Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
somebuddy
Posty: 10
Rejestracja: 22 sty 2018, 17:40

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: somebuddy » 21 paź 2018, 13:01

Fifi pisze:Czy wiadomo czy na terenie osiedla ma powstac jakis pasaz handlowy lub silownia w poblizu ?.

W budynku E na parterze ma być lokal usługowy, tyle wiem po rozmowie z HSD.
Poza tym chyba tylko mały plac zabaw między budynkami B i C.


somebuddy
Posty: 10
Rejestracja: 22 sty 2018, 17:40

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: somebuddy » 28 paź 2018, 15:27

Chciałbym się zorientować jak przebiegały Wasze ewentualne negocjacje cen mieszkania.

Nie wiem czy to tylko kwestia mojego konta, czy po prostu to forum ma zablokowane privy, dlatego proszę o maila na someb3130@gmail.com.
Bardzo dziękuję za wszelkie informacje! :D

Yanke
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2018, 14:28

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: Yanke » 29 paź 2018, 14:36

Pasaż handlowy? Jest biedronka 200m, bonarka 1000m, cukiernia 300m...jak pasaż na tak małym terenie postawią to... 8-) Bonarka ma siłownię, do tego wylot też na zakopiankę blisko (2 kolejne), kurdwanów - jest basen + siłownie. Korty tenisowe blisko też są...a nawet pole golfowe będzie niedaleko (jak ktoś lubi w polówce popitalać z manierą yhhym) :) Ja to bym się martwił tylko tym, żeby ogródków działkowych nie zabudowali, które są niby nie do ruszenia. Bo tereny zielone, żeby zobaczyć, będzie trzeba asfalt lub kostkę na zielono pomalować :)


Fifi
Posty: 29
Rejestracja: 29 maja 2018, 13:53

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: Fifi » 30 paź 2018, 12:51

Rzeczywiscie zapowiada sie całkiem dobrze :) dzieki za informacje dotyczącą tego co jest dookoła :) ogródków działkowych nie ruszą na pewno przez najbliższe lata. Wiem ze budynek A ma ok miesiac opoznienia wiec nie duzo.

dQminiQa
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2018, 23:16

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: dQminiQa » 31 paź 2018, 23:21

Ponawiam pytanie a propo negocjacji prosze o informacje dqminiqa@interia.pl

Fifi
Posty: 29
Rejestracja: 29 maja 2018, 13:53

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: Fifi » 05 lis 2018, 15:10

dQminiQa pisze:Ponawiam pytanie a propo negocjacji prosze o informacje dqminiqa@interia.pl

Co rozumiesz przez negocjacje ?, w przypadku duzych mieszkan jestes w stanie wynegocjowac tansza komorke lub miejsce postojowe ale nie sądze że przy cenach mieszkań które i tak nie są jakos specjalnie wysokie deweloper zejdzie ci kilka stówek w dół.

jakubiakuellen
Posty: 99
Rejestracja: 10 kwie 2017, 22:23

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: jakubiakuellen » 05 lis 2018, 22:37

W zeszłym tygodniu ceny były o 500zł na metrze tańsze, przed wejściem oferty na stronę internetową. Dla tych co wcześniej zarezerwowali ceny obowiązują przed obniżką.
Co do cen to i tak relatywnie nie można rzecz, że są niskie. Zważywszy na fakt, że II etap zostanie oddany do użytku za 3,5 roku? :)

daniel88
Posty: 51
Rejestracja: 06 lis 2018, 21:38

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: daniel88 » 06 lis 2018, 23:33

Przymierzam się do zakupy mieszkania. Jak idzie współpraca z deweloperem HSD? Wszystko ok czy może jakieś zażalenia ?

Pozdrawiam


Fifi
Posty: 29
Rejestracja: 29 maja 2018, 13:53

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: Fifi » 07 lis 2018, 10:25

daniel88 pisze:Przymierzam się do zakupy mieszkania. Jak idzie współpraca z deweloperem HSD? Wszystko ok czy może jakieś zażalenia ?

Pozdrawiam

Kupiłem u nich mieszkanie początkiem roku w pierwszym etapie. Jesli masz jakieś pytania chętnie odpowiem pisz na filon8@poczta.onet.pl

pumka
Posty: 6
Rejestracja: 07 lis 2018, 12:10

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: pumka » 07 lis 2018, 12:12

A czy orientujecie się czy będzie jakiś plac zabaw, albo przestrzeń wspólna gdzie dzieciaki będą mogły biegać?
Ciekawa jestem czy w tej inwestycji będą mieszkać rodziny czy raczej to będą mieszkania pod wynajem.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości