Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
homerapsody
Posty: 32
Rejestracja: 22 paź 2023, 9:19

Re: Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa) - opinie na forum

Postautor: homerapsody » 10 mar 2024, 17:57

nowyszukam32 pisze:Ktoś ma informacje czy planują zrobić jakieś ekrany przy torach kolejowych? I jak często są kursy?



Nie widzę, gdzie tam są tory?
Czy myślicie, że to "dzikie" Zabłocie może być dobrym miejscem do mieszkania? Patrząc na wyprzedaż mieszkań w tamtym rejonie to chyba ludzie wierzą w potencjał miejsca.


muzyd
Posty: 29
Rejestracja: 08 mar 2024, 11:37

Re: Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa) - opinie na forum

Postautor: muzyd » 10 mar 2024, 18:41

Ma potencjał, ale chwilę to potrwa. Aktualny stan dróg oraz otoczenia jakie jest to każdy wie.
Czy ten potencjał jest wart 20k jak YIT/Matexi/Salsa to każdy sobie może odpowiedzieć.

nowyszukam32
Posty: 15
Rejestracja: 04 gru 2023, 20:23

Re: Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa) - opinie na forum

Postautor: nowyszukam32 » 10 mar 2024, 19:39

homerapsody pisze:
nowyszukam32 pisze:Ktoś ma informacje czy planują zrobić jakieś ekrany przy torach kolejowych? I jak często są kursy?



Nie widzę, gdzie tam są tory?


tu: https://imgur.com/gallery/zrQua2P

Ale się strasznie niesie.


Kwiatuszek
Posty: 31
Rejestracja: 29 lip 2021, 18:55

Re: Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa) - opinie na forum

Postautor: Kwiatuszek » 13 mar 2024, 20:52

muzyd pisze:Ma potencjał, ale chwilę to potrwa. Aktualny stan dróg oraz otoczenia jakie jest to każdy wie.
Czy ten potencjał jest wart 20k jak YIT/Matexi/Salsa to każdy sobie może odpowiedzieć.

Salsy bym w to nie mieszał bo to jednak było sprzedawane sporo wcześniej po zupełnie innych cenach. A co do potencjału okolicy to myślę że to tylko kwestia czasu aż cały ten teren między Nowohucką, Klimeckiego, Portową i Dekerta zamieni się w dzielnicę mieszkaniowo-biurowo-usługową. Taki jest MPZP i to jest po prostu zbyt dobra lokalizacja żeby nadal stały tam autokary i magazyny. W tym momencie jest już realizowanych 5 nowych inwestycji a gdyby nie pandemia/wojna to sprawy pewnie by były znacznie bardziej zaawansowane.

muzyd
Posty: 29
Rejestracja: 08 mar 2024, 11:37

Re: Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa) - opinie na forum

Postautor: muzyd » 13 mar 2024, 21:42

Kwiatuszek pisze:
muzyd pisze:Ma potencjał, ale chwilę to potrwa. Aktualny stan dróg oraz otoczenia jakie jest to każdy wie.
Czy ten potencjał jest wart 20k jak YIT/Matexi/Salsa to każdy sobie może odpowiedzieć.

Salsy bym w to nie mieszał bo to jednak było sprzedawane sporo wcześniej po zupełnie innych cenach. A co do potencjału okolicy to myślę że to tylko kwestia czasu aż cały ten teren między Nowohucką, Klimeckiego, Portową i Dekerta zamieni się w dzielnicę mieszkaniowo-biurowo-usługową. Taki jest MPZP i to jest po prostu zbyt dobra lokalizacja żeby nadal stały tam autokary i magazyny. W tym momencie jest już realizowanych 5 nowych inwestycji a gdyby nie pandemia/wojna to sprawy pewnie by były znacznie bardziej zaawansowane.

Mozliwe że pomyliłem nazwy. Jest inwestycja, która została właśnie ukończona i aktualnie jest sprzedawana po 20k/m2 przy ulicy Pana Tadeusza. Nie wiem jak ona się nazywa w takim razie :)

nick707
Posty: 59
Rejestracja: 29 sie 2021, 13:54

Re: Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa) - opinie na forum

Postautor: nick707 » 13 mar 2024, 21:59

Kwiatuszek pisze:
nick707 pisze:Nie, chodzi o ten budynek co jest obok planowanej inwestycji. "Fundacja Krakowska Scena Muzyczna"
link do mapy: imgur.com/gallery/SkWUifw

Czasem słychać granie na perkusji więc w najbliższych mieszkaniach może być coś słychać. Ale podejrzewam że ten budynek zostanie prędzej czy później zburzony.

