W ramach tej inwestycji mają tam powstać jak na razie chyba 4 niewielkie bloczki, 3-piętrowe i wszystkie posadowione na jednym garażu podziemnym, jeśli dobrze czytam ich wizualizacje. Mieszkania od 1-pokojowych kawalerek, to niewielkie mieszkania 4-pokojowe na niecałych 78 metrach kwadratowych.
Wizualizacja: Instal KrakówWreszcie jakoś sensowniej wyglądające bloki buduje Instal w Krakowie, jakieś okładziny na elewacji, płytki ceramiczne, patrząc na tego dewelopera, to jest tu duża zmiana jakościowa, więc ciekawe, jak to wyjdzie finalnie. Pomiędzy blokami oczywiście brak wysokiej zieleni, ale to zapewne przez to, że pod całym układem jest chyba garaż podziemny na wszystkie budyni. Nawet te loggie zaokrąglone nie takie najmniejsze, bo mające 4,29 m2, więc lepiej niż u wielu innych deweloperów.
Wizualizacja: Instal KrakówCeny metra kwadratowego mieszkania, jak tak patrzę, to w takim przedziale mniej więcej od 13 500 zł do 15 500 zł, więc rozstrzał nie jest mały. Do tego jest informacja chyba przy każdym mieszkaniu, że jest obowiązek zakupu miejsca postojowego do mieszkania w cenie 40 tys. zł. Może to i słusznie, bo później ktoś nie ma gdzie parkować, więc zastawia okoliczne drogi i chodniki. Co myślicie o takiej ofercie, jakie macie opinie o tej okolicy i takim osiedlu?