Osiedle Verde Nowy Sącz / deweloper Bizalto Sp. z o.o. - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
lwowski
Posty: 76
Rejestracja: 15 wrz 2017, 11:45

Osiedle Verde Nowy Sącz / deweloper Bizalto Sp. z o.o. - opinie na forum

Postautor: lwowski » 12 sty 2024, 13:37

Taka inwestycja mi wpadła w oko w Nowym Sączu, budowane jest tam Osiedle Verde, choć przyznam, że nie wiem czy to są już Biegonice czy jeszcze nowy Sącz, ale jeśli komuś lokalizacja odpowiada, to czemu nie. Deweloper Bizalto oferuje tam mieszkania o różnym metrażu, bo są już kawalerki czyli mieszkania 1-pokojowe zaczynające się poniżej 30 metrów kwadratowych, są mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe, a największe, jakie tam sprzedają, to 4-pokojowe na relatywnie niewielkim metrażu, bo ok. 73 metrów kwadratowych.

Podobna mi się tekst ze strony firmy budującej te mieszkania:
Nie zapominamy także o wygodzie podróżowania. Osiedle jest oddalone tylko o 3,5 kilometra od dworca autobusowego, co ułatwia dostęp do komunikacji publicznej i pozwala na szybkie przemieszczanie się.

Chyba każdego dnia nikt nie będzie śmigał na nogach przez taki kawał, dojazd samochodem do dworca autobusowego też raczej nie ma tam sensu.

Ktoś się może orientował, jakie tam są ceny mieszkań, ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Nowym Sączu w tej inwestycji? Ile kosztuje miejsce postojowe w garażu i naziemne? Są komórki lokatorskie, a jeśli tak, to w jakich cenach?

Jakie macie opinie o tej inwestycji, może ktoś zgłębiał temat i podzieli się na forum swoimi przemyśleniami?

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości