Budowa pomiędzy Hotelem Justyna a niedokończonym akademikiem przy al. Jana Pawła II w Krakowie (bok AWF) - opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Budowa pomiędzy Hotelem Justyna a niedokończonym akademikiem przy al. Jana Pawła II w Krakowie (bok AWF) - opinie

Postautor: iti » 15 kwie 2024, 12:06

Coś ciekawego zauważyłem ostatnio wracając z Parku Lotników Polskich, że coś się dzieje na działce pomiędzy niedokończonym prywatnym akademikiem w Czyżynach a Hotelem Justyna.

Obrazek

Ostatnio został zrobiony zjazd do tej działki, więc pewnie ktoś zamierza na niej zainwestować, bo niby po co by taki wjazd robił. Pytanie kto to będzie i co tam wybuduje.


iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Budowa pomiędzy Hotelem Justyna a niedokończonym akademikiem przy al. Jana Pawła II w Krakowie (bok AWF) - opinie

Postautor: iti » 15 kwie 2024, 12:08

Nie wiem czy tam na zabudowę mieszkaniową pozwala miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, czy nie przypadkiem dopuszczone są tam tylko usługi.

Obrazek

A szkoda, bo sklep blisko, terenu zielone po sąsiedzku, tramwaj też na miejscu. No ale zawsze może powstać kolejny prywatny akademik albo mieszkania na wynajem.

iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Budowa pomiędzy Hotelem Justyna a niedokończonym akademikiem przy al. Jana Pawła II w Krakowie (bok AWF) - opinie

Postautor: iti » 15 kwie 2024, 12:10

Wydawało mi się, że widziałem tam kiedyś jakieś oznaczenia Echo Investment, albo jakiegoś innego czołowego dewelopera. Akurat z tym wymienionym, to by się spinało, bo chyba zamierzali budować akademiki czy mieszkania na wynajem.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 49 gości