Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Vilyar
Posty: 54
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:00

Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: Vilyar » 19 mar 2018, 11:14

Witam serdecznie wszystkich, pozwoliłem sobie założyć wątek dla planowanej inwestycji Frontonu - czy ktoś z obecnych tutaj słyszał coś więcej o niej? Jakie są opinie o deweloperze? Lokalizacja wydaje mi się atrakcyjna, co prawda blisko ruchliwej Turowicza, ale z drugiej strony wszędzie będzie dość blisko samochodem (dobry dojazd Turowicza oraz mniej więcej zbieżny termin oddania z trasą łagiewnicką, około 10-15 minut do tramwaju pieszo z dojazdem praktycznie wszędzie (na kurdwanów lub łagiewniki). Z tego co widzę to sąsiednia (bo po drugiej stronie Turowicza) inwestycja HSD - Strumienna ma całkiem aktywny wątek, dlatego zastanawia mnie dlaczego ta inwestycja została tak pominięta - czy odwiedzający to forum nie słyszeli o niej czy nie jest warta uwagi po prostu? Przyznaję jednak, że pierwsza opcja by mnie zaskoczyła, bo inwestycja została już zapowiedziana, chociażby na giełdzie mieszkaniowej (strona 37, gielda.sbdim.pl/pliki/katalog_126_final.pdf)

Pozdrawiam i liczę na wasze opinie :)


pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: pozdro » 19 mar 2018, 18:26

Zakeży od ceny, lokalizacja podmiejska, ale ma kilka zalet bo Tischnera/Rondo Mateczne dużo biurowców budują, Kampus UJ i Czerwne Maki do ogarnięcia, Bonarka nie daleko, no i SKM na Zabłocie i do centrum też niezły dojazd. Więc jak w cenie 5900zł/m2 to można brać. jak w cenach >6500zł/m2 no to sorry, ale są lepsze miejsca w Krakowie do zamieszkania. Pewnie nikt sie nie interesuje bo narazie jest w przybliżeniu 0 infomracji na jej temat.

yogmen
Posty: 87
Rejestracja: 06 lut 2018, 8:47

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: yogmen » 25 kwie 2018, 9:36

No mogę powiedzieć tyle że pierwotnie cena kształtowała się na poziomie 600-6200 po czym nagle zrobiło się 6500 a ostatnio doszły mnie słuchy 6600-6800 na zbicie ceny nie liczyłbym - jedyne co Prezes proponuje to zmiejszenie ceny miejsca postojowego i przeniesienie wartości na mieszkanie w ten sposób płacimy mniejszy VAT a Fronton tak na prawdę nie daje rabatu. Niestety nie jest to najłatwiejsza osoba do negocjacji w dość szybki sposób możecie Państwo zostać zbyci.

Bloków mają być trzy - miejsc postojowych powinno wystarczyć na poziomie 1:1 mieszkania największe 3 pokojowe najmniejsze 1 pokojowe i odpowiednio metraże ~62m2 i ~34m2.

O jakości developera ciężko mówić bo zazwyczaj w wielu kwestiach ma podwykonawców. Proponuję porozmawiać z mieszkańcami bloków już istniejących przy ul Roi - to też budował Fronton lub Fredry 4e oraz 4f.

Start inwestycji się przeciągnął dlatego że droga wewnętrzna nazwana ul. Roi w połowie należy do gminy a w połowie do Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul Roi 4,4a,4b.

Co do okolicy jest na prawdę dobra niestety cena już nie - tym bardziej że inwestycja powstaje na gruncie który jest w użytkowaniu wieczystym.


pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: pozdro » 25 kwie 2018, 21:26

Sprzedaja to gdzies na jakiejs stronie. Choc jak nie ma cen kolo 6000-6500zl to odpada bede czekal na atala ;) ta uloca roi to jest po wschodniej stronie Turowicza? Jak tak to w sumie odpada w przedbiegach bo nie ma dostepu do stacji SKM.

yogmen
Posty: 87
Rejestracja: 06 lut 2018, 8:47

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: yogmen » 25 kwie 2018, 21:39

To jest cześć z wjazdem od ul. Fredry dawniej był tam Trud.

kamiljanowski
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2018, 8:55

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: kamiljanowski » 25 kwie 2018, 22:12

Odnośnie cen to mam informację z biura sprzedaży sprzed 2 tyg. Kształtują się one w przedziale 6300 - 7500. Miejsce postojowe w garażu 30000 - 35000. Do stacji SKM nie jest daleko. Najbliższa to Kraków Łagiewniki - 800m.
Okolica moim zdaniem jest atrakcyjna. Ale największym jej minusem jest hałas od ul. Turowicza. Z poziomu gruntu jej nie słychać ale pamiętam jak oglądałem kilka lat temu inne mieszkania przy ul. Fredry to na wyższych piętrach hałas przy uchylonym oknie był po prostu uciążliwy. Niestety puki mieszkania fizycznie nie istnieją ciężko będzie ocenić faktyczny wpływ ulicy Turowicza.

yogmen
Posty: 87
Rejestracja: 06 lut 2018, 8:47

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: yogmen » 26 kwie 2018, 12:30

7500?? :lol: :lol: :lol:

Niestety ale mocno przesadzone moim zdaniem.

pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: pozdro » 26 kwie 2018, 21:22

dokładnia za 7500 to sobie kupię na Krowodrzy gdzie mają 6m chodniki, a nie opaski chodnikowe 1.2m szerokości zastawione autami :lol:


kowal123
Posty: 153
Rejestracja: 12 kwie 2016, 21:23

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: kowal123 » 28 kwie 2018, 13:43

Kredyty teraz są tanie - Janusze kupią :)

ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: ragar » 22 cze 2018, 15:13

Z cenami to jest tak, że papier wszystko przyjmie, ciekawe za ile faktycznie będą sprzedawać metr kwadratowy mieszkania. Natomiast ta lokalizacja może niektórym osobom odpowiadać bardziej niż innym. Ciekawią mnie natomiast wizualizacje, ktoś może widział już, jak nowe osiedle będzie wyglądało :?:



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości