Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
teqnix
Posty: 196
Rejestracja: 25 maja 2023, 13:46

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: teqnix » 13 sie 2023, 19:43

Martab pisze:Kurcze ale popatrz szczerze, przecież ten 3 pokój to żart. Nie da sensownie podzielić 21 metrowego salonu z aneksem na pół jak proponuje to deweloper :P


To pewnie sobie dlatego zaznaczył linią przerywaną jako jedynie opcja dla desperatów. Ale jak ktoś kupił pod najem to pewnie skorzysta z takiej propozycji, tyle, że akurat chyba to mieszkanie jako na najwyższym piętrze miało "premium" cenę :D Ale na youtubowych poradnikach można się dowiedzieć o naczelnej zasadzie inwestorskiej, że jak największa ilość pokoi na jak najmniejszym metrażu to mieszkanie idealne dla takich wytrawnych ekspertów.


Nowy
Posty: 1691
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: Nowy » 14 sie 2023, 21:27

I mnie ciekawi, czy ktoś kupuje dla siebie mieszkanie w inwestycji Bochenka Vita, ale tak do mieszkania, a nie jako lokatę / inwestycję itp. Jest w tym potencjał do normalnego mieszkania? W Dobrej Formie chyba sporo stałych mieszkańców, pytanie czy tu będzie podobnie.

teqnix
Posty: 196
Rejestracja: 25 maja 2023, 13:46

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: teqnix » 14 sie 2023, 22:28

Nowy pisze:I mnie ciekawi, czy ktoś kupuje dla siebie mieszkanie w inwestycji Bochenka Vita, ale tak do mieszkania, a nie jako lokatę / inwestycję itp. Jest w tym potencjał do normalnego mieszkania? W Dobrej Formie chyba sporo stałych mieszkańców, pytanie czy tu będzie podobnie.


Sama ulica to chyba jedna z bardziej zagęszczonych blokami ulic w Krakowie więc na papierze spory minus ale akurat Dobra Forma wybudowana całkiem z głową została a ten blok to jakby jej brakujący etap, jest nawet przy ulicy budowanej na potrzeby Formy. Na tej wizualizacji zdaje się wystarczająco odsunięty od reszty. Sporo dużych dość mieszkań, nawet dwupokojowe około 48 metrów. Dobrze teraz widać, to co zarezerwowane to może być na najem bo mniejsze metraże ale zdecydowana większość lokali powinna być a potrzeby własne. Najlepiej, żeby ktoś napisał jak się tam mieszka. Swoją drogą ciekawe, że ta Dobra Forma to był tylko taki jednorazowy strzał tego dewelopera? Przyzwoite osiedle wybudowali, szkoda potencjału.


Martab
Posty: 202
Rejestracja: 23 kwie 2021, 14:44

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: Martab » 14 sie 2023, 22:39

teqnix pisze:
Nowy pisze:I mnie ciekawi, czy ktoś kupuje dla siebie mieszkanie w inwestycji Bochenka Vita, ale tak do mieszkania, a nie jako lokatę / inwestycję itp. Jest w tym potencjał do normalnego mieszkania? W Dobrej Formie chyba sporo stałych mieszkańców, pytanie czy tu będzie podobnie.


Sama ulica to chyba jedna z bardziej zagęszczonych blokami ulic w Krakowie więc na papierze spory minus ale akurat Dobra Forma wybudowana całkiem z głową została a ten blok to jakby jej brakujący etap, jest nawet przy ulicy budowanej na potrzeby Formy. Na tej wizualizacji zdaje się wystarczająco odsunięty od reszty. Sporo dużych dość mieszkań, nawet dwupokojowe około 48 metrów. Dobrze teraz widać, to co zarezerwowane to może być na najem bo mniejsze metraże ale zdecydowana większość lokali powinna być a potrzeby własne. Najlepiej, żeby ktoś napisał jak się tam mieszka. Swoją drogą ciekawe, że ta Dobra Forma to był tylko taki jednorazowy strzał tego dewelopera? Przyzwoite osiedle wybudowali, szkoda potencjału.


Ostatnio pisałeś zę 48 na 2 pokoje to słabo a teraz że to plus :)

teqnix
Posty: 196
Rejestracja: 25 maja 2023, 13:46

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: teqnix » 14 sie 2023, 22:41

Martab pisze:
teqnix pisze:
Nowy pisze:I mnie ciekawi, czy ktoś kupuje dla siebie mieszkanie w inwestycji Bochenka Vita, ale tak do mieszkania, a nie jako lokatę / inwestycję itp. Jest w tym potencjał do normalnego mieszkania? W Dobrej Formie chyba sporo stałych mieszkańców, pytanie czy tu będzie podobnie.


Sama ulica to chyba jedna z bardziej zagęszczonych blokami ulic w Krakowie więc na papierze spory minus ale akurat Dobra Forma wybudowana całkiem z głową została a ten blok to jakby jej brakujący etap, jest nawet przy ulicy budowanej na potrzeby Formy. Na tej wizualizacji zdaje się wystarczająco odsunięty od reszty. Sporo dużych dość mieszkań, nawet dwupokojowe około 48 metrów. Dobrze teraz widać, to co zarezerwowane to może być na najem bo mniejsze metraże ale zdecydowana większość lokali powinna być a potrzeby własne. Najlepiej, żeby ktoś napisał jak się tam mieszka. Swoją drogą ciekawe, że ta Dobra Forma to był tylko taki jednorazowy strzał tego dewelopera? Przyzwoite osiedle wybudowali, szkoda potencjału.


Ostatnio pisałeś zę 48 na 2 pokoje to słabo a teraz że to plus :)


Bo pisałem, że na inwestycje słabo (czyli na najem bo płacisz za niepotrzebny metraż). A on się pyta o lokale nie na najem to wg mnie 48 metrów 2 pokoje to nie jest mieszkanie inwestycyjne a raczej do mieszkania.

teqnix
Posty: 196
Rejestracja: 25 maja 2023, 13:46

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: teqnix » 14 sie 2023, 22:59

Tu małe sprostowanie bo widzę jednak, że część tych 47 metrowych mieszkań to jednak 3 pokoje są a to mi się wydaje już bardziej pod najem. W dodatku dość dziwaczne te układy, np. ten niżej to pokój 1 ma jakby część korytarzową. Te zielone to ściany działowe?

Obrazek

teqnix
Posty: 196
Rejestracja: 25 maja 2023, 13:46

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: teqnix » 14 sie 2023, 23:21

herszt pisze:Kurnik na wynajem a dla siebie min 70 metrów. Trzeba mieć rozum i godność człowieka a nie zwierzęcia.


Wiesz to tak nie działa, bo zwykle najemca aż się tak nie przywiązuje do okolicy. 2 lata max i go nie ma . Ja osobiście jestem przeciwny takim klitkom i nie za bardzo antycypuję zamierzenia dewelopera bo przecież nawet uczelni nie ma w pobliżu, żeby tam studentów upychać (chyba, że myśli o kampusie UJ ale tam w pobliżu jest już lepsza inwestycja a też chyba tysiące medycyny nie studiują i mają swoje super akademiki) ale np. Kama broni tezy o potrzebie wielu pokoi choćby pod dzieci. Może i nie takie to głupie jak w Tokio ludzie z mniejszych metraży są szczęśliwi.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2023, 10:20 przez teqnix, łącznie zmieniany 1 raz.

pozdro
Posty: 2714
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: pozdro » 15 sie 2023, 0:45

Jak tam się sprzedaje? Obstawiam, ze do końca roku się sprzeda.


Gacek89
Posty: 57
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:48

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: Gacek89 » 17 sie 2023, 7:35

pozdro pisze:Jak tam się sprzedaje? Obstawiam, ze do końca roku się sprzeda.



Pewnie jak wszystkie mieszka w okolicy. Na własne miejsce też narzekali, że się nie sprzeda a wszystko poszło. Ja czekam ma ekopark na bochenka Ew na 2 etap na podedworze

Daisy38
Posty: 26
Rejestracja: 29 gru 2022, 17:28

Re: Bochenka Vita Kraków / deweloper Develia - opinie i informacje na forum

Postautor: Daisy38 » 17 sie 2023, 10:15

Wiesz coś kiedy ma ruszyć sprzedaz ekoparku? I kiedy oni będą kończyć.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bartekrk i 47 gości