Fabryczna City Kraków (mieszkania) - Inter-Bud Developer / opinie i informacje na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
mac_kow
Posty: 737
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:21

Re: Fabryczna City Kraków (mieszkania) - Inter-Bud Developer / opinie i informacje na forum

Postautor: mac_kow » 05 cze 2020, 22:45

Hubert34 pisze:Mieszkanie na peryferiach raczej nie jest dla mnie - lubię bliskość restauracji i barów oraz wszelakich usług. Poza tym pracuję w branży IT i większość miejsc pracy zlokalizowana jest właśnie w centrum.


Spoko. Ja powiedziałem, co miałem powiedzieć. Ile warte jest 15 minut w tramwaju? O ile % wzrosły ceny w miejscach, które Cię interesują w ciągu ostatnich 3-4 lat? Czy widzisz "wartość dodaną" tych wzrostów w okolicy? Jeśli tak- to nie ma o czym mówić.

BTW- usługi są też na osiedlach. Wręcz można powiedzieć, że jest większy wybór.
Branża IT to szeroki temat i można pracować od Armii Krajowej po głębszy Płaszów i Łagiewniki. Zależnie od tego, gdzie wylądujesz, to bez dojazdow MPK i tak się nie obejdzie.


Consbid
Posty: 16
Rejestracja: 11 lip 2018, 14:19

Re: Fabryczna City Kraków (mieszkania) - Inter-Bud Developer / opinie i informacje na forum

Postautor: Consbid » 06 cze 2020, 1:31

mac_kow pisze:
Hubert34 pisze:Mieszkanie na peryferiach raczej nie jest dla mnie - lubię bliskość restauracji i barów oraz wszelakich usług. Poza tym pracuję w branży IT i większość miejsc pracy zlokalizowana jest właśnie w centrum.

Spoko. Ja powiedziałem, co miałem powiedzieć. Ile warte jest 15 minut w tramwaju? O ile % wzrosły ceny w miejscach, które Cię interesują w ciągu ostatnich 3-4 lat? Czy widzisz "wartość dodaną" tych wzrostów w okolicy? Jeśli tak- to nie ma o czym mówić.

BTW- usługi są też na osiedlach. Wręcz można powiedzieć, że jest większy wybór.
Branża IT to szeroki temat i można pracować od Armii Krajowej po głębszy Płaszów i Łagiewniki. Zależnie od tego, gdzie wylądujesz, to bez dojazdow MPK i tak się nie obejdzie.

Tak. Własnie tak, Zabierzów czy Capgemini i przystawki to też jest centrum. :D

Ktokolwiek
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2018, 8:35

Re: Fabryczna City Kraków (mieszkania) - Inter-Bud Developer / opinie i informacje na forum

Postautor: Ktokolwiek » 24 wrz 2020, 12:06

Zdjęcia inwestycji z 10.09. Planowane zakończenie Q1/Q2 2020

Obrazek

Obrazek


Ktokolwiek
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2018, 8:35

Re: Fabryczna City Kraków (mieszkania) - Inter-Bud Developer / opinie i informacje na forum

Postautor: Ktokolwiek » 07 paź 2020, 19:42

Wizualizacja klatek schodowych

Obrazek

Obrazek

Obrazek

slawek
Posty: 634
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Fabryczna City Kraków (mieszkania) - Inter-Bud Developer / opinie i informacje na forum

Postautor: slawek » 12 lis 2020, 0:40

Coraz więcej elewacji budynku Fabryczna City jest już gotowej, jak się Wam podoba?

Obrazek

Kolory stonowane, choć dosyć standardowe w dzisiejszej deweloperce w Krakowie.

Obrazek

Podobają mi się duże okna w budynku. Orientujecie się może czy w parterze będą tu lokale usługowe, przydałoby się ich trochę więcej w okolicy, choć chyba też będą w budynkach po fabryce wódki.

Ktokolwiek
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2018, 8:35

Re: Fabryczna City Kraków (mieszkania) - Inter-Bud Developer / opinie i informacje na forum

Postautor: Ktokolwiek » 14 lis 2020, 9:29

slawek pisze:Podobają mi się duże okna w budynku. Orientujecie się może czy w parterze będą tu lokale usługowe, przydałoby się ich trochę więcej w okolicy, choć chyba też będą w budynkach po fabryce wódki.


Na parterze będzie duży sklep spożywczy, drogeria i przedszkole. W budynkach po fabryce wódki oprócz hotelu i muzeum będą restauracje i lokalny browar.

Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Fabryczna City Kraków (mieszkania) - Inter-Bud Developer / opinie i informacje na forum

Postautor: Rak » 14 lis 2020, 10:11

W którą stronę stamtąd można pospacerować i poszukać odrobiny zieleni ?

Ilidano
Posty: 27
Rejestracja: 19 kwie 2020, 16:15

Re: Fabryczna City Kraków (mieszkania) - Inter-Bud Developer / opinie i informacje na forum

Postautor: Ilidano » 14 lis 2020, 13:19

Rak pisze:W którą stronę stamtąd można pospacerować i poszukać odrobiny zieleni ?


Nie ma tam nic, najbliżej chyba na bulwary, pewnie z 15min.

Mieszkałem w okolicy przez ponad rok, jak dla mnie ta część miasta to taka noclegownia (dobra komunikacja).


Nikles
Posty: 85
Rejestracja: 01 kwie 2020, 9:48

Re: Fabryczna City Kraków (mieszkania) - Inter-Bud Developer / opinie i informacje na forum

Postautor: Nikles » 14 lis 2020, 20:27

Rak pisze:W którą stronę stamtąd można pospacerować i poszukać odrobiny zieleni ?

Bulwary Wiślanie - 10-15min
Park Lotników - 15-20min
Mini Park 'Superścieżka' ze świetnym placem zabaw - 10-15 min
Ogród Botaniczny - 25-30min

Ilidano
Posty: 27
Rejestracja: 19 kwie 2020, 16:15

Re: Fabryczna City Kraków (mieszkania) - Inter-Bud Developer / opinie i informacje na forum

Postautor: Ilidano » 15 lis 2020, 13:42

Do oddania pół roku a na stronie ciągle 184 bułeczki...

mieszkania.inter-bud.pl/mieszkania-na-sprzedaz-fabryczna-city



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 42 gości