Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Coolio123
Posty: 16
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:50

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Coolio123 » 31 mar 2020, 20:49

messique pisze:Dzień dobry,
W lipcu będę odbierał klucze do mieszkania w budynku 5A. Mieszkanie kupuję z miejscem postojowym w garażu podziemnym ,ale przez jakiś czas samochodu nie będę mieć na miejscu. Chciałem zapytać czy jest ktoś chętny na wynajęcie mojego miejsca? Wstępnie na co najmniej 1 rok a pewnie dłużej. Cena : 300 zł/mc.


Nie no zajebista cena powiem Ci, brawo Ty ja znacznie bliżej centrum niż Kliny płacę 130/mc w garażu podziemnym, a powiedzmy uczciwa cena to do 200zł. Poza tym forum to nie portal z ogłoszeniami więc idź z tym na OLX albo porozwieszaj sobie ogłoszenia.


paul1989
Posty: 85
Rejestracja: 08 sie 2019, 21:29

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: paul1989 » 31 mar 2020, 22:15

Coolio123 pisze:
messique pisze:Dzień dobry,
W lipcu będę odbierał klucze do mieszkania w budynku 5A. Mieszkanie kupuję z miejscem postojowym w garażu podziemnym ,ale przez jakiś czas samochodu nie będę mieć na miejscu. Chciałem zapytać czy jest ktoś chętny na wynajęcie mojego miejsca? Wstępnie na co najmniej 1 rok a pewnie dłużej. Cena : 300 zł/mc.

Nie no zajebista cena powiem Ci, brawo Ty ja znacznie bliżej centrum niż Kliny płacę 130/mc w garażu podziemnym, a powiedzmy uczciwa cena to do 200zł. Poza tym forum to nie portal z ogłoszeniami więc idź z tym na OLX albo porozwieszaj sobie ogłoszenia.

Jak ktoś nie będzie chciał to nie wynajmie. Ceny w krakowie są od 600-300. Gdzie masz garaż podziemny za 130? Z chęcia wynajmie choćby miał kupic bilet miejski z dojazdem :)

bono19
Posty: 134
Rejestracja: 17 cze 2019, 11:59

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: bono19 » 01 kwie 2020, 11:53

600?
Na 29 listopada płaciłem 250zł, dobrego pasterza 200zł/m-c.
Cena na Klinach, gdzie dookoła wydaje się być dużo pól i terenów do parkowania + nie ma strefy to 300zł i na moje oko wydało się zdecydowanie przesadzone. Wszystko zależy jednak od inwestycji, jak jest 0,5 miejsca na mieszkanie to może i tyle Ci się uda dostać w przeciwnym razie wątpię.


buda
Posty: 371
Rejestracja: 30 sty 2020, 22:52

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: buda » 01 kwie 2020, 12:27

messique pisze:Dzień dobry,
W lipcu będę odbierał klucze do mieszkania w budynku 5A. Mieszkanie kupuję z miejscem postojowym w garażu podziemnym ,ale przez jakiś czas samochodu nie będę mieć na miejscu. Chciałem zapytać czy jest ktoś chętny na wynajęcie mojego miejsca? Wstępnie na co najmniej 1 rok a pewnie dłużej. Cena : 300 zł/mc.

Sluszna cena. Będziesz miał na zapłacenie osoby do doglądania mieszkania w czasie nieobecnosci, bo rozumiem, z e mieszkanie kuoione na inwestycję? Mieszkanie trzeba przewietrzyć, spuscic wode, puścic wode w kranach, dopilnowywac ewentualne awarie, zapalac swiatło, bo mogą być włamy do pustostanów.

mirek2021
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2020, 18:13

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: mirek2021 » 09 lis 2020, 18:18

Witam. Czy w dalszym ciągu jest problem z wilgocią w garażach podziemnych i komórkach lokatorskich?

Nat123
Posty: 11
Rejestracja: 06 sty 2021, 17:26

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Nat123 » 06 sty 2021, 17:32

Witam, planuje zakup mieszkania w budynku 4a. Czy można negocjowac cenę z deweloperem? Na 4p powiedziano mi 6900. Czy ktoś już mieszka i płaci czynsz? Jak wychodzą opłaty za gaz? Nadal mam Wątpliwości czy nie kupić jednak obok w Atalu, jest taniej i mpec. Co myślicie?

Pyskaty
Posty: 123
Rejestracja: 16 lip 2020, 12:18

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Pyskaty » 06 sty 2021, 22:36

Nat123 pisze:Witam, planuje zakup mieszkania w budynku 4a. Czy można negocjowac cenę z deweloperem? Na 4p powiedziano mi 6900. Czy ktoś już mieszka i płaci czynsz? Jak wychodzą opłaty za gaz? Nadal mam Wątpliwości czy nie kupić jednak obok w Atalu, jest taniej i mpec. Co myślicie?

Jakiej wielkości mieszkanie?

kaloryferia
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2021, 13:34

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: kaloryferia » 07 sty 2021, 13:39

Witam,
Mam pytanie do osób, które już odebrały mieszkania i rozliczyły się z Proinsem..chodzi o rozliczenie powierzchni użytkowej...
W prospektach sa m2 bez ścianek działowych natomiast w umowie deweloperskiej jest mowa o rozliczeniu tejże powierzchni jakby tych ścianek nie było. Czyli trzeba będzie dopłacić.
Jak to u Was wyglądało? Czy w umowie był podobny zapis? Czy faktycznie liczą powierzchnię użytkową bez tychże ścianek?
pozdrawiam


Nat123
Posty: 11
Rejestracja: 06 sty 2021, 17:26

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Nat123 » 07 sty 2021, 14:41

Mieszkanie 67m

Nat123
Posty: 11
Rejestracja: 06 sty 2021, 17:26

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Nat123 » 07 sty 2021, 14:43

Pyskaty pisze:
Nat123 pisze:Witam, planuje zakup mieszkania w budynku 4a. Czy można negocjowac cenę z deweloperem? Na 4p powiedziano mi 6900. Czy ktoś już mieszka i płaci czynsz? Jak wychodzą opłaty za gaz? Nadal mam Wątpliwości czy nie kupić jednak obok w Atalu, jest taniej i mpec. Co myślicie?

Jakiej wielkości mieszkanie?

Mieszkanie 67m



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości