Mieszkania Głowackiego Kraków od Dom-Bud - opinie i forum inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Mieszkania Głowackiego Kraków od Dom-Bud - opinie i forum inwestycji

Postautor: slawek » 08 paź 2017, 14:49

Jeśli ktoś szuka mieszkania w ciekawej lokalizacji, to interesującą nową opcją w okolicy ul. Królewskiej / Podchorążych jest nowa inwestycja, którą prowadzi deweloper Dom-Bud - przy Głowackiego w Krakowie. Niezłe miejsce, blisko wielu Krakowskich uczelni - Uniwersytet Pedagogiczny, Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Krakowska, niedaleko znajdują się duże biurowce przy Armii Krajowej, między innymi także powstający teraz biurowiec Principio Kraków, a to pewnie jeszcze nie koniec tego rodzaju zabudowy w tej okolicy.

Obrazek

Obrazek

Z tego co kojarzę, to inwestycja jest już zaawansowana, więc może są osoby, które już kupiły nowe mieszkanie przy Głowackiego od Dom-Bud i mogą napisać jakie mają o tym opinie i dlaczego taki wybór. Mile widziane też informacje o tej inwestycji, bo na pewno ze względu na lokalizację (niedaleko centrum Krakowa, blisko linii tramwajowej w sąsiedztwie uczelni i terenów zielonych), na pewno jest warta zainteresowania. Trochę osób na forum też kupiło już nowe mieszkanie od dewelopera Dom-Bud - opinie ma dobre, ktoś da znać, jak to wygląda?


neo
Posty: 435
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Mieszkania Głowackiego Kraków od Dom-Bud - opinie i forum inwestycji

Postautor: neo » 11 paź 2017, 9:53

Bloki nie powalają urodą, mógłby trochę Dom-Bud nad tym popracować, ale lokalizacja jest na pewno niezła, Głowackiego, czyli mniej więcej na granicy Łobzowa i Bronowic :) No i jeszcze pytanie, jakie duże osiedle zaplanowała tam ta firma, bo wydaje się, że działkę mają faktycznie dużą tam :)

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Mieszkania Głowackiego Kraków od Dom-Bud - opinie i forum inwestycji

Postautor: pozdro » 19 paź 2017, 17:34

Ja bym powiedział, że bloki jak bloki. Tylko wizka słaba.


luk
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2018, 11:36

Re: Mieszkania Głowackiego Kraków od Dom-Bud - opinie i forum inwestycji

Postautor: luk » 03 lip 2018, 12:24

Zdaje się że inwestycja jest na ukończeniu, a wolnych mieszkań jest wciąż sporo na ich stronie. Ceny zaczynają się od 8.000. Lokalizacja bardzo na plus. Co myślicie o tej inwestycji?

Poza tym przed budynkiem jest miejsce na kolejny etap inwestycji i pewnie niedługo będą tam budować.

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Mieszkania Głowackiego Kraków od Dom-Bud - opinie i forum inwestycji

Postautor: pozdro » 03 lip 2018, 13:28

No słabo się sprzedają bo 1.5-2km bliżej centrum, przy przystanku SKM sprzedawali do niedawna za 7000zł/m2 w N5D. Teraz chyba ciągle można duże 70m2 mieszkania w takiej cenie znaleźć, choć ostatnio podnieśli cenę na 40m2 znowu też na 8000zł/m2. Jak możesz kupić bliżej to po co kupować dalej będziesz potem 10 min dłużej pedałował do centrum rowerem? :D

Warus
Posty: 46
Rejestracja: 27 paź 2018, 16:48

Re: Mieszkania Głowackiego Kraków od Dom-Bud - opinie i forum inwestycji

Postautor: Warus » 07 sty 2019, 11:18

Jest tam nieco ciasnawo - to może tylko takie odczucie będąc tam. Bloki nie są bardzo wysokie, jednak wokoło jest gęsta zabudowa. Dodatkowo (nie wiem jak duża to wada), bloki od południa i zachodu mają mpec, a inwestycja na Głowackiego ma piec gazowy na dachu - wydaje mi się, że jednak co mpec, to mpec.

mi_ki2014
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwie 2018, 22:25

Re: Mieszkania Głowackiego Kraków od Dom-Bud - opinie i forum inwestycji

Postautor: mi_ki2014 » 10 sty 2019, 21:08

Też rozważałam tę inwestycję ale odstraszyło mnie przede wszystkim to ogrzewanie gazowe i korki na głowackiego. Generalnie wg mnie blok nie jest zły. Szkoda, że nie zrobili połączenia z tą ulicą z tyłu budynku. Wyjazd i wjazd będzie tylko z głowackiego. No i jakoś podejście dewelopera do inwestycji/klienta takie z wcześniejszej epoki :) Przynajmniej ja odebrałam takie wrażenie dwukrotnie z nimi rozmawiając.

suber
Posty: 51
Rejestracja: 07 wrz 2018, 8:28

Re: Mieszkania Głowackiego Kraków od Dom-Bud - opinie i forum inwestycji

Postautor: suber » 11 sty 2019, 0:47

A jakie są minusy ogrzewania gazowego na dachu? Ktoś ma może w tym temacie jakieś doświadczenia?


iti
Posty: 1169
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Mieszkania Głowackiego Kraków od Dom-Bud - opinie i forum inwestycji

Postautor: iti » 11 sty 2019, 9:55

suber pisze:A jakie są minusy ogrzewania gazowego na dachu? Ktoś ma może w tym temacie jakieś doświadczenia?

Na pewno dochodzą koszty konserwacji takiej kotłowni. Nie jest też wieczna, więc pewnie co X lat trzeba ją wymienić lub gruntownie wyremontować. A może ktoś się wypowie, jak wyglądają ceny ogrzewania oraz ciepłej wody z takiej instalacji w porównaniu do MPEC?

bulkas
Posty: 169
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:27

Re: Mieszkania Głowackiego Kraków od Dom-Bud - opinie i forum inwestycji

Postautor: bulkas » 16 mar 2019, 20:30

jakies nowe opinie? ktos mieszka? zastanawiam sie dosyc nad ta inwestycja. W tej okolicy nie ma za dużo. Wrocławska dla mnie kompletnie odpada (korki i daleko do tramwaju). Głowackiego też się korkuje, ale nie aż tak. Mazowiecka dla mnie średnia (słabe układy mieszkań). PLusem dla mnie są zamykane garaże, wykończenie może być aczkolwiek szału nie ma..



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 40 gości