Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Venya97
Posty: 116
Rejestracja: 03 lis 2021, 16:33

Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum

Postautor: Venya97 » 10 wrz 2023, 21:23

pozdro pisze:Co rozumiesz przez codzienne dojazdy? Ja wychodzę z domu jak mam ochotę. Nie rozumiem po co miałbym wychodzić jak jakiś mocno pada czy jest mórz 20 stopni? Wychodzisz jak przestanie padać poprostu. Cały dzień nie pada. Nie ogarniam twojego toku rozumowania. Jak jest burze to nie idę do żabki po truskawki.

Aaa czyli nigdy burza cię nie spotkała jak byłeś już na zewnątrz? ;)
I nie przewidujesz sytuacji awaryjnych? Pilny wyjazd itd? Słabo trolujesz ;)


Venya97
Posty: 116
Rejestracja: 03 lis 2021, 16:33

Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum

Postautor: Venya97 » 10 wrz 2023, 21:25

pozdro pisze:Co rozumiesz przez codzienne dojazdy? Ja wychodzę z domu jak mam ochotę. Nie rozumiem po co miałbym wychodzić jak jakiś mocno pada czy jest mórz 20 stopni? Wychodzisz jak przestanie padać poprostu. Cały dzień nie pada. Nie ogarniam twojego toku rozumowania. Jak jest burze to nie idę do żabki po truskawki.

I jak jest mróz 5 dni czy więcej to siedzisz w mieszkaniu i się nie ruszasz? Trochę creepy xd

kwrona
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2021, 14:46

Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum

Postautor: kwrona » 10 wrz 2023, 21:36

Kolega chwilowo nie odpisuje bo mamy akurat ładną pogodę ostatnio i wyszedł z domu, poczekajcie do czwartku, ma padać


MieszkaniecPolski
Posty: 10
Rejestracja: 11 wrz 2023, 12:32

Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum

Postautor: MieszkaniecPolski » 11 wrz 2023, 12:34

W sobotę są dni otwarte. Był ktoś kiedyś na nich? Oferują jakieś ciekawe rabaty? Obecnie ceny są 11000 w górę i to za mieszkanie ponad 90m.

Wysoka_palma
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2023, 22:02

Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum

Postautor: Wysoka_palma » 15 wrz 2023, 22:06

Czy macie może problem z dudniącą podłogą u sąsiadów nad wami? Nad nami wprowadziła się rodzina i od tego momentu czuję (dosłownie) ich każdy krok. Nie słyszę rozmów, pralek, odkurzaczy, ale ich podłoga od chodzenia tak dudni i rezonuje po ścianach, że mi się w mieszkaniu rzeczy trzęsą. Głowa mnie boli od ich biegania i chodzenia, co jest absurdalne bo nie powinno to być w ogoóle odczuwalne. Myślę, że coś jest nie tak z podłogą która ułożyli - nie wiem czy brak dylatacji, czy kijowa panele, podkład, ale ten huk jest nie do wytrzymania. Czy macie też ten problem, może to jednak wina dewelopera i źle zrobionego stropu? Nie są to uroki mieszkania w bloku, ponieważ mieszkałam już w nowym budownictwie i nic takiego się nie działo.

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum

Postautor: pozdro » 16 wrz 2023, 20:00

Normalne w bloku jak trafisz na sąsiada z dziećmi lub jak dużo biegają. Dlatego brać ostatnie piętra jak już. Ja mam studenciaków w bloku bo to same na wynajem to ci się uczą albo na uczelni. To mam total spokój. Ta izolacja akustyczna w blokach to jest dziadoska w sumie. Jeszcze ściany tak po sąsiedzku spoko, ale te ściany nad i pod to masakra. Wszystko zależy na kogo trafisz. Lepiej dopłacić 5k/m2 za ostatnie piętro, albo domek na wsi brać

macg
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2023, 19:53

Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum

Postautor: macg » 17 wrz 2023, 21:57

Skoro poruszony został temat hałasu. Bardzo proszę o opinię dotyczącą nieco innego hałasu, który może być uciążliwy, a mianowicie chodzi mi o często przelatujące samoloty nad osiedlem.
Czy Waszym zdaniem są uciążliwe? Czy są też na tyle wysoko, że ich hałas nie jest uciążliwy?

Tuzinek
Posty: 103
Rejestracja: 10 cze 2023, 23:55

Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum

Postautor: Tuzinek » 17 wrz 2023, 23:17

macg pisze:Skoro poruszony został temat hałasu. Bardzo proszę o opinię dotyczącą nieco innego hałasu, który może być uciążliwy, a mianowicie chodzi mi o często przelatujące samoloty nad osiedlem.
Czy Waszym zdaniem są uciążliwe? Czy są też na tyle wysoko, że ich hałas nie jest uciążliwy?


Mieszkam obecnie na Powstańców czyli w kontekście przelotu samolotów można powiedzieć że w tym samym miejscu. Osobiście nie uważam tego za problem ani trochę. Wręcz wydaje mi się to komiczne że można to rozważać jako problem. Te samoloty wciąż latają tutaj na dosyć dużej wysokości i ledwo je słychać. Dosłownie coś zupełnie losowego na co masz zerowy wpływ typu sąsiad z biegającymi dzieciakami nad głową będzie 100x bardzie irytujący.


pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum

Postautor: pozdro » 18 wrz 2023, 7:02

Hałas samolotów to,jakieś bzdety może w Balicach hałasują, choć tam bywając na punkcie widokowy, przy lotnisku zagłusza je autostrada. Pewnie przy starcie jest większy hałas niż przy ładowaniu. Na Gorce na zewnątrz nigdy nie słyszałem hałasu samolotu, może coś tam słychać ale jakoś mało się na to zwraca uwagę, jest duzo więcej irytujących hałasów jak patoauta po tuningu, stare diesle, motocykle, skuterki, z tym trzeb walczyć i wyrugować z Krakowa. Najlepiej hybrydami i elektrykami zastąpić.

Perq
Posty: 10
Rejestracja: 28 lut 2021, 0:35

Re: Osiedle Górka Narodowa Kraków od Dom Development - opinie na forum

Postautor: Perq » 18 wrz 2023, 18:18

A tak na serio to samoloty słychać, bo lecą dokładnie nad osiedlem. Nie jest to taki huk jak np. na Bronowicach, ale cicho też nie jest. Na szczęście przelatują szybko, więc to kwestia przyzwyczajenia. Po niedługim czasie przestaje to przeszkadzać i nie zwraca się na to uwagi. Osobiście wolę samoloty od sąsiedztwa np. torów i przejeżdżających pociągów.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2023, 11:30 przez Perq, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 43 gości