Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Klauudekk
Posty: 55
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:15

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Klauudekk » 10 cze 2019, 23:11

Ja mam w ten czwartek :) zaczynają mnie już martwić te garaże, dziś byłam i to wszystko wygląda coraz gorzej, wydaje mi się, że większa powierzchnia ścian już mokra i coraz więcej tej wody ogólnie, niewiem jak oni nic z tym nie będą robić to tam będzie katastrofa.


lukasz300_1994
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2019, 13:27

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: lukasz300_1994 » 11 cze 2019, 11:21

W połowie zeszłęgo tygodnia dzwoniłem do kierownika w sprawie poprawek, zapewniał, że ekipy są na budowie i działają z poprawkami, a niektóre ją są na mieszkaniu i poprawiają. Niestety jak pojechałem w niedziele nie zauważyłem żadnej zmiany.

Co do garażu to jest ogromny problem wg. mnie bo już widziałem kilka przecieków w takich garażach ale nigdy na taką skalę...

agga
Posty: 54
Rejestracja: 10 maja 2019, 11:52

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: agga » 11 cze 2019, 11:42

I jaka cena tego przeniesienia własności?? umowa notariusz itd
W ogóle podobno proins miał wielkie problemy z tym terenem bo jest podmokły...ale miał sobie z tym poradzić i zdrenować teren, jak słyszę trochę z mizernym skutkiem. u mnie w lewej części garażu nie jest chyba aż tak źle...ale w piwnicy zostawiłem karton i po 4 dniach był cały zawilgnięty!!! masakra


katarzyna1990
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwie 2019, 12:12

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: katarzyna1990 » 11 cze 2019, 12:18

Czy Ty Lukasz zostawiłeś im klucz od mieszkania aby mogli robic te poprawki?

Klauudekk
Posty: 55
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:15

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Klauudekk » 11 cze 2019, 12:24

Ja zobaczyłam tylko,że barierki chyba poprawiali no ale chyba nie dokładnie bo niektóre miejsca są poprawione a niektóre nadal z rysą, więc niewiem czy tak to zostawia czy co :roll:
Ja mam nadzieję, że oni będą w stanie to w ogóle poprawić, ale chyba widzą co się dzieje i zamiast zabrać się za to, to niewiem czy myślą,że to samo wyschnie? Bo raczej słabo, a jest tam coraz gorzej... w komórce póki co nie widziałam mokrych ścian, chyba że coś mi umknęło. Niewiem ile notariusz ale jak będę po to dam znać :) A wy już macie termin?

janeczka88
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 13:51

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: janeczka88 » 11 cze 2019, 13:51

Dzięki za pomoc

OleD
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2019, 23:27

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: OleD » 11 cze 2019, 19:11

Mamy umówione spotkanie z notariuszem w czwartek o piętnastej, to napiszę po temu.

Jeszcze napisałem do biura Proins w sprawie wilgotnych podłóg i ścian w podziemnym parkingu budynku 4 (3b) i otrzymałem poniższą odpowiedź

woda, która pojawiła się w przyziemiu pochodzi z niedoschniętych ścian i płyty fundamentowej. W trakcie budowy nie są one w stanie odeschnąć w całości. W wyniku dużej różnicy temperatur (na zewnątrz i wewnątrz garażu) dochodzi do skroplenia się w/w wody. Jest to zjawisko naturalne.
W porozumieniu z zarządcą budynku zostały włączone wentylatory na maksymalną moc, aby poprawić obieg powietrza, ponad to w godzinach od 7 do 17 otwierane są bramy wjazdowe i drzwi do klatek schodowych. Proszę o trochę cierpliwości.


więc istnieje nadzieja, że nie jest to problem z hydroizolacją, ale kondensacją wody, która może zostać rozwiązana ...

agga
Posty: 54
Rejestracja: 10 maja 2019, 11:52

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: agga » 12 cze 2019, 8:48

Ja też do nich napisałem w tej sprawie bo normalnie jak przyjrzałem się tym ścianom to tam jest aż mokro...i to w komórce lokatorskiej jak i w garażu i naprawde nie sądzę żeby to była skroplina tylko podchodzi z gruntów!!


Klauudekk
Posty: 55
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:15

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Klauudekk » 12 cze 2019, 14:43

Niestety też tak mi się wydaje, dlatego jeśli w ciągu paru tygodni problem się nie zmniejszy to uważam, że trzeba będzie napisać oficjalna skargę...

agga
Posty: 54
Rejestracja: 10 maja 2019, 11:52

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: agga » 12 cze 2019, 15:03

Jestem za. A odpowiedz dostałem taką samą kropka w kropkę jak powyżej...



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 40 gości