Osiedle Przy Mogilskiej Kraków od LCCorp / Develia deweloper - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Krakus44
Posty: 536
Rejestracja: 24 paź 2018, 21:03

Re: Osiedle Przy Mogilskiej Kraków od LCCorp deweloper - opinie na forum

Postautor: Krakus44 » 15 cze 2019, 22:03

Co tutaj grymasic? Cena jak na dzisiaj jest adekwatna. Skoro Ruczaj sprzedaja za 6-7k/m2 to trudno zeby Mogilska sprzedawali w podobnej cenie zwazywszy na odleglosc od centrum i komunikacje. Taniej nie bedzie prosze Panstwa. Ci ktorzy licza na katastrofy demograficzne i spadki cenowe do 4000 zl/m2 beda mieszkali cale zycie u cioci albo u babci...:-)


pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle Przy Mogilskiej Kraków od LCCorp deweloper - opinie na forum

Postautor: pozdro » 16 cze 2019, 7:45

Znaczy nalezy wziac poprawke ze ceny wzrosly od 30% w Krakowie w ciagu 3 lat. jak mowimy tutaj o obnizce srednich cen mieszkan to raczej ze pojawi sie cos ciekawego za 7 tys zl w Malym Plaszowie Czyzynach, czy kolo Bonarki, na Ruczaju, Bornowicach. A nie w centealnych lokalizacjach.
Choc faktycznie 9 tys jest o tyle duzo ze ten budynek nest niski taki bez polotu/ nie ikoniczny. Pewnie ubogo wyposazony. Nie ma tma szalu w porownaniu do budowanych obok Mogilska Towers czy innych. Taki troche blok jak z lat 90. Choc tez wydaje mi sie ze w okolocy ceny sa juz powyzej 10 tys zl. Wiec za ta prostote jest chyba 1 tys zl obnizki. Ja to sie zastanawiam po ile bedzie centralna park kolejny etap. Aczkolwiek juz na 6000 zl raczej nie ma co liczyc, pewnie blizej 7000zl. Niestety tr szaro pomaranczowe kolory jakos nie zachecaja do zakupu.

painkar
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2019, 12:17

Re: Osiedle Przy Mogilskiej Kraków od LCCorp deweloper - opinie na forum

Postautor: painkar » 17 cze 2019, 17:31

Dokładnie to mam na mysli . Niczym tym budynek sie nie wyroznia baa malo to przy Mogilska Tower czy apartamenty mogilska wyglada zle ... zastanawia mnie czy tam w ogole swiatlo bedzie dochodzic . :shock:


rainbownail
Posty: 14
Rejestracja: 18 cze 2019, 7:32

Re: Osiedle Przy Mogilskiej Kraków od LCCorp deweloper - opinie na forum

Postautor: rainbownail » 18 cze 2019, 7:39

Mieszkania zostały zarezerwowane w jeden dzień, wysłali maile do osób, które wcześniej były zainteresowane ich inwestycjami, chyba ich samych zaskoczyła skala zainteresowania - widać to było po rozmowie. Promocyjne ceny obowiązują tylko kilka dni, potem przewidują wzrost około 500zł/m.
Co do Grzegórzeckiej 77 - prawdopodobnie ruszą dopiero w przyszłym roku, ale ceny na pewno nie niższe niż 12 tys./m. Aktualnie średnia cena mieszkań w tamtej okolicy to właśnie podobno 12 700zł/m.
Jeżeli chodzi o osiedle Przy Mogilskiej - pierwszy etap, głównie budynek AB powinien mieć jeszcze duży dostęp do światła, w przypadku C oraz kolejnych będzie już jednak z tym gorzej. Plusem na pewno jest lokalizacja i jest szybkie dojście do komunikacji. No i na pewno lepsze układy mieszkań niż w przypadku Mogilska Tower II (skos za skosem..)
Gdzie dokładnie jest ta rozdzielnia?

painkar
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2019, 12:17

Re: Osiedle Przy Mogilskiej Kraków od LCCorp deweloper - opinie na forum

Postautor: painkar » 18 cze 2019, 10:09

Wlasnie byłam ta osoba ktora dostala maila i zanim doczekalam sie męża az przyjdzie z pracy to mieszkania poszły :lol:
Ja czekam na Grzegorzecka bo jezeli w kolejnym etapie przy mogilskiej cwny beda drozsze i mowisz ze bedzie w kompletnym cieniu to nie warto :?: :x

rainbownail
Posty: 14
Rejestracja: 18 cze 2019, 7:32

Re: Osiedle Przy Mogilskiej Kraków od LCCorp deweloper - opinie na forum

Postautor: rainbownail » 18 cze 2019, 10:48

No niestety poszły niezwykle szybko, a przy Grzegórzeckiej jak ruszą ze sprzedażą to ceny to tak jak pisałam, na pewno powyżej 12 tys. zł/m. Do tego czasu pewnie ceny pójdą jeszcze bardziej w górę. Będą też budować kolejne etapy Centralnej Park, ceny raczej powyżej 7tys. zl/m.

painkar
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2019, 12:17

Re: Osiedle Przy Mogilskiej Kraków od LCCorp deweloper - opinie na forum

Postautor: painkar » 18 cze 2019, 12:03

Z tym, że Grzegorzecka jest lepsza lokalizacja i pewnie mieszkania tez rozejda sie jak swieże bulki... obym tego nie przegapiła :lol: na Centralnej udalo mi sie zdobyc mieszkanie za 5100 wiec tanio . Żałuje ze nie wykazalam sie refleksem tym razem :lol:

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle Przy Mogilskiej Kraków od LCCorp deweloper - opinie na forum

Postautor: pozdro » 18 cze 2019, 14:06

No ale jaki sens ma płacić 12 tys zł za Grzegórzecką. To już lepiej sobie kupić Nową 5 dzielnice po te 9-10 tys zł. Ciekawa opcja to też Piastowska 34, czy nowa inwestycja Tętnowskiego na Kijowskiej, lub Przybyszewskiego 64. Dodam tylko, że N5D ma dostęp do SKM, a Grzegórzecka 77 co najwyżej do Tramwaju Wodnego :lol: Przykładowo odległość do Szkieletora to 3.4km vs 2.2km więc nie jakaś wielka różnica, za to do Dworca czy Rynku jest bliżej z N5D.


painkar
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2019, 12:17

Re: Osiedle Przy Mogilskiej Kraków od LCCorp deweloper - opinie na forum

Postautor: painkar » 18 cze 2019, 19:07

A wiadomo coś o inwestycji na Kijowskiej , Tetnowskiego. Sprawdzam ich strone i nic na ten temat nie ma ...

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle Przy Mogilskiej Kraków od LCCorp deweloper - opinie na forum

Postautor: pozdro » 18 cze 2019, 23:35

Napewno koparki ruszyly w ruch wiec pewnie kwestia tygodni.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości