Pękovicka Apartamenty Kraków od Zabielny Invest - forum i opinie o inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
adi
Posty: 91
Rejestracja: 17 kwie 2016, 11:46

Re: Pękovicka Apartamenty Kraków od Zabielny Invest - forum i opinie o inwestycji

Postautor: adi » 01 lis 2018, 18:50

Lorakko pisze:Prace ociepleniowe w trakcie, ale chyba mają się ku końcowi. Pojawiła się koparka na budowie i chyba zaczynają równać teren pod ogródki.

Wygląda nieźle, a jak tam kwestia własności działki na tej inwestycji, to użytkowanie wieczyste, czy własność? I jak oceniacie dojazd z Apartamentów Pękovicka do centrum Krakowa. Tylko samochód, czy jest w tej okolicy jakaś komunikacja publiczna?


Cavalliaa
Posty: 29
Rejestracja: 15 lip 2018, 10:54

Re: Pękovicka Apartamenty Kraków od Zabielny Invest - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Cavalliaa » 01 lis 2018, 20:42

Komunikacja miejska jest 5 minut pieszo od inwestycji,autobusy dojeżdżają na pętle Krowodrza Górka (kilka przystanków). Wydaje mi się, że dojazd jest naprawdę niezły jak na tę okolicę chociaż wiadomo, że rano w godzinach szczytu ciężko będzie wyjechać np na Opolską.

Co do zdjęć wygląda to obiecująco patrząc z perspektywy planowanych odbiorów na koniec miesiąca.

Lorakko
Posty: 15
Rejestracja: 01 lis 2018, 12:19

Re: Pękovicka Apartamenty Kraków od Zabielny Invest - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Lorakko » 01 lis 2018, 20:52

Co do komunikacji z centrum to zależy kto czego potrzebuje. Ja zmierzam do centrum sporadycznie i to raczej późnym wieczorem :) W lokalizacji fajne jest to, że można uciec w różne strony świata w przypadku korków. Nie bez znaczenia jest fakt wybudowania obwodnicy północnej Krakowa do której będzie bardzo blisko. Dobre miejsce startu rowerem w stronę Ojcowa i nie tylko. Generalnie będzie można przez kilka lat pocieszyć się spokojną okolicą do momentu, aż reszta terenów nie zostanie zabudowana, a jest ich dookoła trochę.


Vip
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2019, 21:56

Re: Pękovicka Apartamenty Kraków od Zabielny Invest - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Vip » 18 sty 2019, 21:59

Czy ktoś uzyskał nowe informacje na temat budowy i odbiorów? Lub też wie na jakiej etapie jest budowa, wykończenie itd? :D

Cavalliaa
Posty: 29
Rejestracja: 15 lip 2018, 10:54

Re: Pękovicka Apartamenty Kraków od Zabielny Invest - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Cavalliaa » 19 sty 2019, 0:15

Vip pisze:Czy ktoś uzyskał nowe informacje na temat budowy i odbiorów? Lub też wie na jakiej etapie jest budowa, wykończenie itd? :D


Ja pisałam maila niedawno z zapytaniem i otrzymałam informację, że odbiory uzależnione są od generalnego wykonawcy czyli w bliżej nieokreślonym terminie :roll:

Co do wykończenia to wiem tyle ile wrzucili na swoją stronę w aktualnościach.

Vip
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2019, 21:56

Re: Pękovicka Apartamenty Kraków od Zabielny Invest - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Vip » 19 sty 2019, 0:21

Dostałam dokładnie taką samą odpowiedź. Informacja miała być po Nowy Roku, a tu nic :? Może niebawem będzie aktualizacja i nowe zdjecia na ..

Cavalliaa
Posty: 29
Rejestracja: 15 lip 2018, 10:54

Re: Pękovicka Apartamenty Kraków od Zabielny Invest - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Cavalliaa » 19 sty 2019, 14:57

Byłam dzisiaj na ogledzinach z zewnątrz, droga osiedlowa powstała także nie jest źle :D

Lorakko
Posty: 15
Rejestracja: 01 lis 2018, 12:19

Re: Pękovicka Apartamenty Kraków od Zabielny Invest - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Lorakko » 03 lut 2019, 16:09

Z ostatniej wizyty.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Cavalliaa
Posty: 29
Rejestracja: 15 lip 2018, 10:54

Re: Pękovicka Apartamenty Kraków od Zabielny Invest - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Cavalliaa » 03 lut 2019, 18:49

Wciąż dużo do zrobienia...

Lorakko
Posty: 15
Rejestracja: 01 lis 2018, 12:19

Re: Pękovicka Apartamenty Kraków od Zabielny Invest - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Lorakko » 24 lut 2019, 0:20

Postępy...

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], oli13 i 38 gości