Strona 1 z 1

Inwestycja Grzegórzecka 103 Kraków (na wysokości Biurowców Inter-Bud / UBS) - informacje i opinie na forum

: 19 gru 2025, 11:03
autor: czyzy
Widziałem dzisiaj, że jest żuraw postawiony przy al. Pokoju, mniej więcej na wysokości biurowców budowanych przez dewelopera Inter-Bud - Fabryczna Office Kraków, ale po drugiej stronie ulicy. Chyba tam będzie powstawała jakaś plomba albo uzupełnienie pierzei kamienic. Ktoś się może orientuje co to za inwestycja, co tam budują i kto tam buduje? To będzie mieszkaniówka, czy jakiś budynek usługowy? No i czy będą tam mieszkania na sprzedaż czy to ktoś dla siebie stawia?

Re: Inwestycja Grzegórzecka 103 Kraków (na wysokości Biurowców Inter-Bud / UBS) - informacje i opinie na forum

: 19 gru 2025, 12:06
autor: fjrc
investmap.pl/inwestycja/grzegorzecka-103,22407.html

Re: Inwestycja Grzegórzecka 103 Kraków (na wysokości Biurowców Inter-Bud / UBS) - informacje i opinie na forum

: 16 cze 2026, 10:15
autor: fredo
Ta strona alei pokoju, to całkiem fajna lokalizacja moim zdaniem, jest blisko nad Wisłę, dużo terenów zielonych, do tego sporo usług przy starych osiedlach. Całkiem dobre miejsce na mieszkaniówkę. Jest gdzieś jakaś oferta sprzedaży mieszkań tam, bo jak na razie nie mogę znaleźć. A budynek chyba nieduży stawiają, taką trochę kamienicę.