Tuchowska Apartamenty Kraków (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
fero
Posty: 92
Rejestracja: 31 sty 2017, 23:02

Tuchowska Apartamenty Kraków (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Postautor: fero » 23 wrz 2022, 16:09

Niewielka inwestycja w Podgórzu Duchackim w Krakowie, tj. Tuchowska Apartamenty - podwójne bloczki, w których znajdują się mieszkania 3-pokojowe i mieszkania 5-pokojowe (niestety te większe są dwupoziomowe). Ktoś się może orientuje, czy w tych budynkach zaplanowano także windy czy jednak trzeba chodzić po schodach? Jaki rodzaj ogrzewania tam przewidziano, czy będzie MPEC, czy jakaś własna kotłownia?

No i co myślicie o samej lokalizacji, dobre miejsce na zakup mieszkania? Okolica jest spokojna i bezpieczna? Jak tam wygląda kwestia dostępu do komunikacji publicznej, łatwo można się do niej dostać i jest sensowna?


snd0cff
Posty: 27
Rejestracja: 25 cze 2023, 16:50

Re: Tuchowska Apartamenty Kraków (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Postautor: snd0cff » 26 cze 2023, 10:11

podbijam temat, ktoś okolicę zna?
coś więcej wiaodmo o inwestycji?

megi
Posty: 725
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Tuchowska Apartamenty Kraków (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Postautor: megi » 26 cze 2023, 12:21

snd0cff pisze:podbijam temat, ktoś okolicę zna?
coś więcej wiaodmo o inwestycji?

Mnie też zastanawia to, jak tam jest z windami, są czy nie ma?

A okolica, chociaż dosyć daleka od centrum, ale chyba całkiem spokojna. Trochę domów, trochę domów, nie jest źle.


teqnix
Posty: 195
Rejestracja: 25 maja 2023, 13:46

Re: Tuchowska Apartamenty Kraków (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Postautor: teqnix » 26 cze 2023, 13:53

Ja okolicę znam, co prawda tam nie mieszkałem ale często przejeżdżam i kiedyś tam była myjnia samochodowa z której korzystałem. Uważam, że to świetna okolica ponieważ ulica od strony Cechowej jest jednokierunkowa i przez to ruch samochodowy jest w ryzach, z początku jest trochę blokowisko ale już od powiedzmy po minięciu 1/3 ulicy ma ona charakter wiejski i jest tam niska zabudowa. Bardzo blisko do wielu usług i sklepów (biedronka i lidl spacerem, drugi lidl, mc donalds, centrum dekada z 5 minut samochodem, mała stacja benzynowa blisko (czyli sklep całodobowy pierwszej potrzeby), kawałek dalej zaczyna się Kurdwanów ze szkołami, basenami, wielkim carrefourem itd), obok fabryka pizzy, jakieś żłobki, sporo gabinetów lekarskich i dentystycznych. Bardzo blisko do przystanku tramwaju nr 50 (23 minuty pod galerię krakowską) i łatwy wyjazd na obwodnicę. To jedno z lepszych miejsc na podgórzu duchackim, lepsze niż Bochenka gdzie się koncentrują główne inwestycje mieszkaniowe.

bas
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2023, 21:58

Re: Tuchowska Apartamenty Kraków (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Postautor: bas » 18 lip 2023, 22:03

Sama inwestycja wygląda zachęcająco, ale wiadomo coś o deweloperze? Lokalizacja i wygląd budynku na plus,ale bez windy.
Czemu taki długi termin realizacji?

plaszak
Posty: 357
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Tuchowska Apartamenty Kraków (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Postautor: plaszak » 18 lip 2023, 23:07

bas pisze:bez windy.

Ale to słabe jest, ja wiem, że winda sporo kosztuje, ale tak po schodach na wyższe piętro za każdym razem?

Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Tuchowska Apartamenty Kraków (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Postautor: Master » 20 sie 2023, 21:18

Warto jeszcze wspomnieć, że miewają pokoje poniżej 7,5 m2, więc trochę małe... A jak z garażami, jest podziemny? Z tego co widzę, to jedno mieszkanie na stronie ma status "sprzedane" - szału nie ma. A jakie tam ceny metra kwadratowego?

bas
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2023, 21:58

Re: Tuchowska Apartamenty Kraków (Podgórze Duchackie) - opinie na forum

Postautor: bas » 13 wrz 2023, 21:37

Jest parking podziemny, na dzień dzisiejszy cena za metr to chyba 12.200 i większość już sprzedanych.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 30 gości