Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
borja_sv
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2020, 16:07

Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum

Postautor: borja_sv » 09 kwie 2024, 20:04

Przy ulicy Słomczyńskiego 1 powstaje nowa inwestycja

slomczynskiegowidoki.pl

Apartamenty mają dobry rozkład, a bliskość przystanku tramwajowego jest zaletą.

Co myślisz?


realista
Posty: 214
Rejestracja: 24 sty 2022, 19:18

Re: Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum

Postautor: realista » 09 kwie 2024, 20:54

straszne zadupie

humbak
Posty: 90
Rejestracja: 15 gru 2022, 13:43

Re: Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum

Postautor: humbak » 09 kwie 2024, 21:13

budynek calkiem ok, pytanie o okolice bo to chyba wlasnie na tej ulicy miala miejsce ta akcja: lifeinkrakow.pl/w-miescie/7717,interwencja-w-rejonie-gorki-narodowej-policja-uzyla-broni-palnej, gdzies tam niedaleko na kuznicy jest chyba tez blok socjalny

czy to wplywa na komfort zycia tam? nie wiem


borja_sv
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2020, 16:07

Re: Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum

Postautor: borja_sv » 10 kwie 2024, 10:35

realista pisze:straszne zadupie


Dziękujemy za opinię, ale czy mógłbyś wyjaśnić, dlaczego dana inwestycja lub teren nie jest dobry?

borja_sv
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2020, 16:07

Re: Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum

Postautor: borja_sv » 10 kwie 2024, 10:39

humbak pisze:budynek calkiem ok, pytanie o okolice bo to chyba wlasnie na tej ulicy miala miejsce ta akcja: lifeinkrakow.pl/w-miescie/7717,interwencja-w-rejonie-gorki-narodowej-policja-uzyla-broni-palnej, gdzies tam niedaleko na kuznicy jest chyba tez blok socjalny

czy to wplywa na komfort zycia tam? nie wiem


Dziękuję za odpowiedź, prawda jest taka, że ​​nie znam okolicy w ogóle i dlatego szukałem informacji na forum. Podoba mi się układ, bliskość tramwaju, balkon, orientacja południowa itp., ale nie znam poziomu dzielnicy ani ludzi tam mieszkających.

przyjezdny
Posty: 8
Rejestracja: 26 paź 2022, 11:06

Re: Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum

Postautor: przyjezdny » 10 kwie 2024, 18:02

borja_sv pisze:Dziękuję za odpowiedź, prawda jest taka, że ​​nie znam okolicy w ogóle i dlatego szukałem informacji na forum. Podoba mi się układ, bliskość tramwaju, balkon, orientacja południowa itp., ale nie znam poziomu dzielnicy ani ludzi tam mieszkających.


Infrastruktura w okolicy ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej zmieniła się na duży plus dzięki przebudowie DK7 i ukończeniu linii tramwajowej. Mieszkałem tam przez rok około 5 lat temu to wtedy była katastrofa pod wieloma względami (wąskie chodniki, ciasnota, auta zaparkowane wszędzie, wąskie ulice gdzie 2 auta nie potrafiły się wyminąć, do tego sklep Happy przy osiedlu bloków socjalnych i jego stali bywalcy). Biorąc pod uwagę ile nowych bloków tam powstało i jeszcze Caba wybuduje tam sporo nowych mieszkań to na pewno nie będzie lepiej jeżeli chodzi o ilość samochodów i ciasnotę.

Z plusów trzeba przyznać, że do Dworca i Rynku jest niedaleko. W okolicy ulicy Siewnej (2 przystanki tramwajem lub niedługi spacer) są wszystkie niezbędne usługi. Podobnie pewnie będzie przy ulicy Banacha w niedługiej przyszłości jak już usługi się tam rozkręcą na dobre.

Jeśli będziesz się decydować na zakup mieszkania na Słomczyńskiego to koniecznie z miejscem parkingowym (a najlepiej dwoma jak planujesz mieć gości, którzy będą przyjeżdżać samochodem). Ceny z tego co widzę nie są tam zaporowe jak na dzisiejsze realia.

beaglemom
Posty: 10
Rejestracja: 02 lut 2022, 21:20

Re: Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum

Postautor: beaglemom » 11 kwie 2024, 12:13

borja_sv pisze:
humbak pisze:budynek calkiem ok, pytanie o okolice bo to chyba wlasnie na tej ulicy miala miejsce ta akcja: lifeinkrakow.pl/w-miescie/7717,interwencja-w-rejonie-gorki-narodowej-policja-uzyla-broni-palnej, gdzies tam niedaleko na kuznicy jest chyba tez blok socjalny

czy to wplywa na komfort zycia tam? nie wiem


Dziękuję za odpowiedź, prawda jest taka, że ​​nie znam okolicy w ogóle i dlatego szukałem informacji na forum. Podoba mi się układ, bliskość tramwaju, balkon, orientacja południowa itp., ale nie znam poziomu dzielnicy ani ludzi tam mieszkających.


