Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Nowy2020
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2020, 10:31

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: Nowy2020 » 30 sie 2020, 10:37

Pyskaty pisze:
Radziu pisze:Cześć wszystkim,
jak wygląda sytuacja z tym deweloperem? Przeczytałem trochę negatywnych opinii szczególnie jeśli chodzi o poprawki (j.w.). Czy ktoś z obecnych mieszkańców osiedla, może się wypowiedzieć? Plusy, minusy.


Nie jestem mieszkańcem, ale kolega kupował tam mieszkanie, więc opisywał mi problem z realizacją naprawy usterek. Po wielu miesiącach zaproponowano mu jakąś symboliczną rekompensatę, a usterki nie były błahe. Mogę Ci napisać PW o co chodzi, bo wolałbym nie podawać publicznie szczegółów, gdyż sprawa się tak raczej nie skończy.


Cześć, jestem na etapie kupna od tego dewelopera. Czy mógłbym Cię poprosić również o informację na priva w sprawie tych usterek? Byłbym bardzo wdzięczny.


Nowy2020
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2020, 10:31

Re: Osiedle Dobra Forma - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: Nowy2020 » 30 sie 2020, 10:51

czarna pisze:Witam. Jestem osobą, która kupiła właśnie tam mieszkanie. Po bardzo długim poszukiwaniu odpowiedniego gniazdka zdecydowałam się właśnie tam, a dlaczego już odpowiadam. Program MDM ograniczał w cenie za metr kwadratowy. Rzuty niektórych mieszkań u innych deweloperów...ech szkoda gadać. Jakość materiałów z jakiego miał być zrobiony blok również porażka. Kupując mieszkanie w cenie ok.5 tyś i tak trzeba będzie dojeżdzać do centrum wiec lepiej popatrzeć na okolice i na to co mamy w najbliższym sąsiedztwie, a tu ten park...może będzie gdzie pobiegać ;-)
Mam nadzieję, że dobrze wybrałam i będzie mi się tam dobrze mieszkać.
Aaaaa i Pani Martyna z biura super babka zawsze miła i na wszystko odpowie chociaż ciągle zabiegana :)


Hej Czarna, możesz coś szerzej powiedzieć w sprawie tego programu MDM? Czytałem, że deweloper akceptuje ten program. Zastanawiam się, czy z niego skorzystać. Czy na etapie rezerwacji nie jest już za późno?

dzejkopf
Posty: 56
Rejestracja: 28 cze 2020, 17:03

Re: Osiedle Dobra Forma - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: dzejkopf » 30 sie 2020, 11:22

Nowy2020 pisze:Hej Czarna, możesz coś szerzej powiedzieć w sprawie tego programu MDM? Czytałem, że deweloper akceptuje ten program. Zastanawiam się, czy z niego skorzystać. Czy na etapie rezerwacji nie jest już za późno?


Nowy obudziłeś się 2 lata za późno :D - programu już dawno dawno nie ma :P
Teraz jest Mieszkanie+


Nowy2020
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2020, 10:31

Re: Osiedle Dobra Forma - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: Nowy2020 » 30 sie 2020, 12:12

dzejkopf pisze:
Nowy2020 pisze:Hej Czarna, możesz coś szerzej powiedzieć w sprawie tego programu MDM? Czytałem, że deweloper akceptuje ten program. Zastanawiam się, czy z niego skorzystać. Czy na etapie rezerwacji nie jest już za późno?

Nowy obudziłeś się 2 lata za późno :D - programu już dawno dawno nie ma :P
Teraz jest Mieszkanie+

Ważne, że pieniądze dają :P Moje pytanie bardziej było zadane pod kątem tego, czy dofinansowanie z tytułu programów rządowych dotyczyłoby tej inwestycji?

dzejkopf
Posty: 56
Rejestracja: 28 cze 2020, 17:03

Re: Osiedle Dobra Forma - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: dzejkopf » 30 sie 2020, 13:11

Nowy2020 pisze:Ważne, że pieniądze dają :P Moje pytanie bardziej było zadane pod kątem tego, czy dofinansowanie z tytułu programów rządowych dotyczyłoby tej inwestycji?

Najłatwiej będzie to chyba wytłumaczyć jak sam wpiszesz w Google "Mieszkanie+" i się dowiesz jak działają teraz programy rządowe ;)

pawelk
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2019, 13:27

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: pawelk » 12 paź 2020, 20:03

ktoś ma jakieś świeże opinie nt tej inwestycji? deweloper uporał się z usterkami czy dalej jest problem? warto się interesować czy raczej odpuścić?

i jeszcze pytanie nt samej okolicy - jak tam się mieszka? to dobre miejsce dla rodziny z dziećmi co idą do przedszkola/podstawówki? jest tam bezpiecznie? ja mam w pamięci Kurdwanów sprzed 10 lat i artykuły o bandach urządzających polowania z maczetami. to dalej problem czy te czasy się skończyły?
Ostatnio zmieniony 13 paź 2020, 0:17 przez pawelk, łącznie zmieniany 2 razy.

adi
Posty: 91
Rejestracja: 17 kwie 2016, 11:46

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: adi » 12 paź 2020, 22:44

pawelk pisze:i jeszcze pytanie nt samej okolicy - jak tam się mieszka? to miejsce dla rodziny z dziećmi co idą do przedszkola/podstawówki? jest tam bezpiecznie? ja mam w pamięci Kurdwanów sprzed 10 lat i artykuły o bandach urządzających polowania z maczetami. to dalej problem czy te czasy się skończyły?

Sporo osób mieszka i chyba specjalnie nie narzekają. a interesuje Cię mieszkanie w budowanej aktualnie inwestycji, czyli ostatnim etapie? Jak tam teraz z cenami?

pawelk
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2019, 13:27

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: pawelk » 12 paź 2020, 23:35

adi pisze:
pawelk pisze:i jeszcze pytanie nt samej okolicy - jak tam się mieszka? to miejsce dla rodziny z dziećmi co idą do przedszkola/podstawówki? jest tam bezpiecznie? ja mam w pamięci Kurdwanów sprzed 10 lat i artykuły o bandach urządzających polowania z maczetami. to dalej problem czy te czasy się skończyły?

Sporo osób mieszka i chyba specjalnie nie narzekają. a interesuje Cię mieszkanie w budowanej aktualnie inwestycji, czyli ostatnim etapie? Jak tam teraz z cenami?

tak, patrzę na III etap, są jakieś promocje (chyba że takie ceny były zawsze, akurat tej inwestycji nie śledziłem wcześniej) typu 7100 czy 7500zł za metr, układy znośne ale nie bez wad, ale jak cena jest odpowiednio niska to pewne rzeczy można przeżyć.
lokalizacyjnie nie moje tereny ale nawet mi pasuje bo spełnia moje wymogi (jest tramwaj w graniach 10m spacerem, są przedszkola i szkoły rzut beretem), stąd moje zainteresowanie, ale nie znam kompletnie nikogo kto mieszka w tych okolicach więc nie wiem jak tam jest teraz, dlatego tutaj rzuciłem pytanie jak się tam mieszka ;)


jaleszek
Posty: 4
Rejestracja: 12 paź 2019, 21:59

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: jaleszek » 29 paź 2020, 19:55

Podbijam pytanie, jak wam się mieszka w 'Dobrej Formie' ? Jakieś większe problemy, problemy z jakością, które znacząco wpływają na komfort mieszkania ? Biorąc pod uwagę stosunek ceny do lokalizacji nie jest najgorzej.

Dzięki !

Primislao
Posty: 8
Rejestracja: 21 lut 2021, 11:32

Re: Osiedle Dobra Forma - opinie i forum - nowe mieszkania w Krakowie na Bochenka

Postautor: Primislao » 24 lut 2021, 19:25

jaleszek pisze:Podbijam pytanie, jak wam się mieszka w 'Dobrej Formie' ? Jakieś większe problemy, problemy z jakością, które znacząco wpływają na komfort mieszkania ? Biorąc pod uwagę stosunek ceny do lokalizacji nie jest najgorzej.

Dzięki !



największy problem to brak możliwości wyregulowania okien, przez co w zimę wieje lodem... Parkowanie pod blokiem to codzienna walka, w związku z tym że pracownicy szpitala korzystają z miejsc pod blokiem, bo nie muszą nic placić



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości