Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa Kraków) - opinie na forum

Postautor: Master » 15 mar 2024, 21:38

Ta Willa Pana Tadeusza w Krakowie, to będzie całkiem sporych rozmiarów, trzeba przyznać.

Obrazek
Wizualizacja: Chemobudowa Kraków

Nic dziwnego, skoro ma się tam zmieścić ok. 120 mieszkań, chwalą się tym, że 3/4 ma być dwustronnych, więc to na plus. Wygląda, jakby w budynku miały być dosyć spore balkony i loggie.

A ta okolica, umówmy się, że jeszcze jej dosyć daleko do typowej okolicy mieszkaniowej. Ale pewnie im więcej ludzi się będzie wprowadzało, tym większa presja będzie na to, żeby przynajmniej te najbardziej uciążliwe interesy się stamtąd wyprowadziły. Tylko ciekawe, ile to zajmie czasu, a tego chyba nikt nie wie.

Tam w ogóle można było zaplanować kawał nowego miasta dosyć precyzyjnie, a mam wrażenie, że plany w Krakowie uchwala się mocno ogólne i bez większej dbałości o jakieś wspólne przestrzenie i nie mówię tu tylko o parkach, ale też chodzi mi np. o place miejskie, których na nowych osiedlach brakuje.


oli13
Posty: 5
Rejestracja: 08 lis 2023, 9:35

Re: Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa Kraków) - opinie na forum

Postautor: oli13 » 15 mar 2024, 23:35

Master pisze:Tam w ogóle można było zaplanować kawał nowego miasta dosyć precyzyjnie, a mam wrażenie, że plany w Krakowie uchwala się mocno ogólne i bez większej dbałości o jakieś wspólne przestrzenie i nie mówię tu tylko o parkach, ale też chodzi mi np. o place miejskie, których na nowych osiedlach brakuje.


Dokładnie.. biorąc pod uwagę ilość startujących tam teraz inwestycji fajnie by było jakby to stworzyło fajna spójną całość wartą tych pieniędzy jakie sobie życzą. Niestety mam co do tego obawy :(

homerapsody
Posty: 32
Rejestracja: 22 paź 2023, 9:19

Re: Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa) - opinie na forum

Postautor: homerapsody » 01 kwie 2024, 8:40

Witam, czy ktoś wie, czy sprzedaż Chemobudowy ruszyła?


Kwiatuszek
Posty: 31
Rejestracja: 29 lip 2021, 18:55

Re: Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa Kraków) - opinie na forum

Postautor: Kwiatuszek » 01 kwie 2024, 18:03

oli13 pisze:
Master pisze:Tam w ogóle można było zaplanować kawał nowego miasta dosyć precyzyjnie, a mam wrażenie, że plany w Krakowie uchwala się mocno ogólne i bez większej dbałości o jakieś wspólne przestrzenie i nie mówię tu tylko o parkach, ale też chodzi mi np. o place miejskie, których na nowych osiedlach brakuje.


Dokładnie.. biorąc pod uwagę ilość startujących tam teraz inwestycji fajnie by było jakby to stworzyło fajna spójną całość wartą tych pieniędzy jakie sobie życzą. Niestety mam co do tego obawy :(

Jeśli gdzieś jest szansa na spójność to właśnie tutaj bo większość tego terenu należy do Polskiego Holdingu Nieruchomości. W jego skład wchodzi Chemobudowa i to jest jej pierwsza inwestycja własna. O ile plany się nie zmieniły to jest to tylko pierwszy z wielu etapów zabudowy tych działek, a na końcu zostaną zburzone te trzy stare budynki wzdłuż Klimeckiego i w ich miejsce powstaną nowe biurowce i hotel. Całość to około 10 lat.

MarcinJ
Posty: 445
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa) - opinie na forum

Postautor: MarcinJ » 21 kwie 2024, 16:05

Ktoś może wie, co ze sprzedaż tej inwestycji? Jak tam jest z cenami, podpisują już jakieś umowy deweloperskie?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości