ostatnio rzuciła mi się w oczy inwestycja w Starych Czyżynach przy ul Poleskiej. Dzialka ok 6,5 ara i 4 domy. Ciekawe jak. Lokalizacja całkiem spoko bo blisko sklepy, komunikacja. Jednak blisko też do lamusowni. Teoretycznie zabudowa przy działce porośniętej drzewami pytanie jak długo. Ostatnio prezydent Krakowa pojawiał się w tym rejonie obiecując reanimację parku paprociowego. Co myślicie o tej inwestycji ? Czy to w ogóle jest na sprzedaż ?
Strasznie dużo się tam wybudowało małych bloków wielorodzinnych. Większość budowała ta sama firma .
Nie zrobiłem żadnego foto ale to ta lokalizacja
https://maps.app.goo.gl/CvF8oEtJrHYziJgU9?g_st=ipc
Dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Poleska Czyżyny
-
Kolorowekostki
- Posty: 21
- Rejestracja: 22 cze 2024, 10:10
Re: Dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Poleska Czyżyny
A kto buduje? jakiś link do oferty?
Re: Dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Poleska Czyżyny
Patanka pisze:A kto buduje? jakiś link do oferty?
Buduje to HK Gruop jak i większość nowych budynków w tej okolicy
Re: Dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Poleska Czyżyny
A orientuje się ktoś może, jaka jest cena takiego bliźniaka w tej lokalizacji? A może oni tego nie budują na sprzedaż, czyli chodziło o jakąś zamiane działek pod kolejny blok?
-
Kolorowekostki
- Posty: 21
- Rejestracja: 22 cze 2024, 10:10
Re: Dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Poleska Czyżyny
Słyszałem o takiej akcji tego dewelopera ze zdarzało się to budować pod klientów i nie jest puszczane na sprzedaż. Bo to jakieś wymiany zależności itd. Chociaż nie wiem jak w tym przypadku. Nie widziałem żadnej oferty sprzedaży
Sama budowa idzie dobrze są na etapie sso. Ciekawe czemu całość to żelbet. Wygląda to jak wielki bunkier przy lesie. No i co chyba planują wielkie przeszklenia. Generalnie HK GROUP buduje ładnie i z tego co wiem znajomi są zadowoleni z mieszkań od nich
Sama budowa idzie dobrze są na etapie sso. Ciekawe czemu całość to żelbet. Wygląda to jak wielki bunkier przy lesie. No i co chyba planują wielkie przeszklenia. Generalnie HK GROUP buduje ładnie i z tego co wiem znajomi są zadowoleni z mieszkań od nich
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 92 gości