Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Kris12484
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2020, 20:00

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: Kris12484 » 10 wrz 2021, 19:41

Kiedyś pamientam pytałem tam własnie o tą kotlownie panią z biura sprzedaży Ale Pani nie była wstanie się określić co ile jest wymieniany/uzupelniany opał ,coś tam przybonkiwała że co jakiś czas widzi cysternę ktora to uzupelnia ,oczywiście przy wyborze mieszkania nikt wtedy nie informował ze w danym budynku jest taka kotłownia w piwnicy .....


pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: pozdro » 11 wrz 2021, 12:27

Przecież to są jakieś jaja kto na to WZ wydał. Brak MPEC, brak gazu, projekt bez pompy ciepła i budownictwa pasywnego. :lol:
Miasto zielona stolica europy :mrgreen: się kompromituje, a kupujący dają się robić w bambuko. za 600k to można dom pasywny wybydować 40km pod Krakowem.

robcio
Posty: 192
Rejestracja: 02 kwie 2021, 17:50

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: robcio » 12 wrz 2021, 8:06

Wyluzuj się z tymi domami pasywnym nie wszyscy chcą / mogą mieszkać 40 km od Krakowa.


Tomek899
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2021, 8:19

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: Tomek899 » 14 wrz 2021, 8:27

Paula123 pisze:Osiedle wygląda sensownie, dużo zieleni, jak dla mnie lokalizacja idealna pod względem dojazdów do pracy. Zastanawiam się nad mieszkaniem na parterze, czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej dziedzinie? Zawsze mieszkałam na wyższych piętrach. ;)

Jak dla mnie mieszkanie na parterze to świetna opcja, szczególnie jak się ma duży ogródek :D W Parku leśnym z tego, co wiem, to są jeszcze takie mieszkania. Plusem parteru jest to, że nie ma się nikogo pod sobą, a i ceny są atrakcyjniejsze, bo im wyżej tym z reguły drożej

Darek_83
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2021, 9:00

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: Darek_83 » 14 wrz 2021, 9:06

Też szukałem mieszkań na parterze. Jedno z ogródkiem jest mega, tylko szkopuł w tym, że rezerwacja już zrobiona :cry:

Nowy
Posty: 1658
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: Nowy » 08 sie 2022, 9:41

Małe obserwacje poczynionego podczas ostatniego przelotu nad Krakowem. Park Leśny Bronowice nieźle się rozrósł, sporo mieszkańców wprowadziło się chyba w tą okolicę. Zawsze wydawało mi się, że to takie mocne obrzeża i już nie do końca miasto, ale chyba to osiedle cieszy się sporą popularnością, pewnie w dużej mierze też ze względu na cenę.

Obrazek

Może ktoś, kto mieszka już od jakiegoś czasu podzieli się opinią o tym, jak się tam mieszka na co dzień. Jak jest np. z dostępnością usług typu szkoły, sklepy, przedszkola, przychodnie itp.? Trzeba to wszystko ogarniać samochodem, czy da się pieszo albo komunikacją publiczną?

neo
Posty: 435
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: neo » 23 sty 2023, 14:36

Czy w tych blokach są windy czy trzeba biegać po schodach? Jak tam się mieszka, patrząc tak z perspektywy czasu? Decyzja o zakupie mieszkania tam była dobrym wyborem, czy jednak coś byście zmienili, wiedząc, jak będzie?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Aga19, Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 34 gości