Ale to w tym budynku Fundacja Krakowska Scena Muzyczna? Bo kiedyś było słychać granie na perkusji ale to w którymś z magazynów od tej nowej inwestycji Szczęśliwy Dom od Caza Feliz Portowa, co w pierwszym poście jest zaznaczone na fioletowo.

Kwiatuszek
Posty: 31
Rejestracja: 29 lip 2021, 18:55

Re: Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa) - opinie na forum

Postautor: Kwiatuszek » 14 mar 2024, 12:37

muzyd pisze:
Kwiatuszek pisze:
muzyd pisze:Ma potencjał, ale chwilę to potrwa. Aktualny stan dróg oraz otoczenia jakie jest to każdy wie.
Czy ten potencjał jest wart 20k jak YIT/Matexi/Salsa to każdy sobie może odpowiedzieć.

Salsy bym w to nie mieszał bo to jednak było sprzedawane sporo wcześniej po zupełnie innych cenach. A co do potencjału okolicy to myślę że to tylko kwestia czasu aż cały ten teren między Nowohucką, Klimeckiego, Portową i Dekerta zamieni się w dzielnicę mieszkaniowo-biurowo-usługową. Taki jest MPZP i to jest po prostu zbyt dobra lokalizacja żeby nadal stały tam autokary i magazyny. W tym momencie jest już realizowanych 5 nowych inwestycji a gdyby nie pandemia/wojna to sprawy pewnie by były znacznie bardziej zaawansowane.

Mozliwe że pomyliłem nazwy. Jest inwestycja, która została właśnie ukończona i aktualnie jest sprzedawana po 20k/m2 przy ulicy Pana Tadeusza. Nie wiem jak ona się nazywa w takim razie :)

To pewnie masz na myśli Ocean Apartments.

Kwiatuszek
Posty: 31
Rejestracja: 29 lip 2021, 18:55

Re: Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa) - opinie na forum

Postautor: Kwiatuszek » 14 mar 2024, 12:40

nick707 pisze:
Kwiatuszek pisze:
nick707 pisze:Nie, chodzi o ten budynek co jest obok planowanej inwestycji. "Fundacja Krakowska Scena Muzyczna"
link do mapy: imgur.com/gallery/SkWUifw

Czasem słychać granie na perkusji więc w najbliższych mieszkaniach może być coś słychać. Ale podejrzewam że ten budynek zostanie prędzej czy później zburzony.

Ale to w tym budynku Fundacja Krakowska Scena Muzyczna? Bo kiedyś było słychać granie na perkusji ale to w którymś z magazynów od tej nowej inwestycji Szczęśliwy Dom od Caza Feliz Portowa, co w pierwszym poście jest zaznaczone na fioletowo.

Tak, na pewno w tym, nawet wczoraj słyszałem, ale wydaje mi się że w tych magazynach o których mówisz też kiedyś słyszałem jakieś granie wiec możliwe że tam też jest jakaś sala prób.


nick707
Posty: 59
Rejestracja: 29 sie 2021, 13:54

Re: Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa) - opinie na forum

Postautor: nick707 » 14 mar 2024, 13:07

Kurde to lipa. Słabo, że wśród osiedli takie coś. Niektórzy zdalnie pracują i siedzą w mieszkaniach przez większość dnia. Z Krakowskiej Sceny Muzycznej nie miałem okazji słyszeć, ale z tego magazynu to się niosło dość daleko jak byłem tam koło 22.30 w środku tygodnia. Pewnie jak się osiedla wybudują to po 22 będzie zabronione granie, ale w ciągu dnia czemu nie.

Choć jak patrzę na stronę czy chcę znaleźć jakieś informacje o tym budynku to tak jakby to wszystko nieaktualne..
To może faktycznie ten budynek długo tam nie postoi.

muzyd
Posty: 29
Rejestracja: 08 mar 2024, 11:37

Re: Willa Pana Tadeusza: Kraków / Zabłocie - ul. Pana Tadeusza (Chemobudowa) - opinie na forum

Postautor: muzyd » 14 mar 2024, 13:18

Aktualnie całe wschodnie Zabłocie to zbiór niewiadomych. Kupując teraz liczysz się z ryzykiem, że okolica się może (ale nie musi) zmienić w niedalekiej przyszłości. Pytanie, czy to będzie 5 lat czy więcej.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości