Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
michau
Posty: 7
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:13

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: michau » 19 lis 2019, 12:17

Inwestor wysłał maila, że 30 stycznia generalny wykonawca chce kończyć budowę.
Na jaki termin umawiacie ekipy remontowe? Sam do końca nie wiem, na jaką datę umówić ekipę, żeby nie było za wcześnie, ale też żebym nie przestrzelił z terminem do 1,5 miesiąca.


emce
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2019, 9:32

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: emce » 19 lis 2019, 12:36

Pytanie, kiedy my odbierzemy mieszkania, a to też trochę może potrwać.

michau
Posty: 7
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:13

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: michau » 19 lis 2019, 12:40

Pozwolenie na użytkowanie budynku z 2 miesiące, na odbiory przewiduje miesiąc. Czyli wychodzi z 30 marca, ale nie wiem czy moje wyliczenia nie są optymistyczne.


Blackbeard
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2019, 10:29

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: Blackbeard » 19 lis 2019, 13:12

Rozmawiałem z deweloperem na temat odbiorów mieszkań parę dni przed rozesłaniem maili. Powiedzieli że jeszcze ciężko podać im konkretny termin, ale raczej nie wcześniej niż w kwietniu. Ja osobiście nastawiam się na koniec kwietnia/ początek maja.

gosia92
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2019, 13:58

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: gosia92 » 19 lis 2019, 14:03

Witam wszystkich,

Wraz z narzeczonym zastanawiamy się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji. Obawiamy się jednak jak będzie wygladać komunikacja. Pracujemy w róznych częściach Krakowa. Jedno z nas dojeżdża samochodem a drugie autobusem.
Czy ktoś z Państwa orientuje się jak wygląda dojazd do centrum w godzinach szczytu?
Kolejną kwestią jest brak miejsc parkingowych dla gości. Gdzie parkować będą ekipy remontowe, które będą wykańczać nasze mieszkania?
Mamy równiez rodzinę poza Krakowem i zastanawia mnie czy w trakcie odwiedzin będą mieli gdzie zaparkować swoje samochody.

z góry bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedź. Mieszkanie, które wybraliśmy wydaje się być dla nas idealne jednak nadal nie jesteśmy w 100% przekonani i każda porada będzie pomocna :)

emce
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2019, 9:32

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: emce » 19 lis 2019, 14:32

gosia92 pisze:Witam wszystkich,

Wraz z narzeczonym zastanawiamy się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji. Obawiamy się jednak jak będzie wygladać komunikacja. Pracujemy w róznych częściach Krakowa. Jedno z nas dojeżdża samochodem a drugie autobusem.
Czy ktoś z Państwa orientuje się jak wygląda dojazd do centrum w godzinach szczytu?
Kolejną kwestią jest brak miejsc parkingowych dla gości. Gdzie parkować będą ekipy remontowe, które będą wykańczać nasze mieszkania?
Mamy równiez rodzinę poza Krakowem i zastanawia mnie czy w trakcie odwiedzin będą mieli gdzie zaparkować swoje samochody.

z góry bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedź. Mieszkanie, które wybraliśmy wydaje się być dla nas idealne jednak nadal nie jesteśmy w 100% przekonani i każda porada będzie pomocna :)


To say problemy, które obecnie istnieją na każdym osiedku w Krakowie, w tej chwili nawet i na tych starszych. Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Komunikacyjnie jest porażka, nadzieja w tramwaju. Samochodem to odradzam - chyba że wyjazd około 6 a przyjazd przed 15. Ci do parkowania - to albo łut szczęścia, albo jeżdżenie i szukanie...

pilu
Posty: 9
Rejestracja: 10 gru 2018, 13:41

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: pilu » 20 lis 2019, 11:23

gosia92 pisze:Witam wszystkich,

Wraz z narzeczonym zastanawiamy się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji. Obawiamy się jednak jak będzie wygladać komunikacja. Pracujemy w róznych częściach Krakowa. Jedno z nas dojeżdża samochodem a drugie autobusem.
Czy ktoś z Państwa orientuje się jak wygląda dojazd do centrum w godzinach szczytu?
Kolejną kwestią jest brak miejsc parkingowych dla gości. Gdzie parkować będą ekipy remontowe, które będą wykańczać nasze mieszkania?
Mamy równiez rodzinę poza Krakowem i zastanawia mnie czy w trakcie odwiedzin będą mieli gdzie zaparkować swoje samochody.

z góry bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedź. Mieszkanie, które wybraliśmy wydaje się być dla nas idealne jednak nadal nie jesteśmy w 100% przekonani i każda porada będzie pomocna :)

Wszystko zależy od inwestycji Tramwaj na Górkę Narodową i Rozbudowa 29 listopada, dopóki to się nie zrobi to komunikacyjnie jest ciężko.
Z plusów to północna obwodnica Krakowa już się zaczęła robić, więc powinno pomóc, ale to dopiero za 3-4 lata.