Trochę bez sensu cytowanie tego artykułu, bo to raczej losowa sytuacja, a osoby, które są w kryzysie psychicznym można znaleźć na większości krakowskich osiedli.
W niedalekiej odległości od tej inwestycji są 4 bloki socjalne na Marczyńskiego, których mieszkańcy urządzali sobie kibolskie ustawki, ale już od dobrych kilku lat sprawa ucichła. Od czasu do czasu widać jeszcze ich zamiłowania, bo zaraz po otwarciu wandale pomalowali nowy przystanek tramwajowy :roll: Ogólnie jak dla mnie jest spokojnie, w nowszych blokach mieszka dużo rodzin z dziećmi.

Zgadzam się z przyjezdny'm ze okolica komunikacyjnie bardzo zmieniła się na plus po przebudowie Alei 29 listopada i ukończeniu linii tramwajowej. Do przystanku tramwajowego bliziutko -- do dworca dotrzesz tramwajem w około 16 minut, a do większych punktów przesiadkowych typu Rondo Mogilskie w niecałe 20 minut.
Sama ulica Kuźnicy to architektoniczny misz masz, więc zdecydowanie polecam sobie podjechać i zobaczyć jak to wyglada, bo działka jest dość wąska i długa i na pewno nie jest tak przestrzennie jak na wizualizacjach.

borja_sv
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2020, 16:07

Re: Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum

Postautor: borja_sv » 11 kwie 2024, 13:49

beaglemom pisze:
borja_sv pisze:
humbak pisze:budynek calkiem ok, pytanie o okolice bo to chyba wlasnie na tej ulicy miala miejsce ta akcja: lifeinkrakow.pl/w-miescie/7717,interwencja-w-rejonie-gorki-narodowej-policja-uzyla-broni-palnej, gdzies tam niedaleko na kuznicy jest chyba tez blok socjalny

czy to wplywa na komfort zycia tam? nie wiem


Dziękuję za odpowiedź, prawda jest taka, że ​​nie znam okolicy w ogóle i dlatego szukałem informacji na forum. Podoba mi się układ, bliskość tramwaju, balkon, orientacja południowa itp., ale nie znam poziomu dzielnicy ani ludzi tam mieszkających.


Trochę bez sensu cytowanie tego artykułu, bo to raczej losowa sytuacja, a osoby, które są w kryzysie psychicznym można znaleźć na większości krakowskich osiedli.
W niedalekiej odległości od tej inwestycji są 4 bloki socjalne na Marczyńskiego, których mieszkańcy urządzali sobie kibolskie ustawki, ale już od dobrych kilku lat sprawa ucichła. Od czasu do czasu widać jeszcze ich zamiłowania, bo zaraz po otwarciu wandale pomalowali nowy przystanek tramwajowy :roll: Ogólnie jak dla mnie jest spokojnie, w nowszych blokach mieszka dużo rodzin z dziećmi.

Zgadzam się z przyjezdny'm ze okolica komunikacyjnie bardzo zmieniła się na plus po przebudowie Alei 29 listopada i ukończeniu linii tramwajowej. Do przystanku tramwajowego bliziutko -- do dworca dotrzesz tramwajem w około 16 minut, a do większych punktów przesiadkowych typu Rondo Mogilskie w niecałe 20 minut.
Sama ulica Kuźnicy to architektoniczny misz masz, więc zdecydowanie polecam sobie podjechać i zobaczyć jak to wyglada, bo działka jest dość wąska i długa i na pewno nie jest tak przestrzennie jak na wizualizacjach.


Dziękuję bardzo za informacje

Prawda jest taka, że ​​w tej inwestycji najbardziej interesuje mnie bliskość tramwaju i że biorąc pod uwagę dzisiejsze szalone ceny, nie jest źle.


Devas
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2022, 9:01

Re: Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum

Postautor: Devas » 12 kwie 2024, 16:41

Dziwię się, że tylko jeden lokal usługowy. W tamtej okolicy nie ma ich zbyt wiele, zeszły by deweloperowi jak świeże bułeczki, a użyteczność dla potencjalnych mieszkańców byłaby ogromna.

daniel88
Posty: 51
Rejestracja: 06 lis 2018, 21:38

Re: Słomczyńskiego Widoki Kraków / Caba Development - opinie na forum

Postautor: daniel88 » 12 kwie 2024, 17:31

Okolica zmieniła się na lepsze poprzez liczne remonty dróg i tramwaj. Caba jeden z lepszych deweloperów.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 30 gości