Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Fifi
Posty: 29
Rejestracja: 29 maja 2018, 13:53

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: Fifi » 11 lut 2019, 13:41

Jestem rownież posiadaczem przyszlego mieszkania z antresolą :). Jesli chodzi o komunikacje weźcie pod uwage iż jest to dosyc ciekawy teren ze wzgledu na tworzona w poblizu trase lagiewnicka , park oraz rozwijajace sie biurowce kolo Bonarki. Jesli ktos kupil mieszkanie w dobrym momencie to jest to bardzo oplacalna inwestycja. Z tego co widzialem roznica miedzy budynkiem A i C to juz ponad 1000 zl na metrze kwadratowym. Nie do końca zgodzę się z opinią iż będzie to tak blisko drogi gdyz inwestycja nie lezy przy samej 2 pasmowce wiec raczej nieobawiam sie wielkich halasow. Akurat dodatkowy koszt adaptacji tarasu jest czyms normalnym i niepowinien specjalnie dziwic bo sa to chyba najwieksze mieszkania z punktem widokowym na dachu. Są deweloprzy ktorzy jak np na Wislanych Tarasach, Bagrach, Bronowicach, Radzikowskiego liczyli sobie jeszcze wiecej za taka przyjemnosc. Jesli ktoś byłby zainteresowany otrzymaniem informacji z perspektywy kupujacego z poprzedniej realizacji (Strumienna 1) termin oddania 2020, kontaktu z developerem i podwykonawcami, ewnetualnie poradą kredytowa czy ubezpieczeniowa od zaufanego doradcy z ktorego korzystalem prosze o kontakt maila na filon8@poczta.onet.pl , chętnie odpowiem na pytania


somebuddy
Posty: 10
Rejestracja: 22 sty 2018, 17:40

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: somebuddy » 11 lut 2019, 16:41

Co do hałasu to ciężko powiedzieć. Rzeczywiście, ekrany nie są wysokie. Ja w pierwszej kolejności posiłkuje się akustyczną mapą Krakowa, która w przypadku tej inwestycji jakoś tragicznie nie wygląda (55-60dB). Może tak być, że im wyższy budynek i im wyżej położone mieszkanie może być nieco głośniej. Żeby mieć jakieś odniesienie, czy dany poziom jest dla kogoś akceptowalny, polecam sprawdzić mapę dla obecnego miejsca zamieszkania i porównać.
miip.geomalopolska.pl/imap

Co do transportu publicznego to do pętli tramwajowej jest 10 minut - bez tragedii. A z tej pętli tramwaj będzie także jechał na zachód (trasa łagiewnicka). Bonusem jest dobra lokalizacja jeśli ktoś korzysta głównie z samochodu.

Obrazek

Fifi
Posty: 29
Rejestracja: 29 maja 2018, 13:53

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: Fifi » 12 mar 2019, 11:28

Jakies nowe informacje z osiedla Strumienna ?:)


Fifi
Posty: 29
Rejestracja: 29 maja 2018, 13:53

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: Fifi » 26 mar 2019, 13:22

Co tam nowego na Strumiennej ?, wiem że zaczęli montaż elektryki w budynku A. Jakies nowe informacje na temat tego co powstaje dookola ?.

just_krk
Posty: 15
Rejestracja: 02 sty 2019, 15:01

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: just_krk » 17 kwie 2019, 11:22

Również rozważam zakup mieszkania w tej inwestycji. Zwolniło się jedno z mieszkań dwupoziomowych 96m2 z tarasem.
Widzę na rzucie że pomiędzy pierwszym a drugim poziomem jest prześwit co nie bardzo mi się podoba. Niestety na etapie budowy nie da się go zamknąć odpisano mi że moge to zrobić na własną rękę po odbiorze budynku.
Czy ktoś z Państwa planuje coś takiego zrobić?

I drugie pytanie to z tego co wiem nie będzie miejsc ogólnodostępnych. Co w przypadku np przyjazdu gości? Czy jest w pobliżu inwestycji jakiś parking?