NOWY 2018
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2018, 0:44

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: NOWY 2018 » 03 gru 2019, 7:56

Ogólnie ciasno bloki upchane ,wizualizacja odbiega od rzeczywistości,gdzie te trawniki po drugiej stronie ulicy,mają zamiar wyburzyć domy po drugiej stronie??? można rękę podać z bloku do bloku,ja zrezygnowałem dodatkowe 150 samochodów na wąskiej K. Kołłątajowskiej i do tego te korki rano.
Atrakcją są tylko ceny mieszkań.


Użytkownik1
Posty: 17
Rejestracja: 11 lut 2019, 21:50

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: Użytkownik1 » 03 gru 2019, 15:00

gosia92 pisze:Witam wszystkich,

Wraz z narzeczonym zastanawiamy się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji. Obawiamy się jednak jak będzie wygladać komunikacja. Pracujemy w róznych częściach Krakowa. Jedno z nas dojeżdża samochodem a drugie autobusem.
Czy ktoś z Państwa orientuje się jak wygląda dojazd do centrum w godzinach szczytu?
Kolejną kwestią jest brak miejsc parkingowych dla gości. Gdzie parkować będą ekipy remontowe, które będą wykańczać nasze mieszkania?
Mamy równiez rodzinę poza Krakowem i zastanawia mnie czy w trakcie odwiedzin będą mieli gdzie zaparkować swoje samochody.

z góry bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedź. Mieszkanie, które wybraliśmy wydaje się być dla nas idealne jednak nadal nie jesteśmy w 100% przekonani i każda porada będzie pomocna :)

Cześć! Niestety, ale twoje obawy są słuszne. Całe Aleje w godzinach szczytu stoją. Mieszkam koło Opolskiej Estakady, więc widzę, jak to wygląda na co dzień. Budowa linii tramwajowej to realnie patrząc inwestycja , która może być zrealizowana za ok. 5 lat. Miejsce parkingowe dla więcej niż jednego samochodu też się nie znajdzie. Można się pocieszyć tym, że to są problemy wszystkich nowych osiedli w Krakowie. Rozważcie sobie, czy widzicie w kupnie tego mieszkania więcej plusów czy minusów. Na pewno w takiej cenie, jaką daje aktualnie Nokturn w Krakowie mało co się znajdzie. Znajomi kupili mieszkanie na Czyżynach i również mają problem z miejscem parkingowym. Jak przyjeżdżają krewni/znajomi, to nie mają gdzie parkować. My kupiliśmy mieszkanie w bloku B. Wiadome, że nie jest to mieszkanie marzeń, ale patrząc na wzrost cen i popyt na rynku nieruchomości, już każde mieszkanie z ceną 7000zł/m2 jest na wagę złota.

Użytkownik1
Posty: 17
Rejestracja: 11 lut 2019, 21:50

Re: Panorama Prądnik Kraków - Nokturn Deweloper - opinie i forum osiedla

Postautor: Użytkownik1 » 03 gru 2019, 15:05

NOWY 2018 pisze:Ogólnie ciasno bloki upchane ,wizualizacja odbiega od rzeczywistości,gdzie te trawniki po drugiej stronie ulicy,mają zamiar wyburzyć domy po drugiej stronie??? można rękę podać z bloku do bloku,ja zrezygnowałem dodatkowe 150 samochodów na wąskiej K. Kołłątajowskiej i do tego te korki rano.
Atrakcją są tylko ceny mieszkań.

Cześć. Wizualizacją bym się nie sugerowała u żadnego dewelopera. Sprawdzałam dużo ofert, jeździłam po inwestycjach patrząc na żywo jak wyglądają. Każdy deweloper rysuje trawę, drzewka itd. Nigdzie tego w rzeczywistości nie ma. Trawnik pół biedy - dobrze, że parku nie narysowali obok :lol: Piszesz, że zrezygnowałeś z tej inwestycji, a którą wybrałeś?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 54 gości