Bardosa Nowa Huta - Kraków / Krakestate - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Wiguś
Posty: 39
Rejestracja: 30 sty 2021, 13:17

Bardosa Nowa Huta - Kraków / Krakestate - opinie na forum

Postautor: Wiguś » 30 wrz 2022, 23:27

Jeżdżąc na rowerze obserwuje w jak zaawansowanym stadium budowy jest nowa inwestycja na ul. Bardosa więc postanowiłem poruszyć jej temat na forum.

bardosa.pl

O ile na układach średnio się znam, o tyle jeśli chodzi o metraże to nazwał bym je mocno inwestycyjnymi - jedno mieszkanie 83 m, reszta 63 i w dół. Ceny są przyzwoite, bo poniżej 10k i według tego co na stronie mogę stwierdzić, że na obecne czasy sprzedaż idzie bardzo przyzwoicie.

Jeśli chodzi o lokalizację, to z jednej strony to koniec Krakowa, z drugiej zaś świetne miejsce dla kogoś kto liczy na dostęp do obwodnicy. Bardzo blisko bloków jest przystanek tramwajowy, a okolica jest na prawdę bardzo spokojna. Fakt, ulica Ptaszyckiego jest bardzo blisko, ale odgrodzona ekranami i jakimiś drzewami jest praktycznie nieodczuwalna. W okolicy jest wręcz sielsko i troszkę jak na wsi, a ruch na samej Bardosa to chyba więcej kolarzy niż samochodów. Olbrzymim minusem jest niestety brak jakiegokolwiek sensownego sklepu w zasięgu spaceru, plusem zaś bliskość pływalni. Nie wiem jak z uciążliwością pobliskiej spalarni.

Bardzo podoba mi się również kameralność bloków i piękna elewacja z cegły - generalnie mi się podoba ta inwestycja choć nie zdecydował bym się mieszkać w tej lokalizacji.


iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Bardosa Nowa Huta - Kraków / Krakestate - opinie na forum

Postautor: iti » 23 mar 2023, 11:58

Wiguś pisze:Bardzo podoba mi się również kameralność bloków i piękna elewacja z cegły - generalnie mi się podoba ta inwestycja choć nie zdecydował bym się mieszkać w tej lokalizacji.

To prawda, że jest to niezły "koniec świata", ale jednak co ciekawe, większość mieszkań zostało tam sprzedanych. Z plusów tej lokalizacji, to ja dałbym bliskość wyjazdu na obwodnicę, bo tu faktycznie jest blisko, ale nie wiem czy wiele osób to przekonuje do wyboru takiej lokalizacji. Budynek faktycznie nie wygląda źle, w zasadzie dwa budynki, ale jednak jest to mocno daleko od miasta.

Master
Posty: 722
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Bardosa Nowa Huta - Kraków / Krakestate - opinie na forum

Postautor: Master » 18 wrz 2023, 23:22

Był tam ktoś kiedyś i może zrobił jakieś zdjęcie? Nigdy mi się tam nie chce wybrać, bo niby po co? :)


zielonyprezydent
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2023, 20:57

Re: Bardosa Nowa Huta - Kraków / Krakestate - opinie na forum

Postautor: zielonyprezydent » 19 wrz 2023, 21:00

Pomijamy bliskość s7, która jest podobnie przerażająca jak w przypadku Strefy Cegielni. Ale wygląda sympatycznie. Przez to trochę mnie zaczęło zastanawiać, dlaczego nie ma inwestycji jeszcze na wschód od bardosa. Są tramwaje, jest zielono - w czym problem? Skwer harmonia upychają w moim zdaniem na ten moment gorszej lokalizacji.

LQS
Posty: 142
Rejestracja: 09 kwie 2019, 22:31

Re: Bardosa Nowa Huta - Kraków / Krakestate - opinie na forum

Postautor: LQS » 19 wrz 2023, 21:46

tutalne zadupie na 2023.
może sie okazać że lokalizacja OK w 2033r. ale jaki sens jest pakować kase w takie coś skoro są lepsze lokalizacje.
nie wiem kto tam kupuje, dla mnie to jest w 2023 skrajna głupota.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: nick707 i 49 gości