Inwestycja Aura Home Kraków deweloper Start Grupa Deweloperska - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Inwestycja Aura Home Kraków deweloper Start Grupa Deweloperska - opinie na forum

Postautor: ragar » 23 lis 2017, 1:43

Chyba jeszcze jedna nowa inwestycja powstanie niedługo na osiedlu Złotej Jesieni - Łopackiego Kraków od Start deweloper, a przynajmniej na to wskazywałaby tablica informacyjna umieszczona przy ogrodzeniu działki w tej okolicy :)

Obrazek

Dużo jeszcze na działkach, na których ma powstać budynek, nie zrobiono, a na tablicy informacyjnej nie ma jeszcze nic o terminach, więc trudno powiedzieć, kiedy ruszy budowa oraz kiedy zostanie zakończona.

Obrazek

Jakie macie opinie o tej okolicy, to nie pierwsza nowa inwestycja mieszkaniowa tam zlokalizowana, bo przecież obok budował tam również GL Development - Złota Jesień, a to chyba jeszcze nie wszystko.

Obrazek

Może ktoś podzieli się na forum jakimiś dodatkowymi informacjami, bo jak na razie niewiele wiadomo w sprawie, może są jakieś wizualizacje, które dałoby się tu wrzucić :?:


Ila
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2018, 17:41

Re: Inwestycja Aura Home Kraków deweloper Start Grupa Deweloperska - opinie na forum

Postautor: Ila » 02 lip 2018, 21:04

Witam. Czy ktoś wie coś na temat tej inwestycji i sprzedaży ,kiedy ruszy budowa ?

voyager
Posty: 116
Rejestracja: 11 mar 2016, 11:13

Re: Inwestycja Aura Home Kraków deweloper Start Grupa Deweloperska - opinie na forum

Postautor: voyager » 08 lip 2018, 20:28

Jak na razie, to nie widziałem, żeby deweloper Start chwalił się gdzieś tym projektem, no ale mogłem coś przeoczyć oczywiście : ) A coś się zmieniło w miejscu, w którym miałaby ta inwestycja mieszkaniowa powstać, widać, żeby jakieś prace ruszyły. Jak byłem tam jakiś czas temu, to chyba niewiele się zmieniło od czasu, kiedy wykonano te zdjęcia. A co myślicie o tej lokalizacji na zakup mieszkania : ?:


aneta87
Posty: 26
Rejestracja: 24 kwie 2018, 13:23

Re: Inwestycja Aura Home Kraków deweloper Start Grupa Deweloperska - opinie na forum

Postautor: aneta87 » 09 lip 2018, 15:01

Nawet się nie zająknęli na swojej stronie o tej inwestycji.

ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Inwestycja Aura Home Kraków deweloper Start Grupa Deweloperska - opinie na forum

Postautor: ragar » 09 lip 2018, 21:50

Ta tablica informacyjna wisi tam już dosyć długo i chyba niewiele się dzieje, pewnie jak ruszą z budową na całego, to i pojawi się o tym informacja na stronie : )

ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Inwestycja Aura Home Kraków deweloper Start Grupa Deweloperska - opinie na forum

Postautor: ragar » 01 maja 2020, 23:54

No i powstaje nowe osiedle, a dokładniej, to Aura Home Kraków, bo tak się nazywa ta inwestycja. Byłem ostatnio w tej okolicy i budowa jest już całkiem zaawansowana, więc deweloper Start wcale się tu nie ociąga. Postaram się je dodać jakoś niedługo, ale można znaleźć wizualizacje dewelopera.

Obrazek
Wizualizacje: Start Grupa Deweloperska

Blok w zasadzie niespecjalnie wyróżnia się na tle tego, co w ostatnich latach buduje się w Krakowie, ale nie jest źle. Ma w nim powstać 86 nowych mieszkań

Obrazek
Wizualizacje: Start Grupa Deweloperska

Dokładny adres, to będzie w tym przypadku ul. Złotej Jesieni 3B Kraków. To całkiem blisko szpitala Rydygiera, zastanawiam się jak tam będzie np. z karetkami, które dowożą do niego pacjentów. Ktoś może mieszka w okolicy i mógłby podzielić się wrażeniami?

kasik
Posty: 115
Rejestracja: 01 sie 2018, 15:57

Re: Inwestycja Aura Home Kraków deweloper Start Grupa Deweloperska - opinie na forum

Postautor: kasik » 02 maja 2020, 13:57

Karetki jeżdżą non stop ale można przywyknąć.
Gorsze wg mnie jest bliskie sąsiedztwo bloków socjalnych i baaardzo ruchliwa ulica.
Natomiast podoba mi się pomysł z komórkami lokatorskimi na piętrach.

Pawel1978
Posty: 70
Rejestracja: 07 sty 2020, 19:41

Re: Inwestycja Aura Home Kraków deweloper Start Grupa Deweloperska - opinie na forum

Postautor: Pawel1978 » 04 maja 2020, 17:54

Jak dla mnie architektura podobna do słynnych bloków socjalnych na złotej jesieni o których wspomina koleżanka powyżej :) ale są plusy w razie zawału ze szpitala przyjdą na nogach po pacjenta :D


Volfeer
Posty: 55
Rejestracja: 24 paź 2018, 2:34

Re: Inwestycja Aura Home Kraków deweloper Start Grupa Deweloperska - opinie na forum

Postautor: Volfeer » 10 maja 2020, 18:11

Serio ktoś tam kupuje mieszkanie w cenie 8,5k? Co do samego dewelopera, kupiłem od nich mieszkanie na Kurzei i jestem rozczarowany. Niby wszyscy chwała Start na forum, a ja mam raczej złe doświadczenia. Drugi raz bym u nich nie kupił.

Rak
Posty: 1054
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Aura Home na Bieńczycach od Start - opinie o inwestycji

Postautor: Rak » 04 gru 2020, 13:10

Obrazek

Grupa Start rozpoczyna sprzedaż Aura Home na Bieńczycach.

Wg listy mieszkań na start.com.pl/investment/3248/description wszystkie są na ten moment dostępne.

Czy cena ~8k/m2 jest atrakcyjna ?

Jak oceniacie rozkłady mieszkań ?

Pozdrawiam serdecznie poszukiwaczy i odkrywców inwestycji w Krakowie.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości