Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
agga
Posty: 54
Rejestracja: 10 maja 2019, 11:52

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: agga » 23 maja 2019, 13:04

Dzięki za super opis, no ciekawi mnie ta wilgoć...mam nadzieję, że to faktycznie jakiś zaciek a nie wykwit. reszta tak jak mówisz pewnie naprawialna.
Ciekawe jak będzie w poniedziałek. A brak odbioru zasugerował Ci gość od odbiorów?


Klauudekk
Posty: 55
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:15

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Klauudekk » 23 maja 2019, 13:59

Tak ,najpierw sam zasugerował zebysmy tak zrobili A po chwili jak wszedł kierownik i chyba widział moje przejęcie zanim ja zdążyłam coś powiedzieć to mowi żebym dziś nie podpisywala odbioru, tylko on jak będzie lepsza pogoda to otworzy okna i że zobaczę że to wszystko zniknęło i mam nadzieję,że tak też będzie bo nie ukrywam mega mnie to martwi. Tak więc oddałam mu klucze i w poniedziałek mam przyjść znowu i sam z siebie pomierzy mi wilgotnosciomierzem więc chociaż tyle że to zrobi. Ale protokół już spisalismy, pozostało tylko go podpisać bo jak nie zejdzie to musimy dopisać jeszcze ta usterkę. A do Ciebie już się odezwali ?

katarzyna1990
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwie 2019, 12:12

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: katarzyna1990 » 23 maja 2019, 14:09

Ja juz mam ustalony termin do notariusza na przeniesienie własności, Pani pytala czy chce czerwiec czy lipiec, a ja chce jak najszybciej wiec ustalilam na za 2 tyg


agga
Posty: 54
Rejestracja: 10 maja 2019, 11:52

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: agga » 23 maja 2019, 14:19

Na razie napisali mi koszty dodatkowe, które wczoraj opłaciłem. Teraz czekam na zaksięgowanie i na informację, że mogę się umawiać na odbiór. A który kierownik był przy Twoim odbiorze? Marek czy Jacek?

Klauudekk
Posty: 55
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:15

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Klauudekk » 23 maja 2019, 14:44

O no to bardzo szybko ten termin ,fajnie. Miał być Marek o ile się nie mylę,że to zastępca A zadzwonił Jacek ten główny w każdym razie, że jednak on będzie osobiście. Ja czekałam 2 dni na zaksiegowanie także pewnie do 2 dni się odezwa :) wiem tylko,że miejsca są tak zapchane, sąsiadami z bloków obok też,że nawet sam kierownik mówi,że to dobry pomysł żeby pójść do wspólnoty i rozwiązać ten problem po jakieś identyfikatory czy coś

agga
Posty: 54
Rejestracja: 10 maja 2019, 11:52

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: agga » 24 maja 2019, 11:52

No na razie od nich cisza więc pewnie w przyszłym tygodniu dopiero dostanę info i będę musiał się na szybko umawiać. Ciekawy jestem Twojego poniedziałkowego odbioru :) Ps I ten główny kierownik jest w porządku?? Ps a o jakiej wspólnocie mówisz, żeby pójść? Bo chyba musi dopiero wspólnota się zawiązać jak już będą mieszkańcy...i jak zostanie wybrany administrator to może on się tym zajmie. Tylko pytanie jaka będzie egzekwowalność tego...

Klauudekk
Posty: 55
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:15

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Klauudekk » 24 maja 2019, 15:37

Tak to jak najbardziej chyba się będzie dało dopiero coś z tym zrobić jak już zostanie utworzona, przynajmniej kierownik tak powiedział,że to już jest zadaniem wspólnoty i że to dobry pomysł,żeby się tym zająć. Mam nadzieję,że coś się da z tym zrobić. Wiesz co, wydaje się w porządku chociaż tłumaczenie, że na barierkach nic nie można robić prócz delikatnego dotykania bo inaczej się będą rysować było bezsensu :D ale ogólnie chyba ok, sam mówił pod koniec szukajcie usterek bo to Wasze mieszkanie, za które zapłaciliscie nie małe pieniądze. Ja się tego odbioru bardzo obawiam,bo boje sie, że oni to czymś osuszą i powie ,że jest ok A w przyszłości będzie wychodzic zupełnie co innego:( najbardziej się obawiałam tej wilgoci i chyba sobie wykrakałam :) napewno zarządam, żeby te wykwity pleśni mi wyczyszczono i żeby pomalować jakimś środkiem bo to się może tylko powiększać, są bardzo malutkie kropeczki także przy odbiorze tez się uważnie przyglądnij czy u Ciebie ich nie ma, bo ja ich w ogóle nie zauważyłam dopiero facet od odbiorów

OleD
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2019, 23:27

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: OleD » 25 maja 2019, 23:59

Witam.

Odebraliśmy też nasze mieszkanie w ten piątek. Budynek 4. Kupiliśmy mieszkanie (2 piętro), komórkę i miejsce parkingowe.

Nie mieliśmy firmy do pomocy, tylko ja i moja żona. Pan kierownik był bardzo miły i uprzejmy, pokazał nam wszystko i oddał nam zestaw kluczy.

Zaakceptowaliśmy wszystko. Nie zauważyliśmy żadnych wielkich problemów w mieszkaniu, ale nie jesteśmy ekspertami. Moim zdaniem, wynajmujemy i chcemy jak najszybciej przeprowadzić do nowego mieszkania, to koszt każdego dodatkowego miesiąca wynajmu, kiedy będziemy czekać na poprawki, pokryje wszelkie drobne usterki znalezione później. :)

Kiedy byliśmy w naszym mieszkaniu w końcu marca, widzieliśmy wilgoć na niektórych ścianach, ale tym razem wszystko było dobrze. Takoż zgadzam się, że farba na barierkach poza oknami jest bardzo słaba. Poza tym jesteśmy zadowoleni wszystkim.

Ale pożyjemy zobaczymy.


agga
Posty: 54
Rejestracja: 10 maja 2019, 11:52

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: agga » 27 maja 2019, 10:11

Trzymam więc dziś kciuki za ostateczny odbiór :)
Martwicie mnie tą wilgocią, ale może trzeba troszkę zamieszkać żeby to wszystko się podsuszyło...ale wiem jaki to problem, bo tez wynajmowaliśmy wcześniej mieszkanie w którym była wilgoć i cały czas pojawiał się grzyb...
A barierki i słaba farba to naprawdę sobie żarty robią....przecież takie farby to powinny byc . na naprawdę ciężkie warunki atmosferyczne, mechaniczne itp ...
ps u mnie cały czas cisza...czekam a czasu coraz mniej

Klauudekk
Posty: 55
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:15

Re: Inwestycja ul. bpa A. Małysiaka Kraków - Grupa Proins - opinie, forum

Postautor: Klauudekk » 27 maja 2019, 11:10

Dlatego to mnie najbardziej martwi ,że wykończymy sobie mieszkanie i okaze się ,że po roku będzie wychodził grzyb jak nie szybciej,to byłby ogromny problem :( trzeba chyba po prostu obserwować czy jak są deszczowe dni czy nic tam nie wychodzi ,bo jeśli tak to chyba mamy coś takiego jak gwarancja. Z tymi barierkami też trzeba się upomnąć może,żeby pomalowali to jakąś lepszą farba bo bez przesady. Ojej to faktycznie coś słabo z ich strony,że tak długo zwlekają, ale mają ostatni tydzień teraz więc pewnie w tym tygodniu będziesz miał odbiór ,kierownik ma malo napięte terminy. Też jestem ciekawa co dziś wyjdzie, będę dawać znać :D



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 41 gości