Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
yogmen
Posty: 87
Rejestracja: 06 lut 2018, 8:47

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: yogmen » 22 cze 2018, 15:19

krn.pl/inwestycja/lagiewnickie-wzgorze,2742 Tutaj jest co nieco,

Faktycznie to będą sprzedawać w tych cenach jak podają ;)


pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: pozdro » 30 cze 2018, 12:40

Hm. No a jak tam z tym hałasem w jakiej to będzie odległości od Turowicza. Bo w sumie lokalizacja taka super nie jest. Wiadomo nie jest najgorzej. ale jak mieszkanie od wschodu to pewnie okna na Turowicza i hałas całą dobę nie do zniesienia. Zero EKRANÓW AKUSTYCZNYCH, czy będa tam jakieś ekrany montowane? Do tego do przystanku tramwajowego 1km, do potencjalnego SKM które nie wiadomo czy kiedykolwiek w jakimś sensownym takcie zostanie uruchomione 800m. Więc różowo to to nie wygląda. a cany praktycznie pod 7000zł/m2.
Czytaj, zacząłem się zstanawiać czy jednak gromadzka w tej cenie nie jest lepsza. Choć tak naprawdę to za cenę w okolicach 6500-7000zł/ najchętniej kupiłbym coś na Czyżynach z dostępem to przystanku. Bo to jednak jest lokalizacja w mieścia, a nie na wsi. No, ale ceny ostatniej Avii mnie zamurowały. Przykładowo Aleja Pokoju 83 była ok, ale nie chcieli sprzedać bez miejsca postojowego.

yogmen
Posty: 87
Rejestracja: 06 lut 2018, 8:47

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: yogmen » 02 lip 2018, 10:03

A tym hałasem to jest tak że jak mieszkanie od wschodu i od Turowicza to hałas gwarantowany i nie do zniesienia to się zgada w głębi jest trochę lepiej ale prawda jest taka że nawet ekrany akustyczne nie gwarantują izolacji - motocykl na wyśrubowanych obrotach słychać co na turowicza jednak zdaża się dość często. Ekrany akustyczne to temat rzeka i to już we wcześniejszej inwestycji w tym samym miejscu - mam na myśli Roi 4,4a,4b - jak ktoś we Frontonie twierdzi że ekrany będą to jest ostatnia rzecz w którą uwierzę. Jeżeli jest ktoś na prawdę zainteresowany tym miejscem to najlepiej podjechać i porozmawiać z sąsiadami.

Cena pod 7000 to jest jakaś kpina niestety tym bardziej że budynki powstają na gruncie oddanym w użytkowanie wieczyste - i to nie skarbu państwa tylko gminy miejskiej Kraków więc potencjalny wykup raczej na chwilę obecną bez bonifikat.


pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: pozdro » 02 lip 2018, 13:17

Nie nie mówię, że twierdzą, ale raczej byłyby naturalną rzeczą. Ja wiem jaki hałas takie autostrady generuja. Mam u siebie na wsi niedaleko lasek przy A4 w odległości tak 700-1000m jest słyszalny hałas, taki szum jak nad morzem. Co dopiero przy samej autostradzie czy ulicy z prędkościami 100km/h. Faktycznie od zachodniej strony powinno być lepiej. Mnie interesowały małe mieszkania 2 pokojowe pod wynajem, takie tam mają tylko od wschodu niestety. Czyli inwestycje skreślam. W sumie może lepiej, kiedyś się coś lepszego trafi. Ostatnio coraz bardziej rozważam Mistrzejowice, choć tam chyba też autostradę mają walnąć i też nic nie wiadomo. No nic najwyżej będziemy dalej czekać na coś akceptowalnego w cenie to <6500zł/m2 :D

wik
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2018, 0:10

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: wik » 28 lip 2018, 0:27

A co z anteną która jest w samym środku inwestycji. Podobno nie ma zezwolenia na jej likwidacje . Postawią maszt i zamontują na min antenę?

u1thar
Posty: 62
Rejestracja: 03 sty 2018, 18:13

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: u1thar » 28 lip 2018, 17:18

Tam kawałek dalej na północ są budynki przy ul. Fredry bodajże z widokiem na Wawel. W moim odczuciu tylko ten jeden aspekt może uzasadanić tę cenę. Niestety ta inwestycja zlokalizowana jest niżej i takiej perspektywy nie będzie... W dodatku jest stosunkowo daleko na tramwaj, budowana trasa Łagiewnicka niewiele zmienia.
Ogólnie inwestycja wyglada bardzo ładnie, ale wolałbym już chyba te nowe budynki na Stumiennej. Mieszkałem na Kurdwanowie 14 lat - od czasu powstania ul. Turowicza i mogę potwierdzić, że jest uciążliwa. Ruch tam jest do późnych godzin nocnych.
Nie rozumiem tylko skąd w Łagiewnikach, na Kurwdanowie, Woli Duchackiej, Piaskach itd biorą się takie ceny za miejsce parkingowe ... po 32 tys są na osiedlach typu Żabiniec gdzie lokalizacja jest nieporównywalnie bliższa centrum...

kriskros
Posty: 23
Rejestracja: 01 sie 2018, 8:24

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: kriskros » 01 sie 2018, 8:34

Ktoś może napisać jak poszły mu negocjacje? jest o czym rozmawiać?

yogmen
Posty: 87
Rejestracja: 06 lut 2018, 8:47

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: yogmen » 01 sie 2018, 9:39

A coś takiego w tej fimie istnieje jak negocjacje? I pytanie z kim?


Karina37
Posty: 13
Rejestracja: 06 cze 2017, 17:32

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: Karina37 » 11 paź 2018, 16:40

Jak nie spróbujesz negocjować, to się nie dowiesz. Swoją drogą nie znam ludzi, którzy decydując się na kupno mieszkania od dewelopera nie negocjowali warunków i ostatecznej kwoty :P

yogmen
Posty: 87
Rejestracja: 06 lut 2018, 8:47

Re: Łagiewnickie Wzgórze [Kraków - Łagiewniki] deweloper Fronton - opinie i forum

Postautor: yogmen » 11 paź 2018, 17:58

Pytanie co wynegocjowali.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: free66, tomekl007 i 31 gości