Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: iti » 29 lut 2024, 18:29

O tym tramwaju to się mówi od kilkudziesięciu lat chyba... i głównie się o nim mówi. Raczej nie nastawiałbym się, że będzie zbudowany w dającej się przewidzieć perspektywie.


Tuzinek
Posty: 103
Rejestracja: 10 cze 2023, 23:55

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: Tuzinek » 29 lut 2024, 18:31

Skywalker pisze:Moim zdaniem ceny poszybują...40m2 mają po 15000 ...patrzyłem na plany miasta...wzdłuż nowohuckiej będzie tramwaj...teraz tramwaj jest przy aleji pokoju..też blisko..podobno blok ma stać gotowy na koniec 2025..


Rejestracja 17:47 i po 5 minutach dwa posty o narracji zdecydowanie naganiającej na inwestycję. Marketing szeptany jest chyba nielegalny? :D

iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: iti » 29 lut 2024, 18:35

A sam blok miałby tak wyglądać i jak dla mnie, to taka bardzo przeciętna architektura. Jakieś takie półprzeźorczyste przegrody pomiędzy balkonami na jednej płycie podłogowej no i ten zielony kolor, kojarzy mi się to trochę z pierwszymi blokami na Galicyjskiej (Centrala Park) i tymi pomarańczowymi balkonami, które widać tam z daleka do dzisiaj.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Westa Investments

No i może chociaż szału nie ma, to nie jest też jakoś bardzo źle. A lokalizacyjnie, to plus za bliskość do Ronda Dywizjonu 308. Do M1 oraz centrów handlowych przy Galicyjskiej też nie jest daleko. Park Lotników Polskich w zasięgu. Ale też ruchliwa droga w niewielkiej odległości, ciekawe czy będzie tam uciążliwa.


iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: iti » 29 lut 2024, 18:39

Tuzinek pisze:Rejestracja 17:47 i po 5 minutach dwa posty

Wiesz, na czasie rejestracji i postów, to bym się nie skupiał, bo jak ktoś chce coś napisać i się rejestruje, to nie czeka do kolejnego dnia, żeby konto się zestarzało ; ) A z drugiej strony, jeśli ktoś kupuje, to zachwala, bo przecież nie będzie mówił, że wydał dużo kasy, ale to bez sensu inwestycja - to powiela się też w innych watkach, ostatnio np. w tym o Dąbskiej. Trzeba sobie jakoś takie decyzje racjonalizować.

Raczej podziel się opinią i informacjami na temat tej inwestycji, żeby czytający mogli wyrobić sobie pełen obraz, a nie bazować na informacjach z folderu dewelopera : )

bobek_budowniczy
Posty: 27
Rejestracja: 01 gru 2023, 9:36

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: bobek_budowniczy » 29 lut 2024, 21:03

Skywalker pisze:...a ta szkoła za budynkiem to ma być muzyczna..prywatna


Eee...to super mieć za oknem szkołe gdzieś ktoś od rana będzie brzdąkał na instrumentach... :roll:

Rafineria
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2023, 20:51

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: Rafineria » 20 mar 2024, 23:04

Nie wiem czy to jakiś błąd na stronie czy może jakiś fundusz wykupił - wg strony nie ma już dostępnych mieszkań.

Tuzinek
Posty: 103
Rejestracja: 10 cze 2023, 23:55

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: Tuzinek » 20 mar 2024, 23:28

Rafineria pisze:Nie wiem czy to jakiś błąd na stronie czy może jakiś fundusz wykupił - wg strony nie ma już dostępnych mieszkań.


Też mnie to ciekawi bo to już tak od około tygodnia wisi że nie ma dostępnych.

bambik
Posty: 59
Rejestracja: 06 cze 2023, 9:22

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: bambik » 21 mar 2024, 17:01

Rafineria pisze:Nie wiem czy to jakiś błąd na stronie czy może jakiś fundusz wykupił - wg strony nie ma już dostępnych mieszkań.


Przecież gdy wchodzi się na stronę i klika widok piętra to widać mieszkania sprzedane i wolne, nie wszystkie mieszkania są sprzedane ... po prostychtych które wg widoku piętra są wolne, nie ma w ofercie online - pewnie zabieg marketingowych by prosić dewelopera o info.


iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: iti » 15 kwie 2024, 12:18

Jak przejeżdżałem ostatnio ul. Nowohucką, to widziałem, że kablują tam linię wysokiego napięcia, więc to na pewno jest pewien plus, że inwestor zdecydował się ją schować... albo nie miał innego wyjścia, jeżeli chciał budować.

mroku
Posty: 23
Rejestracja: 08 kwie 2023, 23:42

Re: Prato Park Kraków od Westa Investments (ul. Na Łąkach) / (mieszkania / szkoła / przedszkole) - opinie na forum

Postautor: mroku » 16 kwie 2024, 18:33

Ciekawe czy zrobią kupujących tak jak na Podedworzu że dadzą swojego zarządce i koszty czynszu najwyższe w Krakowie chyba



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości