Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
krisak13
Posty: 36
Rejestracja: 17 cze 2018, 15:15

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: krisak13 » 12 lis 2018, 12:25

w WT2 są przewidziane miejsca tylko w podziemnych halach garażowych. Nie ma miejsc ogólnodostępnych.


kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: kwk » 12 lis 2018, 13:14

Jaro pisze:Akurat jeżdżę z dzieckiem na skrzypce do Wiślanych Tarasów (1.0) na 7.30 rano i jest tam masakra z parkowaniem.

A oferujący "skrzypce" zadbał o miejsce do parkowania dla swoich klientów?

slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: slawek » 13 lis 2018, 11:55

Byłem w okolicy ostatnio i mam nowe zdjęcia tego, jak idzie budowa inwestycji Wiślane Tarasy 2.0, szczerze mówiąc, myślałem, że prace będą jeszcze bardziej zaawansowane, ale jednak posuwają się do przodu.

Obrazek

Może ktoś podpowie, co będzie w tych przeszkleniach, one należą do mieszkań, to będą jakieś przeszklone części mieszkania, a może te wertykalne ogrody, o których chyba deweloper Inter-Bud tu gdzieś wspominał. Może jakaś osoba, która kupiła tam mieszkanie, wyjaśni, jak to wygląda. No i jeśli np. w ramach opłaty za mieszkanie, będą utrzymywane także jakieś ogrody w budynku, całorocznie, to faktycznie koszty mogą być niemałe.

Obrazek

Widać też, że od tej strony jest już założonych sporo szklanych barierek na balkonach. Oby tylko kiedyś mieszkańcy nie wpadli na pomysł, żeby te przeszklenia zasłaniać jakimiś słomiankami, matami itp.


jakubiakuellen
Posty: 99
Rejestracja: 10 kwie 2017, 22:23

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: jakubiakuellen » 11 gru 2018, 3:37

2 etap w sprzedaży, dobra inwestycja sama sie broni. Praktycznje wszystko do 60m2 zarezerwowane, oprócz takich z ekspozycją na północ.
Czy ktoś wie jsk będzie wyglądał wykup użytkowania wieczystego? Ile będzie trzeba dopłacić do mieszkania?

jakubiakuellen
Posty: 99
Rejestracja: 10 kwie 2017, 22:23

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: jakubiakuellen » 24 cze 2019, 2:19

1 etap na wykończeniu, brakuje jeszcze tylko kilku smaczków. Zgodnie z moim przypuszczeniem o którym pisałem wcześniej ceny ostatnich mieszkań (kolejnego etapu, gotowego planowo na IV kw 2020) podskoczyły z tego co widzę o 2000zł/m2 ;)


Obrazek
Obrazek
Obrazek

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: pozdro » 24 cze 2019, 6:52

Z wykup to nic nie wiadomo. Ogolnie to wszystko utknelo chyba nawet nie wysylaja listow z informacja. Jest jeden wielki balagan w Krakowskich urzedach i paraliz. Pewnie do nastepnej kadencji bedzie trzeba poczekac

pilsner
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2018, 10:21

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: pilsner » 16 lip 2019, 13:30

Na żywo to wygląda bardzo tandetnie. Jak jakieś hotele w Turcji. Za tak horrendalne ceny za metr to trochę siara. Ani to prestiż ani nic wyjątkowego

painkar
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2019, 12:17

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: painkar » 16 lip 2019, 16:31

pilsner pisze:Na żywo to wygląda bardzo tandetnie. Jak jakieś hotele w Turcji. Za tak horrendalne ceny za metr to trochę siara. Ani to prestiż ani nic wyjątkowego

Już myślałam, że jestem sama z tym odczuciem :D


Anbella
Posty: 17
Rejestracja: 21 mar 2019, 20:40

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: Anbella » 16 lip 2019, 18:56

W ogóle robienie w tych czasach krzywych mieszkań (tu półokrągłych) to też jakaś porażka..

slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Wiślane Tarasy 2.0 Kraków od Inter-Bud - opinie i forum inwestycji nad Wisłą

Postautor: slawek » 28 wrz 2019, 12:13

Kilka fotek z osiedla, jest już gotowy budynek pierwszego etapu inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 w Krakowie.

Obrazek

Drugi etap w trakcie powstawania, całkiem zaawansowany.

Obrazek

A taka mniej więcej jest odległość pomiędzy budynkami.

Obrazek

Duża, nieduża, jak myślicie?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bartez11 i 26 gości