Prace rozbiórkowe - Śliwkowa 1 / co powstanie na działce przy ul. Śliwkowej w Krakowie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
magdag
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2021, 9:19

Prace rozbiórkowe - Śliwkowa 1 / co powstanie na działce przy ul. Śliwkowej w Krakowie

Postautor: magdag » 26 mar 2023, 21:01

Dzień dobry,

Czy orientuje się ktoś jakie są plany na teren na ul. Śliwkowej 1?


iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Prace rozbiórkowe - Śliwkowa 1 / co powstanie na działce przy ul. Śliwkowej w Krakowie

Postautor: iti » 26 mar 2023, 23:10

magdag pisze:Dzień dobry,

Czy orientuje się ktoś jakie są plany na teren na ul. Śliwkowej 1?

A to nie są jakieś rozbiórki na terenie MPEC? Mignęło mi jakieś postępowanie w sprawie inwestycji na ich terenie, ale nie jestem pewien, czy to na pewno to.

magdag
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2021, 9:19

Re: Prace rozbiórkowe - Śliwkowa 1 / co powstanie na działce przy ul. Śliwkowej w Krakowie

Postautor: magdag » 28 mar 2023, 9:55

No właśnie nie wiem. Wydziałam pozwolenie na budowę dla lokalu biurowego przy ulicy Śliwkowej, ale numery działek mi się nie zgadzają.


iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Prace rozbiórkowe - ul. Śliwkowa 1 / co powstanie na działce przy ul. Śliwkowej w Krakowie

Postautor: iti » 11 kwie 2023, 16:46

Faktycznie, to chyba nie jest ta działka, na której MPEC ma coś robić.

Obrazek

Byłem ostatnio w okolicy i udało mi się kilka zdjęć zrobić prac prowadzonych przy ul. Śliwkowej 1 w Krakowie.

Obrazek

To całkiem duży teren jest, sporo na nim drzew i jest też nieźle zlokalizowany.

Obrazek

Tu tablica informacyjna odnośnie prowadzonych prac.

iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Prace rozbiórkowe - Śliwkowa 1 / co powstanie na działce przy ul. Śliwkowej w Krakowie

Postautor: iti » 11 kwie 2023, 16:48

Ktoś może wie, co miałoby się tam pojawić zamiast tych zabudowań?

Obrazek

To chyba drukarnia była, choć miałem wrażenie, że sporo różnych firm tam miało siedziby.

Obrazek

Jak obstawiacie, biurowce czy bloki mieszkalne tam wyrosną?

Obrazek

Bo budować jest zdecydowanie gdzie.

iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Prace rozbiórkowe - Śliwkowa 1 / co powstanie na działce przy ul. Śliwkowej w Krakowie

Postautor: iti » 11 kwie 2023, 16:49

I jeszcze jedno:

Obrazek

Pewnie ten budynek za koparką też to samo czeka, szkoda, bo fajnie ma przeszkloną jedną ścianę.

czyzy
Posty: 220
Rejestracja: 02 sty 2019, 0:16

Re: Prace rozbiórkowe - Śliwkowa 1 / co powstanie na działce przy ul. Śliwkowej w Krakowie

Postautor: czyzy » 05 paź 2023, 9:50

Jak na razie, to nie widzę tam wydanych żadnych decyzji administracyjnych, typu pozwolenie na budowę. Ale pewnie, skoro ktoś teren tak posprzątał, to pewnie ma na niego jakieś plany. Ciekawe co tam zrobią, ale pewnie i na mieszkaniówkę byłoby to dobre miejsce.

Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Prace rozbiórkowe - Śliwkowa 1 / co powstanie na działce przy ul. Śliwkowej w Krakowie

Postautor: Master » 31 mar 2024, 22:39

Wiadomo może coś więcej o tym, co mogłoby tam powstać? Miejsce jest całkiem niezłe nawet pod mieszkaniówkę. Dajcie znać na forum, jeśli ktoś coś będzie wiedział.


nite
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2017, 20:53

Re: Prace rozbiórkowe - Śliwkowa 1 / co powstanie na działce przy ul. Śliwkowej w Krakowie

Postautor: nite » 22 kwie 2024, 16:28

Da się to gdzieś sprawdzić na jaki budynek jest pozwolenie/ile kondygnacji - już coś powinno być skoro żuraw już stoi :D

Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Prace rozbiórkowe - Śliwkowa 1 / co powstanie na działce przy ul. Śliwkowej w Krakowie

Postautor: Master » 22 kwie 2024, 21:35

nite pisze:Da się to gdzieś sprawdzić na jaki budynek jest pozwolenie/ile kondygnacji - już coś powinno być skoro żuraw już stoi

Zrób zdjęcie tablicy informacyjnej i wrzuć na forum. Na tablicy powinno być więcej informacji o tej inwestycji przy Śliwkowej. Choć obstawiam, że tam jakieś usługi powstają.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości