Osiedle Nowa Siewna Kraków - Super-Krak - opinie i forum mieszkańców (Prądnik Biały)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
linda
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2018, 13:00

Re: Osiedle Nowa Siewna Kraków - Super-Krak - opinie i forum mieszkańców (Prądnik Biały)

Postautor: linda » 14 kwie 2018, 23:32

nowasiewna pisze:Bylem dzisiaj na terenie inwestycji rano i po poludniu, niestety "zapachy" dolatujace z sasiedztwa byly bardzo intensywne. Na balkonie po wschodniej stronie smierdzialo rownie intensywnie, jak po stronie zachodniej. Pani od dewelopera, niestety, bagatelizowala caly problem. Zastanawiam sie kto odebral lokal gastronomiczny i wydal pozwolenie na jego uzytkowanie, zwazywszy na to jak to wyglada. Raczej sceptycznie podchodze do mozliwosci rozwiazania problemu z pomoca Sanepidu, to bedzie walka z wiatrakami. Wielka szkoda, bo poza tym, inwestycja ma raczej same zalety.

Rozmawiałam kilkukrotnie z właścicielem pierogarni, który jest naprawdę młodym, miłym człowiekiem, zdającym sobie sprawę z zapachów jakie unoszą się w okolicy. Zapewnił mnie, że nie ma zamiaru robić nikomu na złość i jeśli będą pojawiały się skargi, będzie próbował znaleźć rozwiązanie problemu związanego z oparami. Pozostaje mieć nadzieję, że możliwy jest kompromis.


chlopak
Posty: 8
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:36

Re: Osiedle Nowa Siewna Kraków - Super-Krak - opinie i forum mieszkańców (Prądnik Biały)

Postautor: chlopak » 23 kwie 2018, 17:38

Zdjęcia z . dewelopera ("Już niedługo budynek zostanie oddany do użytkowania"):

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 sty 2020, 13:59 przez chlopak, łącznie zmieniany 1 raz.

mzam
Posty: 8
Rejestracja: 08 cze 2018, 17:50

Re: Osiedle Nowa Siewna Kraków - Super-Krak - opinie i forum mieszkańców (Prądnik Biały)

Postautor: mzam » 08 cze 2018, 17:54

Cześć,

Dzisiaj oglądałem mieszkanie na Nowej Siewnej.
Niestety przejazdu obok pierogarni nie będzie - podobno żądania dzierżawcy były zbyt wygórowane.
Dziwi mnie, że nikt jeszcze nie wspomniał o agregacie który bardzo głośno działa za pierogarnią. Przebywanie na balkonie od zachodniej strony jest przez to praktycznie niemożliwe (odczucia z 7 piętra, więc niżej zapewne jest jeszcze gorzej).
Nieprzyjemnych zapachów nie odczułem (wizyta między 11 a 12).


her_excellency
Posty: 10
Rejestracja: 07 lis 2017, 13:41

Re: Osiedle Nowa Siewna Kraków - Super-Krak - opinie i forum mieszkańców (Prądnik Biały)

Postautor: her_excellency » 11 cze 2018, 7:08

Mark.1 pisze:Hej, wiadomo coś już dokładnie coś nt planowanych odbiorów?


Podłączam się do pytania. Co do przejazdu, to czy na zwykłą furtkę też nie ma szans? Ew. przez teren Sento też by było całkiem nieźle. Czy ktoś siw orientuje, czy można będzie zrobić klimatyzację i gniazdko na balkonie?

chlopak
Posty: 8
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:36

Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Nowa Siewna od dewelopera Super-Krak

Postautor: chlopak » 11 cze 2018, 18:33

Pozwolenie na użytkowanie zostało udzielone pod koniec maja. Odbiory mieszkań zaczynają się od 25 czerwca.

her_excellency
Posty: 10
Rejestracja: 07 lis 2017, 13:41

Monitoring na osiedlu Nowa Siewna Kraków od Super-Krak - czy będzie założony

Postautor: her_excellency » 25 cze 2018, 12:14

Hej! Wiecie może czy na osiedlu będzie monitoring?


chlopak
Posty: 8
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:36

Re: Osiedle Nowa Siewna Kraków - Super-Krak - opinie i forum mieszkańców (Prądnik Biały)

Postautor: chlopak » 01 cze 2020, 17:10

Kolejne etapy juz w sprzedaży:

superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/nowa-siewna-etap-ii-iv

Co sądzicie o tej inwestycji?


pawelk
Posty: 140
Rejestracja: 22 maja 2019, 13:27

Re: Osiedle Nowa Siewna Kraków - Super-Krak - opinie i forum mieszkańców (Prądnik Biały)

Postautor: pawelk » 07 wrz 2020, 13:39

Widziałem na mieście reklamy że do końca września ceny bez VAT więc chyba fajnie jeśli kogoś interesuje ta inwestycja.

iti
Posty: 1170
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Osiedle Nowa Siewna Kraków - Super-Krak - opinie i forum mieszkańców (Prądnik Biały)

Postautor: iti » 10 wrz 2020, 0:29

Całkiem spory blok ma tam zamiar wybudować ten deweloper, parząc na to, jak wyglądają wcześniejsze etapy, to nie jest jakoś specjalnie źle, choć szkoda, że pomiędzy budynkami nie ma nieco większych odstępów.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Super-Krak



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 33 gości