Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
asander
Posty: 394
Rejestracja: 30 wrz 2020, 19:49

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: asander » 08 lut 2024, 8:49

Dokładnie, chodzi o zaangażowanie architekta czy kogoś umysłowego za komputerem by na to spojrzał i przedłużył kreskę, potem druknął i przekierował do wykonawcy itd. Ogólnie powiem, że mimo zmian lokatorskich jak wejdzie się do gołego mieszkania to i tak trzeba jeszcze coś przerabiać. Przesunięcia puszek to żaden wysiłek, nowy otwór, skrócenie/przedłużenie przewodu(wago), zarobienie puszki i przykręcenie gniazdka. Jeśli wyceniamy to na mniej niż 80 zł to można zrobić to samemu lub zcedować na ekipę wykończeniową.


KapitanCzubasa
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2024, 15:20

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: KapitanCzubasa » 19 lut 2024, 15:22

Witam, czy ktoś już ma za sobą podpisanie/analizowanie umowy deweloperskiej?
Czy komuś rzuciły się jakieś "zagwoski" na które warto uważać?
Z góry dziękuje.

fjrc
Posty: 127
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: fjrc » 13 mar 2024, 8:16

Czy ktoś posiada jakieś aktualizacje jak przebiega budowa?


Paker
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2021, 9:49

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: Paker » 13 mar 2024, 14:07

fjrc pisze:Czy ktoś posiada jakieś aktualizacje jak przebiega budowa?


Zdjęcie sprzed tygodnia, robota idzie do przodu.

Obrazek

fjrc
Posty: 127
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: fjrc » 21 mar 2024, 16:26

Wg. informacji na stronie, sprzedaż mieszkań w tej inwestycji dobiega końca. Zostało ostatnie 15 mieszkań ze 140… w tym 4 w cenach promocyjnych.
Co wg. Was spowodowało dobrą sprzedaż tej inwestycji?

Obrazek

kaamien
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2023, 12:27

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: kaamien » 22 mar 2024, 9:06

fjrc pisze:Co wg. Was spowodowało dobrą sprzedaż tej inwestycji?

Tylko i wyłącznie duża dostępność małych mieszkań, małych tj. 30-50m^2, przez wzgląd na cenę końcową jak również na załapanie się na BK2%. To jest decydujący czynnik, bo każdy teraz patrzy na złotówkę z dwóch stron. Na plus również lokalizacja o ile ktoś szuka mieszkania na południu Krakowa.

Na minus, fatalne ułożenie mieszkań (wystarczy przejrzeć karty katalogowe i chwilę się zastanowić), niezachęcające opinie o deweloperze i generalnym wykonawcy, blok niższy o 4 piętra niż wszystkie dookoła co wyglądać będzie trochę śmiesznie. Wbrew pozorom cena była minimalnie niższa lub podobna do ceny startowej na Podedworze 13 (Ekopark), a jednak Ekopark ma opinię o jedno oczko wyżej.

Finalnie ja odpuściłem Bochenka Vita, nic mnie nie przekonało do zakupu tej inwestycji a jak zobaczyłem układ mieszkań to nie miałem już złudzeń (szukałem 3-pok. w przedziale 45-60m). Jako inwestycja pod wynajem to pewnie ok, ale na własne cele mieszkaniowe do życia trochę średnio.

Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: Nowy » 22 mar 2024, 12:17

I cały czas jest to mieszkanie małe trójkątne z tarasem :D

No i poschodziło, ceny były widać akceptowalne, a chyba czasowo inwestycja nieźle wpisała się w rządowy program. Podaż sensownych mieszkań w Krakowie nie była wtedy duża, więc tu poschodziło większość szybko.

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: pozdro » 23 mar 2024, 10:03

to była najtansza inwestycja w normalnym miejscu, tj. takim w którym coś jest do okoła i ceny był dobre poprostu lepsze niż na centralnej. czego nie można powiedzieć o Atalu w podobnej cenie gdzieś tam w polach pod Mistrzejowicami. ja na strone widzę 54 wolne


fjrc
Posty: 127
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: fjrc » 23 mar 2024, 10:32

Zwolniło się kilka i jest 17 dostępnych, reszta jest zarezerwowana



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości