czang pisze:Wygląda na to, że jeszcze jeden deweloper wchodzi do gry w Czyżynach, w okolicach ulicy Centralnej. Stare tereny poprzemysłowe na tym terenie idą pod bloki i chyba teraz czas na Spravię, która w tym rejonie jeszcze nie budowała.
Deweloper zamierza zabudować trzy działki, na których obecnie funkcjonuje niska zabudowa usługowa.
lovekrakow.pl/czyzyny-deweloper-planuje-kolejne-blokiCiekawe, o które miejsce chodzi, a jest go tam chyba coraz mniej. Czyżby te baraki na zakręcie ulicy Centralnej, w okolicach osiedla Proinsu?
Na to wygląda że chodzi właśnie o te działki, pewnie wkrótce wszystko się wyjaśni ale innych opcji chyba nie ma w okolicy. Te części bardziej z tyłu są chyba ciągle wykorzystywane przez jakieś firmy i są w nich aktywne działalności. Ciekawa sprawa że kolejny deweloper dołącza do budowania w tym rejonie, może dadzą kopa w dupę proinsowi do obniżenia swoich chorych cen kiedy taki sam blok (a pewnie nawet w lepszym standardzie) postawią obok.
A poniżej obraz Krakowskiego (i chyba Polskiego?) społeczeństwa ludzie którzy dopiero co się wprowadzili do świeżo wybudowanych nowych mieszkań będą usiłowali wstrzymać budowę kolejnych dla nowych nabywców

Dodatkowo na działce która wygląda teraz okropnie - błoto, stare magazyny, hala z powybijanymi szybami. Jako mieszkaniec chętnie zobaczyłbym ten teren odmieniony, a umówmy się parku nikt tutaj nie postawi, nie rozumiem jak można być przeciw zabudowie tak okropnej obecnie działki…