Fifi
Posty: 29
Rejestracja: 29 maja 2018, 13:53

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: Fifi » 19 kwie 2019, 12:01

just_krk pisze:Również rozważam zakup mieszkania w tej inwestycji. Zwolniło się jedno z mieszkań dwupoziomowych 96m2 z tarasem.
Widzę na rzucie że pomiędzy pierwszym a drugim poziomem jest prześwit co nie bardzo mi się podoba. Niestety na etapie budowy nie da się go zamknąć odpisano mi że moge to zrobić na własną rękę po odbiorze budynku.
Czy ktoś z Państwa planuje coś takiego zrobić?

I drugie pytanie to z tego co wiem nie będzie miejsc ogólnodostępnych. Co w przypadku np przyjazdu gości? Czy jest w pobliżu inwestycji jakiś parking?

Hej napisz na filon8@poczta.onet.pl odpowiem na pytania wzgledem swoich doswiadczen przy realizacji budynku A, mam tam dosyc duzy metraz :)

ami
Posty: 6
Rejestracja: 20 sie 2017, 15:10

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: ami » 20 kwie 2019, 14:32

just_krk pisze:I drugie pytanie to z tego co wiem nie będzie miejsc ogólnodostępnych. Co w przypadku np przyjazdu gości? Czy jest w pobliżu inwestycji jakiś parking?

Niestety z brakiem miejsc postojowych ogólnodostępnych, to teraz taki trend, że ich się nie buduje. Z drugiej strony, obstawiam, że gdyby były, to i tak zajmowaliby je stali mieszkańcy nieposiadający miejsc postojowych dla swoich samochodów lub posiadający więcej samochodów, niż miejsc na nie. Tak przynajmniej to funkcjonuje, jak zdarza mi się odwiedzać znajomych. Dlatego od pewnego czasu, jak tylko mogę, to wybieram komunikację publiczną albo taksówkę, w takich sytuacjach.

@Fifi, podzielisz się na forum doświadczeniami?

Fifi
Posty: 29
Rejestracja: 29 maja 2018, 13:53

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: Fifi » 10 maja 2019, 9:52

ami pisze:
just_krk pisze:I drugie pytanie to z tego co wiem nie będzie miejsc ogólnodostępnych. Co w przypadku np przyjazdu gości? Czy jest w pobliżu inwestycji jakiś parking?

Niestety z brakiem miejsc postojowych ogólnodostępnych, to teraz taki trend, że ich się nie buduje. Z drugiej strony, obstawiam, że gdyby były, to i tak zajmowaliby je stali mieszkańcy nieposiadający miejsc postojowych dla swoich samochodów lub posiadający więcej samochodów, niż miejsc na nie. Tak przynajmniej to funkcjonuje, jak zdarza mi się odwiedzać znajomych. Dlatego od pewnego czasu, jak tylko mogę, to wybieram komunikację publiczną albo taksówkę, w takich sytuacjach.

@Fifi, podzielisz się na forum doświadczeniami?

Zgodzę się z wypowiedzią wyżej, deweloper kupujac ziemie raczej kalkuluje dokladnie kazdy metr kwadratowy w przestrzeni. Rzadko sie zdarza ich wykonawca budowy przewiduje na osiedlu zamknietym miejsca postojowe ogolno dostepne gdyz bylyby przewaznie zajmowane przez mieszkancow ktorzy nie wykupili miejsca parkingowego wiec zaden w tym interes. Mialem mozliwosc odwiedzic budowe w ostatnim czasie i dookola osiedla jest na tyle przestrzeni iz mozna zostawic samochod w poblizu terenu inwestycji.


Fifi
Posty: 29
Rejestracja: 29 maja 2018, 13:53

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: Fifi » 09 lip 2019, 12:42

Czy posiada ktos jakies nowe informacje na temat realizacji Strumienna 1 ?. Jakies nowe informacje jak przebiegaja etapy i co robia w tym momencie ?.

BR

kamil1992
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2020, 22:19

Re: Inwestycja ul. Strumienna Kraków (Bonarka) - HSD Arrow - opinie na forum

Postautor: kamil1992 » 25 mar 2020, 22:21

Witam wszystkich mieszkańców z budynku A :)

Dziś dowiedziałem się, ze będzie mały poślizg w oddaniu naszej inwestycji około miesiąca :(



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: koczkodan i 42 gości