Kamenica Skawińska 18 Kraków - TBS Krak-System - opinie i forum inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Kamenica Skawińska 18 Kraków - TBS Krak-System - opinie i forum inwestycji

Postautor: slawek » 11 wrz 2017, 0:04

A ja ostatnio spacerując wieczorem po mieście, natrafiłem na coś takiego - Skawińska 18 Kraków od Krak-System i jakoś wydawało mi się, że jeszcze całkiem niedawno to tam nie stało :) Pogrzebałem trochę i znalazłem wizualizację (niestety zdjęcie mam tylko nocne), więc wrzucam jedno i drugie na forum. Powstała tam zupełnie nowa kamienica, która częściowo uzupełnia plombę, która znajdowała się w tym miejscu wcześniej. Budynek jest już niemal gotowy i pewnie niedługo zaczną się do niego wprowadzać ludzie.

Obrazek

Według dewelopera Krak-System, przy Skawińskiej 18 powstało 15 nowych mieszkań w centrum Krakowa, właściwie na Kazimierzu, blisko Wisły. Metraże mają mieć zróżnicowane, bowiem od około 40 m2 do nawet około 100 m2. Jeśli ktoś będzie sobie chciał jednak takie mieszkanie, niecały kilometr od Wawelu kupić, musli liczyć się ze sporym wydatkiem, bowiem cena metra kwadratowego nowego mieszkania blisko Wawelu w tym projekcie, to od od 13 500 do 19 400 złotych, więc zdecydowanie jest to górna krakowska granica :) Ciekawe, jak na tym tle prezentowały się na przykład Apartamenty Wawrzyńca 19 Kraków, bo to też była niezła lokalizacja, ciekawe czy było tam taniej, czy drożej. Miejsce garażowe kosztuje 50 000 złotych, a co ciekawe, do garażu zjeżdża się chyba przy pomocy windy - niezbyt często spotykane rozwiązanie w Krakowie :)

Obrazek

Jest ktoś na forum, kto kupił mieszkanie w inwestycji Skawińska 19 w Krakowie i może coś o tym napisać na forum, jak to wszystko poszło i jakie widzi plusy i minusy tego projektu :?: Jeśli ktoś mógłby coś też napisać o tym, jakie ma opinie deweloper Krak-System TBS, to także dobrze byłoby o tym coś przeczytać na forum. Takie budowanie jak to jest o tyle ważne, że ma miejsce blisko centrum Krakowa i w pewnym sensie na nie wpływa :) Co myślicie o takich mieszkaniach i takim budowaniu blisko centrum :?: Mnie brakuje tam trochę balkonów, zostały jakby zabudowane, wiem że za m2 można dzięki temu wziąć więcej za mieszkanie, jednak dla mieszkańców chyba by się przydały.


MarcinJ
Posty: 438
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Kamenica Skawińska 18 Kraków - TBS Krak-System - opinie i forum inwestycji

Postautor: MarcinJ » 12 wrz 2017, 8:58

Moim zdaniem jest całkiem nieźle :) Faktycznie wygląda dosyć nowocześnie, ale tak to jest, że zwykle buduje się na miarę czasów, tak samo mamy w Krakowie kamienice modernistyczne, secesyjne, klasycystyczne, miejmy więc i takie, które są świadectwem naszych czasów i chyba inwestycja Skawińska 18 w Krakowie nie jest pod tym względem taka zła. Chociaż ceny nowych mieszkań blisko Wawel w niej, także są kosmiczne.

Ale miałem ją okazję ostatnio obejrzeć i z tego co pamiętam, to zamontowano tam drzwi do lokali usługowych z aluminium, sprawiające wrażenie takich najprostszych i najbardziej prymitywnych. Zdecydowanie z tym akcentem można się było znacznie bardziej postarać. Ale ogólnie, to dobrze, że uzupełnia się takie plomby, bo one jednak niestety szpecą miasto. Tak samo, jak cieszy to, że powstaje inwestycja Piłsudskiego 1 Kraków i pewnie mogłaby być znacznie bardziej spektakularna, ładniejsza itp., oczywiście można o tym dyskutować, to jednak dobrze, że takie zapuszczone miejsca zyskują nowe życie :)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości