Aleja Zbożowa (Wieliczka / Kraków) - WBG Development (opinie i forum)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
jwdwsw
Posty: 7
Rejestracja: 18 lis 2018, 8:24

Re: Aleja Zbożowa (Wieliczka / Kraków) - WBG Development (opinie i forum)

Postautor: jwdwsw » 25 lis 2018, 19:42

sarames pisze:
jwdwsw pisze:
sarames pisze:Bardziej szczegółowy niż ten załączany do umowy i aktu ?

Taki właśnie bo nie mam , podeslesz !

Podaj proszę maila, bo nie mogę w dalszym ciągu wysyłać PW.

Bardzo proszę:

Dzięki
Ostatnio zmieniony 26 lis 2018, 23:44 przez jwdwsw, łącznie zmieniany 1 raz.


sarames
Posty: 15
Rejestracja: 30 wrz 2018, 17:02

Re: Aleja Zbożowa (Wieliczka / Kraków) - WBG Development (opinie i forum)

Postautor: sarames » 26 lis 2018, 13:57

jwdwsw, sprawdź proszę pocztę ;)

jwdwsw
Posty: 7
Rejestracja: 18 lis 2018, 8:24

Re: Aleja Zbożowa (Wieliczka / Kraków) - WBG Development (opinie i forum)

Postautor: jwdwsw » 29 lis 2018, 17:40

turek077 pisze:
yogmen pisze:
Shad pisze:To jest identyczne rozwiązanie, jak na Magnoliowej czyli lakierowane wstawki, co mają strukturę drewna ale drewno to to nie jest i to duży plus bo to na lata wytrzyma ;-)

Ja mam jednak wrażenie że to jest drewno - jak się dowiem to dam wam znać :)

Witam ,
Nie jest to drewno .Mogą być 2 opcje:
- Dekordeska lub styrodeska różnie nazywają
- odcisnieta deska w kleju

Jak na moje oko to wersja pierwsza.
youtube.com/watch?v=5wI2hTJu0e0

Z doświadczenia wiem że materiał na długie długia lata.
Mam pytanie.Jestem właścicielem mieszkania na piętrze i mam w planie zabudowę poddasza.Czy macie jakieś ciekawe pomysły na poddasze?
Ja chętnie podzielę się wiedzą budowlaną bo od kilku lat działam w branży budowlanej:)

Witam!
Napisz jaki masz pomysł na zabudowę poddasza, też jestem zainrtesowana. Proszę o kontakt.


Martina91
Posty: 3
Rejestracja: 05 gru 2018, 16:11

Re: Aleja Zbożowa (Wieliczka / Kraków) - WBG Development (opinie i forum)

Postautor: Martina91 » 05 gru 2018, 16:25

Witam wszystkich!
Czy jest tu na forum ktoś, kto rozważa zakup mieszkania w etapie V?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje i uwagi :)

inzynier
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2018, 10:48

Re: Aleja Zbożowa (Wieliczka / Kraków) - WBG Development (opinie i forum)

Postautor: inzynier » 11 gru 2018, 8:58

Witam wszystkich,
Rozważamy zakup z żoną mieszkania w tej inwestycji. Widzę, że Państwo dość aktywnie przyglądają się budowie i rozwojowi osiedla.
Mam pytanie / wątpliwość odnośnie składowiska odpadów na Baryczy, według różnych źródeł zapach z tego miejsca jest odczuwalny również na osiedlu Bogucice, jakie są Państwa opinie w tej sprawie, czy zdarzyło się komuś odczuć jakiś nieprzyjemny, uciążliwy zapach w okolicy?
inz

yogmen
Posty: 87
Rejestracja: 06 lut 2018, 8:47

Re: Aleja Zbożowa (Wieliczka / Kraków) - WBG Development (opinie i forum)

Postautor: yogmen » 12 gru 2018, 12:53

Przyznam że się nad tym specjalnie nie zastanawiałem uważam że dystans jest odpowiednio daleki i raczej rozejdzie się zanim dotrze.

Na tyle ile czasu tam spędziłem to nie czułem nic co przypominałoby zapach składowiska odpadów.

Misior
Posty: 27
Rejestracja: 10 lip 2018, 9:52

Re: Aleja Zbożowa (Wieliczka / Kraków) - WBG Development (opinie i forum)

Postautor: Misior » 12 gru 2018, 20:09

Witam
Byłem na budowie kilkanaście razy i powiem szczerze nigdy nie poczułem czegoś co utkwiło by mi w nozdrzach. Jest nawet duży plus. Mieszkam obecnie na jednym z osiedli Prokocimia ( a, że położone jest w takiej dolince) to smog w zimie jest nie do zniesienia. Mam kilku znajomych mieszkających w okolicy zbożowej . Jak zapytałem czy u nich też występuje smog, odpowiedź tu cytat.." nigdy", a co to jest?
Tak ,że nie jest źle.
Pozdrawiam.

yogmen
Posty: 87
Rejestracja: 06 lut 2018, 8:47

Re: Aleja Zbożowa (Wieliczka / Kraków) - WBG Development (opinie i forum)

Postautor: yogmen » 13 gru 2018, 8:06

Misior pisze:Jest nawet duży plus. Mieszkam obecnie na jednym z osiedli Prokocimia ( a, że położone jest w takiej dolince) to smog w zimie jest nie do zniesienia. ... Jak zapytałem czy u nich też występuje smog, odpowiedź tu cytat.." nigdy", a co to jest?


No tutaj to akurat polemizowałbym pewne jest że Zbożowa jest lekko na wzniesieniu jednak niżej niż takie Grabówki i a drugiej strony Czarnochowice które są jeszcze niżej jednak tam czasami potrafi być tragicznie

IMG_6249.PNG
IMG_6249.PNG (74.16 KiB) Przejrzano 5605 razy

Tak to wyglądało 7 listopada tego roku

Nie twierdze że jest konkretnie tak jednak idealnie nie jest liczę natomiast na to że będzie lepiej ;)


Larch
Posty: 12
Rejestracja: 13 lip 2018, 14:06

Dostęp do komunikacji publicznej dla mieszkańców osiedla Aleja Zbożowa (Wieliczka / Kraków)

Postautor: Larch » 15 gru 2018, 19:26

A ja mam pytanie odnośnie dostępu do komunikacji miejskiej. Widziałem, że nieopodal osiedla jest przystanek, chyba krakowskiego MPK, ale trzeba kawałek dojść, na dodatek nie ma chodnika, to dość niebezpieczne. Czy wiadomo wam, czy coś w temacie komunikacji miejskiej zmieni się na lepsze? Np. przystanek blizej osiedla lub budowa chodnika, albo jakas komunijacja z Wieliczki? I czy wyjazd z osiedla korkuje się rano, czy można sprawnie wyjechać? I jeszcze jedno pytanie, czy na osiedlu jest jakiś sklep spożywczy? Pytam bo chciałbym wiedzieć, jak wygląda życie na osiedlu. Też rozważam zakup mieszkania, ale zastanawiam się jak np. dzieciaki będą miały dojazd do szkoły.

yogmen
Posty: 87
Rejestracja: 06 lut 2018, 8:47

Re: Aleja Zbożowa (Wieliczka / Kraków) - WBG Development (opinie i forum)

Postautor: yogmen » 18 gru 2018, 15:18

Ktoś może był ostatnio jakieś aktualizacje postępów prac?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości