Lubostroń 13 Kraków od Żołnierska Inwestycja Spółka z o.o. - informacje i opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
bohom
Posty: 131
Rejestracja: 01 maja 2023, 15:40

Re: Lubostroń 13 Kraków od Żołnierska Inwestycja Spółka z o.o. - informacje i opinie na forum

Postautor: bohom » 25 gru 2023, 21:23

krzak pisze:Info od dewelopera: dostali zgodę nadbudowę, będzie 4 piętro. Odbiory mieszkań planują na koniec kwietnia.

Ale jak to teraz będzie wyglądało? To opóźni oddanie inwestycji?

I co ze sprzedażą tych mieszkań? Jest na to jakaś oferta? Wiadomo, ile będą kosztowały tam mieszkania i jakie układy?


boromir13579
Posty: 51
Rejestracja: 05 sie 2023, 20:11

Re: Lubostroń 13 Kraków od Żołnierska Inwestycja Spółka z o.o. - informacje i opinie na forum

Postautor: boromir13579 » 25 gru 2023, 23:07

Skoro koniec kwietnia to na pewno opóźnienie, bo miał być luty. Ten kwiecień i tak dość optymistycznie brzmi.

boromir13579
Posty: 51
Rejestracja: 05 sie 2023, 20:11

Re: Lubostroń 13 Kraków od Żołnierska Inwestycja Spółka z o.o. - informacje i opinie na forum

Postautor: boromir13579 » 17 sty 2024, 18:30

Ma ktoś jakieś zdjęcia aktualne czy już wszyscy przenieśli się na fejsaa i forum umiera?


kuba777
Posty: 21
Rejestracja: 29 sie 2023, 14:16

Re: Lubostroń 13 Kraków od Żołnierska Inwestycja Spółka z o.o. - informacje i opinie na forum

Postautor: kuba777 » 18 sty 2024, 18:34

Nie mam zdjęć ale z tego co ostatnio przejeżdżałem to widziałem że nawieźlli szalunków, stempli i dźwig postawili.

bohom
Posty: 131
Rejestracja: 01 maja 2023, 15:40

Re: Lubostroń 13 Kraków od Żołnierska Inwestycja Spółka z o.o. - informacje i opinie na forum

Postautor: bohom » 19 sty 2024, 9:51

kuba777 pisze:Nie mam zdjęć ale z tego co ostatnio przejeżdżałem to widziałem że nawieźlli szalunków, stempli i dźwig postawili.

Jak oni to szybko maja zamiar postawić?
Ciekawi mnie też, jak został tu rozwiązany problem współczynnika miejsc postojowych, czy mieli na tyle duży zapas, żeby wystarczyło do nowych mieszkań, czy po prostu dorobili jakieś nowe, a jeśli tak, to kosztem czego.

snd0cff
Posty: 30
Rejestracja: 25 cze 2023, 16:50

Re: Lubostroń 13 Kraków od Żołnierska Inwestycja Spółka z o.o. - informacje i opinie na forum

Postautor: snd0cff » 19 sty 2024, 9:57

mieli plan na dołożenie miejsc, pojawiło się już część naziemnych oraz przebudowa podziemnego garażu by dołożyć kilka miejsc. Pamiętam część miejsc podziemnych była wykluczona z możliwości wyboru właśnie na wypadek gdyby to piętro powstało i będzie potrzeba modyfikacji

bohom
Posty: 131
Rejestracja: 01 maja 2023, 15:40

Re: Lubostroń 13 Kraków od Żołnierska Inwestycja Spółka z o.o. - informacje i opinie na forum

Postautor: bohom » 19 sty 2024, 10:07

snd0cff pisze:mieli plan na dołożenie miejsc, pojawiło się już część naziemnych oraz przebudowa podziemnego garażu by dołożyć kilka miejsc. Pamiętam część miejsc podziemnych była wykluczona z możliwości wyboru właśnie na wypadek gdyby to piętro powstało i będzie potrzeba modyfikacji

Dzięki za wyjaśnienie sprawy, czyli byli na to przygotowani od początku. A jak samo stawianie tej dodatkowej kondygnacji, czy to jakoś wydłuży proces powstawania inwestycji? Czy wszystko ma się zamknąć w ustalonym na początku terminie?

Pb44
Posty: 20
Rejestracja: 08 wrz 2023, 15:20

Re: Lubostroń 13 Kraków od Żołnierska Inwestycja Spółka z o.o. - informacje i opinie na forum

Postautor: Pb44 » 19 sty 2024, 10:15

bohom pisze:
snd0cff pisze:mieli plan na dołożenie miejsc, pojawiło się już część naziemnych oraz przebudowa podziemnego garażu by dołożyć kilka miejsc. Pamiętam część miejsc podziemnych była wykluczona z możliwości wyboru właśnie na wypadek gdyby to piętro powstało i będzie potrzeba modyfikacji

Dzięki za wyjaśnienie sprawy, czyli byli na to przygotowani od początku. A jak samo stawianie tej dodatkowej kondygnacji, czy to jakoś wydłuży proces powstawania inwestycji? Czy wszystko ma się zamknąć w ustalonym na początku terminie?


Już jest opóźnienie około 2 miesiące związane z budową piętra tzn. termin dopuszczenia do użytkowania szacunkowo przesunięty o 2 miesiące (z końca lutego na koniec kwietnia). Teoretycznie termin przeniesienia własności mają do października 2024 i pewnie będą robić wszystko by go nie przekroczyć bo zaczęły by się spory o kary umowne.


boromir13579
Posty: 51
Rejestracja: 05 sie 2023, 20:11

Re: Lubostroń 13 Kraków od Żołnierska Inwestycja Spółka z o.o. - informacje i opinie na forum

Postautor: boromir13579 » 19 sty 2024, 10:58

No na pewno nie będę chcieli przedłużać, bo jaki byłby w tym cel? To oczywiste, że będą chcieli dostać kasę z ostatniej transzy jak najszybciej.

DENATQQ
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2023, 17:00

Re: Lubostroń 13 Kraków od Żołnierska Inwestycja Spółka z o.o. - informacje i opinie na forum

Postautor: DENATQQ » 20 sty 2024, 19:40

No na pewno nie będę chcieli przedłużać, bo jaki byłby w tym cel? To oczywiste, że będą chcieli dostać kasę z ostatniej transzy jak najszybciej.


Dziś przejeżdżałem tam ulicą i zdziwiło mnie, że w sobotę o godz 18 były zapalone światła i chyba coś tam robili, więc raczej wiedzą, że są w czarnej dup...



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości