Łepkowskiego 11 Kraków - Wawel Service (Prądnik Czerwony) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Re: Łepkowskiego 11 Kraków - Wawel Service (Prądnik Czerwony) - opinie na forum

Postautor: tomekl007 » 21 mar 2024, 11:59

realista pisze:
Nowy pisze:
znajoma kupiła tam "obietnice" kilka lat temu i teraz płacze, także mam info z pierwszej ręki, jak to się ma do wizualizacji z oferty(?), temu budynkowi po prawej to chyba nogi urosły, że tak się podniósł :oops:


śmiem wątpić czy płacze ponieważ ceny mieszkan w tym rejonie przez te kilka lat wzrosły o 100% albo więcej, sprzedaż mieszkania w tym rejonie jest bardzo łatwa


realista
Posty: 214
Rejestracja: 24 sty 2022, 19:18

Re: Łepkowskiego 11 Kraków - Wawel Service (Prądnik Czerwony) - opinie na forum

Postautor: realista » 21 mar 2024, 12:40

tomekl007 pisze:
realista pisze:
Nowy pisze:
znajoma kupiła tam "obietnice" kilka lat temu i teraz płacze, także mam info z pierwszej ręki, jak to się ma do wizualizacji z oferty(?), temu budynkowi po prawej to chyba nogi urosły, że tak się podniósł :oops:


śmiem wątpić czy płacze ponieważ ceny mieszkan w tym rejonie przez te kilka lat wzrosły o 100% albo więcej, sprzedaż mieszkania w tym rejonie jest bardzo łatwa

nie jest moją rolą przekonywanie płaskoziemców, że ziemia jest okrągła
taki geniusz i tak przecież nie jest w stanie pojąć, że ktoś mógł wybrać i kupić mieszkanie do zamieszkania na całe życie z rodziną, a nie w celach handlowych, ani pojąć tego, że ceny w całym krakowie wzrosły, a nie tylko na dąbiu i sprzedając mieszkanie drożej niż się kupiło, nie kupi się kolejnego w "starej" cenie :o

ister
Posty: 101
Rejestracja: 19 sie 2016, 11:36

Re: Łepkowskiego 11 Kraków - Wawel Service (Prądnik Czerwony) - opinie na forum

Postautor: ister » 22 mar 2024, 12:15

No dobrze, ale to jedna kwestia raczej lokalizacji, ja też spotkałem się z głosami ludzi, którzy okolicami Piasta Kołodzieja są rozczarowane, choć to miało też odzwierciedlenie w cenach mieszkań.

Tu lokalizacja jest jednak zupełnie inna, więc to nie powinno być problemem. Zobaczymy, jak to będzie ułożone względem innych budynków po sąsiedzku.


Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Łepkowskiego 11 Kraków - Wawel Service (Prądnik Czerwony) - opinie na forum

Postautor: Nowy » 25 mar 2024, 11:54

Dobra, byłem zerknąć osobiście wczoraj na to miejsce przy Łepkowskiego 11 w Krakowie i muszę przyznać, że deweloper wykazał się tu niezłą zręcznością, że niemały blok na tej działce zmieści.

Obrazek

Wyobrażam sobie, że mieszkańcy tych bloków w tle, to muszą być wniebowzięci. Ciekawe jaka będzie faktyczna odległość pomiędzy budynkami.

Obrazek

I choć nie lubię krakowskich protestów o wszystko, co się próbuje wybudować, to tu wydaje się jednak, że ta nowa zabudowa to jakoś specjalnie zagospodarowania przestrzennego okolicy nie poprawi.

Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Łepkowskiego 11 Kraków - Wawel Service (Prądnik Czerwony) - opinie na forum

Postautor: Nowy » 25 mar 2024, 11:57

No ale jak to w Krakowie, urzędnicy wydali wszystkie zgody, pewnie nawet nie udając się na miejsce, a skoro formalnie wszystko się zgadzało, to przecież nie mogli powiedzieć "nie", jak to zwykle tłumaczą.

Obrazek

A sama lokalizacja nie jest zła, są usługi, komunikacja publiczna też jakaś jest w okolicy. Choć spore blokowiska po sąsiedzku. No i pewnie sprzeda się, jak wszystko w Krakowie.

Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Łepkowskiego 11 Kraków - Wawel Service (Prądnik Czerwony) - opinie na forum

Postautor: Nowy » 25 mar 2024, 12:15

Co myślicie o zabudowie na takiej działce? Dasta budująca w tej okolicy chyba w podobnej odległości od innego bloku chyba nie budziła większych kontrowersji.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości