Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Beksiński
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2019, 8:43

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: Beksiński » 12 wrz 2019, 9:02

kwk pisze:
Beksiński pisze:Poza tym i tak jeżdżę do pracy autem co zajmuje mi stąd około 20 min w godzinach szczytu- sprawdzałem.

Brzmi jakbyś pracował w okolicy IKEA ;) chyba, że się mylę albo podajesz zły czas.

W godzinach szczytu do biurowca na Opolskiej (Opolska Bussines Park) jadę między 18 a 20 minut, sprawdź na mapach google ;)


Beksiński
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2019, 8:43

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: Beksiński » 12 wrz 2019, 9:03

Beksiński pisze:
kwk pisze:
Beksiński pisze:Poza tym i tak jeżdżę do pracy autem co zajmuje mi stąd około 20 min w godzinach szczytu- sprawdzałem.

Brzmi jakbyś pracował w okolicy IKEA ;) chyba, że się mylę albo podajesz zły czas.

W godzinach szczytu do biurowca na Opolskiej (Opolska Bussines Park) jadę między 18 a 20 minut, sprawdź na mapach google ;)

PS. Do Ikea 9 min ;) Pozdro!

Jolanta123
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2019, 11:40

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: Jolanta123 » 12 wrz 2019, 11:52

Jesteśmy już po odbiorze mieszkania w Parku Leśnym Bronowice , wszystko poszlo sprawnie, obsługa bardzo miła. Bylismy z firmą zajmującą się odbiorami, więc tym bardziej mamy pewność, że wszystko jest ok.


Wojtas_2000
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2019, 10:00

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: Wojtas_2000 » 18 wrz 2019, 10:24

Obecnie mieszkam na wylotówce Krakowa do Balic mam stosunkowo niedaleko i żadne hałasy samolotów mi nie przeszkadzają. Strzelnice mają zamknąć, a do głównej ruchliwej drogi kawalek wiec bedzie cicho. Jak dla mnie, dla osób zmotoryzowanych jest to dobra lokalizacja.

msj89
Posty: 11
Rejestracja: 16 kwie 2019, 9:49

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: msj89 » 18 wrz 2019, 11:02

Skąd takie informacje że strzelnice mają zamknąć ? masz jakieś źródło ?

slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: slawek » 18 wrz 2019, 15:51

Nadzów budowlany albo jakaś podoba instytucja nakazała zamknięcie strzelnicy ze względu na jej zły stan techniczny oraz jej remont.

msj89
Posty: 11
Rejestracja: 16 kwie 2019, 9:49

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: msj89 » 19 wrz 2019, 17:46

To zamknąć czy remontować ? Bo jak remontować to raczej nie po to żeby zamykać...

Wojtas_2000
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2019, 10:00

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: Wojtas_2000 » 23 wrz 2019, 15:05

msj89 pisze:Skąd takie informacje że strzelnice mają zamknąć ? masz jakieś źródło ?


jest informacja, pisali o tym nawet na dzienniku polskim: https://dziennikpolski24.pl/krakow-co-b ... M7O055ZYV0. Sytuacja rozwiązania.


Paweł222
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2019, 8:19

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: Paweł222 » 10 paź 2019, 8:28

Też czytałem o tym, ale nawet jakby była to mnie to kompletnie nie przeszkadza. Okolica jest wspaniała, człowiek się tam dobrze czuje, trudno znaleźć takie miejsce w Krakowie. Rozmawiałem też z panią, która mieszka już w inwestycji obok i bardzo zachwalała. Trzeba też przyznać, że wizualnie inwestycja dobrze wygląda, najważniejsze - jest niska zabudowa i budynki nie są ściśnięte. Do centrum też nie jest daleko, a z resztą każdy ma teraz auto.

MattB
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2019, 10:57

Re: Park Leśny Bronowice Kraków - deweloper Quelle Locum - opinie na forum

Postautor: MattB » 14 paź 2019, 10:17

Fajna miejscówka, bardzo zielono tam jest. Biuro sprzedaży dobrze zorientowane we wszystkim. Byłem zobaczyć inwestycje na dniach otwartych i wygląda to bardzo dobrze. Mnie się takie osiedla podobają.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości