Inwestycja przy Radzikowskiego 98

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Dziadek
Posty: 46
Rejestracja: 19 sty 2022, 21:08

Inwestycja przy Radzikowskiego 98

Postautor: Dziadek » 09 paź 2023, 10:55

Inwestycja przy Radzikowskiego 98.
Czy ktoś z Państwa wie kto jest inwestorem?
Teren niewielki w trójkącie, przy rzadko używanych torach i w sąsiedztwie przedszkola, dużej szkoły i jeszcze budowanego kościoła, za to z całkiem niezłym dostępem do drogi wylotowej z Krakowa a w drugą stronę całkiem przyjemnie można dojechać do centrum miasta.


neo
Posty: 446
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Inwestycja przy Radzikowskiego 98 Kraków

Postautor: neo » 09 paź 2023, 14:02

A tam ruszyła jakaś budowa już? Może to prace kolejowe jakieś? I co to znaczy, że rzadko tamtędy jeżdżą pociągi?

Dziadek
Posty: 46
Rejestracja: 19 sty 2022, 21:08

Re: Inwestycja przy Radzikowskiego 98

Postautor: Dziadek » 09 paź 2023, 14:08

Przejeżdżam tam regularnie dwa trzy razy w tygodniu.
Dziś widziałem że teren ogrodzony i żulta tablice informacyjna się pojawiła. Nie mogłem się zatrzymać ale zdołałem przeczytać że powstaje budynek wielorodzinny
. A co do pociągu to na tych torach kolejowych za całe życie widziałem z 15 razy pociąg. Może się mylę jeśli tak to poprawcie mnie.


pablozs48
Posty: 26
Rejestracja: 19 kwie 2022, 20:06

Re: Inwestycja przy Radzikowskiego 98

Postautor: pablozs48 » 09 paź 2023, 16:14

Dziadek pisze:Przejeżdżam tam regularnie dwa trzy razy w tygodniu.
Dziś widziałem że teren ogrodzony i żulta tablice informacyjna się pojawiła. Nie mogłem się zatrzymać ale zdołałem przeczytać że powstaje budynek wielorodzinny
. A co do pociągu to na tych torach kolejowych za całe życie widziałem z 15 razy pociąg. Może się mylę jeśli tak to poprawcie mnie.

Poprawie Cię, jeśliś Dziadek to na tych torach kolejowych za całe życie widziałeś z 500 razy pociąg.

Dziadek
Posty: 46
Rejestracja: 19 sty 2022, 21:08

Re: Inwestycja przy Radzikowskiego 98

Postautor: Dziadek » 09 paź 2023, 17:36

pablozs48 pisze:
Dziadek pisze:Przejeżdżam tam regularnie dwa trzy razy w tygodniu.
Dziś widziałem że teren ogrodzony i żulta tablice informacyjna się pojawiła. Nie mogłem się zatrzymać ale zdołałem przeczytać że powstaje budynek wielorodzinny
. A co do pociągu to na tych torach kolejowych za całe życie widziałem z 15 razy pociąg. Może się mylę jeśli tak to poprawcie mnie.

Poprawie Cię, jeśliś Dziadek to na tych torach kolejowych za całe życie widziałeś z 500 razy pociąg.


Luźno. Ja tam tylko jeżdżę autem.
Jeśli faktycznie tam jest większy ruch kolejowy niż myślę to, sypie głowę popiołem. Ogóle miejsc jak dla mnie takie sobie ani dobre ani złe. Pytanie co tam powstanie .

neo
Posty: 446
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Inwestycja przy Radzikowskiego 98 Kraków

Postautor: neo » 04 kwie 2024, 18:10

Czy wiadomo coś więcej o tej inwestycji? Kto tu jest inwestorem i czy ktoś widział ofertę? A jak praca na budowie? Coś się tam dzieje, ile już tego budynku stoi? Co myślicie o samej okolicy to może być dobre miejsce na zakup mieszkania, czy ta okolica jest już za bardzo dogęszczona



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bartekrk, Bing [Bot], olej, raffi i 41 gości