Ulica Ostatnia Budopol Kraków nowe mieszkania Grzegórzki forum, zdjęcia

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
erewan
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2017, 20:31

Widok z bloku Budopol Ostatnia w Krakowie - zdjęcia

Postautor: erewan » 18 kwie 2017, 0:35

A ja jakiś czas temu odwiedzałem tam znajomych i też nie mogłem się powstrzymać od zrobienia kilku fotek, bo widok nawet mi się podobał, jest naprawdę rozległy i wydaje się, że przynajmniej jak na razie, raczej nic się tam nie zbuduje, co mogłoby go zasłonić :)

Obrazek

Tu bloki w kwartale pomiędzy ulicami Pilotów i Meissnera, ale przed nimi spore osiedle domów jednorodzinnych, więc chyba w bliższej przyszłości, nic tak wysokiego, jak blok Budopolu przy ostatniej, tam nie powstanie.

Obrazek

Jeszcze lepiej jest, jeśli spojrzeć w prawo, bo tam widok jest jeszcze bardziej rozległy, do tego stopnia, że obejmuje on wieżowce, które w Czyżynach zbudował Budimex - Nowe Czyżyny. Może ten słup wysokiego napięcia trochę tu nie pasuje, ale co zrobić. No i na dole pod blokiem jest parking, a teren pewnie mógłby być lepiej zagospodarowany, bo jednak jest tam tak trochę betonowo ;)


JatoJa2
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2017, 18:30

Re: Ulica Ostatnia Budopol Kraków nowe mieszkania Grzegórzki forum, zdjęcia

Postautor: JatoJa2 » 26 kwie 2017, 19:56

Tak sie sklada, ze mieszkalem w innym bloku zbudowanym przez Budopol na tym osiedlu. Subiektywnie mieszkanie bylo lepiej wygluszone niz obecne. Mam dzielony balkon i to jest niestety niefajne rozwiazanie jak sie okazalo. Jak juz pisalem mam mieszkanie na poludnie-polnoc, bardzo fajne ulozenie. Widze, ze zdjecia robione byle z 7mego pietra albo wyzej (strzelam;) Ogolnie innych wad nie stwierdzam, od strony polnocnej, czyli Kantora,Ladnej,Slicznej nie ma szans zeby cos wybudowac bo po prostu nie ma gdzie...Sporo ludzi juz tu mieszka, ale nie tak duzo jakby moglo sie wydawac. Rzadko kogo spotykam w swojej klatce, pozdrawiam.

PS. Musze powiedziec, ze mialem jakis tam kontakt z ludzmi z Budopolu, mozna sie z nimi spokojnie dogadac i mysle, ze takze zaufac. Byc moze bede cos kupowal od nich w przyszlosci.

macem
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2015, 15:31

Re: Ulica Ostatnia Budopol Kraków nowe mieszkania Grzegórzki forum, zdjęcia

Postautor: macem » 25 maja 2017, 14:21

Witam

ja dopiero konczylem mieszkanie, choc lupilem mieszkanie jako 20-osoba w kolejnosci to nie dostałem informacji kiedy będzie odbiór i odebrałem ostatni :). Blok jest ładny i w środku też to fajnie i ładnie wygląda. Ja mam akurat widok na arenę kraków, ale ogólnie jest cicho, wygłuszenie też w miarę ok, na klatce bardzo słychać jak ktoś coś wierci ale w mieszkaniu już cicho. Co jest fajne ze miejsce postojowe jest a w tej czesci Krakowa jest na wage złota, przyjezdzam stawiam auto i mam spokój. Te parkingi wspólne pod blokiem to są dla mieszkańców starych bloków chyba ? tabliczka tam jest. Jest też plac zabaw i to spory. Co do wad to ten słup wysokiego napięcia, mam nadzieję ze go kiedyś podniosą lub przestawią gdzieś bo jest za nisko. Przedszkole i plac zabaw jest pod tymi drutami ehh. Balkony szklane to masakra, szkło jest za krótkie i są za duże szpary i z balkonów będą spadać różne rzeczy prosto na głowy przechodniów :), jak ktoś ma system szklanych okien na balkonie to też może pomarudzić, jak dla mnie to badziewie, jedna szyba się otwiera i podobno to kosztowało 8tys zl.
Inna niemiła sytuacja spotkała nas przy zakupie, (jak kupowaliśmy to okazało się że wg norm mieszkanie bedzie mniejsze bo tynki iPan uciął 0.67mkw), i podpisywaniu aktu, okazało się że mieszkanie jest większe o 0.35mkw i musimy dopłacić, bez wcześniejszej informacji o takim fakcie.


adam_kowalcze
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2019, 18:55

Re: Ulica Ostatnia Budopol Kraków nowe mieszkania Grzegórzki forum, zdjęcia

Postautor: adam_kowalcze » 02 sty 2019, 19:13

Witam,
Czy mieszkańcy mają swoje forum?

Ogólnie rzecz patrząc jak wygląda obecnie okolica bloku 1F/1G to deweloper się nie popisał.
Tereny zielone w okolicy klatki przy sklepie Żabka odkąd został blok oddany do użytkowania - wygląda mniej więcej tak(zdjęcie w załączniku).
Ogólnie okolice bloku zaśmiecone, brudne, słupki oświetleniowe co każda to krzywo, część nie świeci.
Klatki wewnątrz - brudne i bardzo poniszczone, a blok ma dopiero 2 lata ?! :shock:
Załączniki
Ostatnia1f2.jpg
Ostatnia1f2.jpg (142.12 KiB) Przejrzano 5997 razy
ostatnia1f1ggg.jpg
ostatnia1f1ggg.jpg (107.78 KiB) Przejrzano 5997 razy
ostatnia1f1g.jpg
ostatnia1f1g.jpg (108.51 KiB) Przejrzano 5997 razy

tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Re: Ulica Ostatnia Budopol Kraków nowe mieszkania Grzegórzki forum, zdjęcia

Postautor: tomekl007 » 02 wrz 2019, 19:49

Witam, poszukuje podziemnie miejsce do wynajęcia w tym Osiedlu. Ul ostatnia 1G lub 1F.
Prosze o kontakt.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fisman, Interesanci i 34 gości