Inwestycja ul. Żółkiewskiego Kraków / Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Tom Sp. z o.o. (przebudowa kamienicy i budowa)
Inwestycja ul. Żółkiewskiego Kraków / Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Tom Sp. z o.o. (przebudowa kamienicy i budowa)
Myślałem długo, że to Orion buduje też, ale jednak okazuje się, że przy ulicy Żółkiewskiego w Krakowie realizowana jest jeszcze jedna inwestycja polegająca na budowie mieszkań, a odpowiada za nią Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Tom Sp. z o.o. To jest zaraz tych nowych kamienic, które wybudował Orion w ramach inwestycji Platinum Residence.
Re: Inwestycja ul. Żółkiewskiego Kraków / Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Tom Sp. z o.o. (przebudowa kamienicy i budo
Całość założenia składa się z dwóch elementów (są zresztą dwie tablice informacyjne na to).

Pierwszym jest przebudowa i nadbudowa starek kamienicy, która tam stała wcześniej i to właśnie to, co widzie na zdjęciach.

Ten budynek nie był w najlepszym stanie, tu wygląda na to, że wypruto wszystko z wewnątrz i to będzie zupełnie nowa konstrukcja.

Pierwszym jest przebudowa i nadbudowa starek kamienicy, która tam stała wcześniej i to właśnie to, co widzie na zdjęciach.

Ten budynek nie był w najlepszym stanie, tu wygląda na to, że wypruto wszystko z wewnątrz i to będzie zupełnie nowa konstrukcja.
Re: Inwestycja ul. Żółkiewskiego Kraków / Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Tom Sp. z o.o. (przebudowa kamienicy i budo
Druga tablica informacyjna mówi o budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym.

I to jest realizowane obok, czyli znów to, co można zobaczyć na zdjęciach.

Tu widać, że jedno i drugie stworzy w przyszłości fragment pierzei ulicy Żółkiewskiego.

I to jest realizowane obok, czyli znów to, co można zobaczyć na zdjęciach.

Tu widać, że jedno i drugie stworzy w przyszłości fragment pierzei ulicy Żółkiewskiego.
Re: Inwestycja ul. Żółkiewskiego Kraków / Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Tom Sp. z o.o. (przebudowa kamienicy i budo
Ten budynek już stoi i jest na etapie prac przy ociepleniu i elewacji, więc dużo już nie zostało do jego skończenia.

A będzie miał 4 kondygnacje naziemne i garaż podziemny.Ciekawe jaka tu będzie elewacja zrobiona i jak wpisze się w ul. Żółkiewskiego.

Spojrzałem jeszcze z ciekawości i wyszło mi, że inwestorem / deweloperem jest tu firma zajmująca się m.in. produkcją drzwi. Ciekawe czy pojawi się jakaś oferta sprzedaży mieszkań tam, czy to dla siebie budują.

A będzie miał 4 kondygnacje naziemne i garaż podziemny.Ciekawe jaka tu będzie elewacja zrobiona i jak wpisze się w ul. Żółkiewskiego.

Spojrzałem jeszcze z ciekawości i wyszło mi, że inwestorem / deweloperem jest tu firma zajmująca się m.in. produkcją drzwi. Ciekawe czy pojawi się jakaś oferta sprzedaży mieszkań tam, czy to dla siebie budują.
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości