Wielicki Zakatek - Niepolomska / Wieliczka deweloper Vielitech - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
retrommm
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2024, 15:21

Wielicki Zakatek - Niepolomska / Wieliczka deweloper Vielitech - opinie na forum

Postautor: retrommm » 04 lut 2024, 15:30

Dzien dobry,

Czy ktos z forumowiczow mial okazje zakupic mieszkanie w inwestycji Wielicki Zakatek dewelopera Vielitech?
Lub tez w okolicy ulicy Niepolomskiej we Wieliczce?

Zastanawiamy sie nad zakupem tam mieszkania i chcialabym zapytac o plusy i minusy lokalizacji. Prowadzi tamtedy droga wojewodzka i ruch jest dosc spory. Sklepow jeszcze jednak malo w poblizu i samochod to obowiazek.

Z gory dziekuje


megi
Posty: 739
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Wielicki Zakatek - Niepolomska / Wieliczka deweloper Vielitech - opinie na forum

Postautor: megi » 06 lut 2024, 22:42

Patrząc na ceny, to są faktycznie niezłe, układy też całkiem fajne, jeśli chodzi o mieszkania 3-pokojowe (choć pokój poniżej 8 m2, to już dosyć mało) tylko wydaje mi się, że to jest jednak od Wieliczki kawałek, w sensie od miasta i rzeczywiście bez samochodu albo i dwóch na rodzinę, to nie podchodź.

No i jeszcze jedna sprawa, która dla mnie jest kontrowersyjna, patrząc na takie inwestycje, jak Wielicki Zakątek. Mam wrażenie, że w czymś takim skupiają się wady mieszkania w domu i w bloku, ale z kolei niewiele jest zalet, które by z tego wynikały. Co Twoim zdaniem przemawia za tą inwestycją?

Roboc 37
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2024, 9:10

Re: Wielicki Zakatek - Niepolomska / Wieliczka deweloper Vielitech - opinie na forum

Postautor: Roboc 37 » 19 kwie 2024, 9:24

Ceny tych mieszkań są mocno wygórowane moim zdaniem jak za tak mały metraż. Dodatkowo moim zdaniem osiedle jest jednym z gorszych w tej okolicy: brak bramy wjazdowej do osiedla co przy tak ruchliwej ulicy i biegających tu dzieciach jest ogromnym minusem że względu na bezpieczeństwo. Większość osiedli z tego co zauważyłem jest tutaj zamkniętych, nasze niestety nie. Kolejny minus to brak sniegolapow, co zima może być niebezpieczne. Nie wiem jak deweloper mógł pominąć tak istotny element. A kolejny minus to duża ilość zabudowy, brak kameralności. Uważam że 3 etap wszystkim stojącym tu szeregówkom, bez wyjątku zasłonił widok na las dla którego większość kupiła to mieszkanie. Myślę że wiele osób wiedząc o budowie tego etapu nie kupiłaby mieszkania. Nie przesadzałbym z tym że konieczny jest samochód bo jest tu blisko przystanek , są blisko szkoły, dużo przedszkoli - to plus. Budowane jest również duże przedszkole w tej okolicy oraz plac zabaw. Dobre mieszkanie raczej dla rodzin z dziećmi.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 42 gości