Kobi House Kraków (Kobierzyńska) od Imperial Capital - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
scr4tchi
Posty: 152
Rejestracja: 04 kwie 2023, 7:38

Inwestycja Kobi House od Imperial Capital

Postautor: scr4tchi » 11 kwie 2023, 11:38

Przypadkowo wyskoczyło mi na, że Imperial rozpoczął kolejną kameralną inwestycję na łączeniu ulicy Sąsiedzkiej z Kobierzyńską. Więcej informacji można znaleźć na dedykowanej stronie imperialkobi.pl . Mieszkania fajne ustawne, ale ceny niestety kosmiczne. Ciekawy pomysł z tymi osobistymi tarasami na dachu budynku.


humbak
Posty: 90
Rejestracja: 15 gru 2022, 13:43

Re: Kobi House Kraków (Kobierzyńska) od Imperial Capital - opinie na forum

Postautor: humbak » 11 kwie 2023, 13:01

jasne mieszkania (od zachodu) od strony ruchliwej/glosnej drogi, ciszej od wschodu, ale tam z kolei ciemniej, niby fajne te lofty, ale w dzisiejszych czasach ogrzanie takiej przestrzeni to tez pewnie istotny aspekt - dla kogos kto ma gruby portfel pewnie bez znaczenia, ale jesli dobrze widze to juz 3-4 tygodnie wisi oferta, a jeszcze żadne mieszkanie sie nie sprzedalo?
Pytanie tez co na tym dachu tak naprawde mozna sobie zrobic bo jak mocniej zawieje.. to lepiej miec spore ubezpieczenie OC

ciekawe czy jest techniczna mozliwosc by z antresoli zrobic 100% powierzchni i miec w pelni 2-poziomowe mieszkanie

Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Kobi House Kraków (Kobierzyńska) od Imperial Capital - opinie na forum

Postautor: Master » 04 paź 2023, 12:08

Co ciekawe, sporo mieszkań tam się już sprzedało. Ciekawe czy tam ludzie mieszkania dla siebie kupują do mieszkania, czy może to w większości inwestycje? Choć pewnie prawda leży gdzieś po środku. Ale wg mnie do jakiegoś sensownego miasta stamtąd, to jednak jest kawałek.


drake
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2021, 16:20

Re: Kobi House Kraków (Kobierzyńska) od Imperial Capital - opinie na forum

Postautor: drake » 04 paź 2023, 12:37

Jak dzwoniłem do dewelopera to wszystkie mieszkania były wolne. W ten sam dzień magicznie zniknęły ze strony : lol:

snd0cff
Posty: 29
Rejestracja: 25 cze 2023, 16:50

Re: Kobi House Kraków (Kobierzyńska) od Imperial Capital - opinie na forum

Postautor: snd0cff » 04 paź 2023, 12:38

Master pisze:Ale wg mnie do jakiegoś sensownego miasta stamtąd, to jednak jest kawałek.


10 min pieszo na tramwaj/autobus. Autem 2 min do trasy Łagiewnickiej. Według mnie całkiem spoko
Dużo lepiej komunikacyjnie jak pobliska inwestycją Sitowie, z tym, że tutaj przy ruchliwej drodze...

Mar G
Posty: 3149
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Kobi House Kraków (Kobierzyńska) od Imperial Capital - opinie na forum

Postautor: Mar G » 05 paź 2023, 7:25

drake pisze:Jak dzwoniłem do dewelopera to wszystkie mieszkania były wolne. W ten sam dzień magicznie zniknęły ze strony : lol:

Deweloperzy zaczęli bawić się z klientami w ciuciubabkę.

– Część deweloperów świadomie zaczęła ukrywać najmniejsze mieszkania o najniższej cenie całkowitej po to, by nie wyprzedać wszystkich obecnie posiadanych. Jest to swoisty hazard, ale dzieje się tak, ponieważ deweloperzy mają świadomość, że ceny mogą być jeszcze wyższe.


bankier.pl/wiadomosc/Najmniejsze-mieszkania-wyprzedane-przez-BK2-Niektorzy-deweloperzy-celowo-je-ukrywaja-8622947.html

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Kobi House Kraków (Kobierzyńska) od Imperial Capital - opinie na forum

Postautor: pozdro » 05 paź 2023, 7:48

Dużo wyższe nie będą bo już gorke mamy za sobą zaniedlugo wybory potem już będą limity dopłat więc tam miesiąc dopłat np do końca stycznia i już

k-meal
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2023, 13:17

Re: Kobi House Kraków (Kobierzyńska) od Imperial Capital - opinie na forum

Postautor: k-meal » 29 paź 2023, 14:33

Byłem tam dzisiaj i blok wygląda dużo gorzej niż na wizualizacjach. Niedzielne popołudnie a ciężko było zamienić słowo na ulicy. Bardzo głośne miejsce mimo weekendu, do tego zakorkowane w tygodniu. Dramat jest.
- okna bardzo blisko innych zabudowań, można sobie podać rękę z sąsiadem,
- jeśli masz mieszkanie nie od strony ulicy, bliżej Shella to masz ekspozycje na wszystkich sąsiadów którzy mają tam swoje balkony,
- od ulicy jest mocno za głośno, zero drzew,
- strona nie od ulicy jest mocno zacieniona (byłem w południe),
- obok niedokończony okrąglak który straszy mieszkańców od wielu lat.
- brak chodnika do Shella i Tesone. Idziemy brudnym poboczem jak w jakimś Norylsku.
Krótko mówiąc nie rozumiem gdzie to premium? Średni blok w zakorkowanej pipidówie, blisko drogi, blisko innych mieszkań. Byłem zainteresowany ale stan rzeczywisty mocno odbiega od tego co jest na wizualizacji.

Obrazek

Obrazek
feralny sąsiad

Obrazek


realista
Posty: 216
Rejestracja: 24 sty 2022, 19:18

Re: Kobi House Kraków (Kobierzyńska) od Imperial Capital - opinie na forum

Postautor: realista » 29 paź 2023, 17:57

przecież tym premium to chodziło o ceny, oj ludzie, dalej się łapiecie, że chodzi o coś innego, a jaki koń jest każdy widzi z daleka

Mar G
Posty: 3149
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Kobi House Kraków (Kobierzyńska) od Imperial Capital - opinie na forum

Postautor: Mar G » 29 paź 2023, 20:54

przepisy o min 4 m odległości od krańca działki nie mają tu zastosowania , że budują równo z ogrodzeniem sąsiada ? ...
ile kosztuje w Krk zgoda na takie odstępstwo...

nie wspomniałeś o jeszcze jednym aspekcie PREMIUM - inwestycja graniczy bezpośrednio z tzw. komunalnym gettem kilkunastu bloków socjalnych przy Zalesie/Przyzby
Ostatnio zmieniony 29 paź 2023, 20:55 przez Mar G, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bartekrk i 65 gości