej składny.'

Nie wiecie, jakie tam ma być ogrzewanie? Nie widzę żadnego pomieszczenia kotłowni, ale chyba teraz piecyk można mieć w różnych miejscach.

segmentkrakow
Posty: 25
Rejestracja: 15 gru 2022, 10:03

Re: Aleja Dębowa Kraków / deweloper Wisdomic - opinie na forum

Postautor: segmentkrakow » 19 sty 2023, 15:27

Bylem tam z 2 miesiace temu i jeszcze nic nie bylo, podobno maja ruszac z budowa ale nie wiem ile w tym prawdy. Z tego co widzialem na stronie to domy C maja kosztowac 929 tysięcy, ta informacja jest dostepna na stronie (pierwsze 5 jest sprzedanych/wykupionych dlatego nie widzisz ceny). Mi sie strasznie to osiedle podoba kurcze, dojazd moze nie jest fantastyczny ale to wciaz Krakow. Na reszte pytan nie odpowiem, bo nie wiem :D

segmentkrakow
Posty: 25
Rejestracja: 15 gru 2022, 10:03

Re: Aleja Dębowa Kraków / deweloper Wisdomic - opinie na forum

Postautor: segmentkrakow » 23 sty 2023, 17:10

"Budowa już się rozpoczęła. Teren jest wykarczowany, obecnie trwa przyłącz sieci wody, a od następnego tygodnia wjeżdża sprzęt na roboty ziemne."

Taka informacje dostalem :) Możliwe, że w weekend sie przejade w te rejony, to wrzuce jakies zdjecia



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 43 gości