Nowe mieszkania Grzegórzki Park Inter-Bud Kraków forum, opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
luc
Posty: 633
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Nowe mieszkania Grzegórzki Park Inter-Bud Kraków forum, opinie

Postautor: luc » 21 paź 2018, 0:26

Mieszka tam już sporo osób, jeżeli chodzi o dojazd, to plusem jest to, że obok jest Aleja Pokoju u dojazd do Ronda Grzegórzeckiego oraz al. Jana Pawła II i nią kawałek do Ronda Mogilskiego. Do tego niezła komunikacja tramwajowa na obu tych ulicach. Komunikacyjnie to miejsce jest całkiem dobre usytuowane.


ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Nowe mieszkania Grzegórzki Park Inter-Bud Kraków forum, opinie

Postautor: ragar » 20 gru 2018, 12:15

Deweloper Inter-Bud ostro buduje tam kolejne bloki zgodnie z planami, które prezentował na wizualizacjach i planach osiedla Grzegórzki Park. Bloki wyglądają okazale, trzeba przyznać, choć oczywiście dopiero jak będzie elewacja, to będzie można się powiedzieć coś o finalnym wyglądzie.

Obrazek

Ale można się spodziewać, że kolejne budynki nie będą się specjalnie różniły od tych, które już są zbudowane. Szkoda, że część osiedla od strony ul. Mogilskiej, zasłoni biurowiec Mogilska Office, bo jednak ten stary, który stał tam wcześniej, był znacznie mniejszy.

Obrazek

Niezłe jest też zagospodarowanie terenu pomiędzy blokami, jest wyniesiony wyżej (pewnie niżej są parkingi), ale to wszystko robi niezłe wrażenie. Może odległości pomiędzy blokami mogłyby być nieco większe, ale tak się niestety teraz buduje.

Obrazek

Wypowie się któraś z mieszkających tam osób, jak to wygląda, czy to dobra lokalizacja, czy jest dobry dostęp do komunikacji publicznej i samochodowej, jak to wygląda? Jakie macie opinie o inwestycji Grzegórzki Park, kupilibyście jeszcze raz tam mieszkanie, gdybyście mieli wybór?

pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Nowe mieszkania Grzegórzki Park Inter-Bud Kraków forum, opinie

Postautor: pozdro » 21 gru 2018, 0:19

Wydaje sie spoko. Aczkolwiek ja wole Krowodrze i choc g okolice Wroclawskiej lub Przybyszewskiego w tej cenie. Kazdy ma jakies tam preferencje.


luc
Posty: 633
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Nowe mieszkania Grzegórzki Park Inter-Bud Kraków forum, opinie

Postautor: luc » 21 gru 2018, 12:47

pozdro pisze:Wydaje sie spoko. Aczkolwiek ja wole Krowodrze i choc g okolice Wroclawskiej lub Przybyszewskiego w tej cenie. Kazdy ma jakies tam preferencje.

Tu plusem jest jednak relatywnie niewielka odległość od bulwarów wiślanych oraz wszystkich miejsc, do których można nimi przejść / przejechać na rowerze. Dobra też jest bliskość Ronda Mogilskiego - wielość możliwości komunikacyjnych z niego oraz sąsiedztwo biurowców przy samym rondzie oraz wzdłuż Mogilskiej, Jana Pawła II, Rondzie Grzegórzeckim itd. Okolice Wrocławskiej całkiem miłe, choć tu w sąsiedztwie jest też Osiedle Oficerskie, jedno z przyjemniejszych moim zdaniem w Krakowie. A niedługo po sąsiedzku powstaną też tam baseny przy Eisenberga / (Polfy), to jeszcze na plus dla okolicy. A może jacyś mieszkańcy się wypowiedzią, jak się mieszka na osiedlu Grzegórzki Park?

Magdalena33
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2018, 15:19

Re: Nowe mieszkania Grzegórzki Park Inter-Bud Kraków forum, opinie

Postautor: Magdalena33 » 22 sty 2019, 11:45

witam, czy może ktoś udzielic więcej informacji na temat wysokiego czynszu i wspólnoty? z opini google wynika, że jest tam spory problem z administracją :/

krisak13
Posty: 36
Rejestracja: 17 cze 2018, 15:15

Re: Nowe mieszkania Grzegórzki Park Inter-Bud Kraków forum, opinie

Postautor: krisak13 » 22 sty 2019, 12:06

Co do czynszu polecam przeglądnąć mieszkania na wynajem odszukać podobne do swojego i sprawdzić w ofercie ile taki czynsz wynosi. Tanio nie jest aczkolwiek nie tak drogo jak WT2 lub U Przybyszewskiego.

slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Nowe mieszkania Grzegórzki Park Inter-Bud Kraków forum, opinie

Postautor: slawek » 24 sty 2020, 1:39

Kilka zdjęć kolejnego etapu inwestycji Grzegórzki Park w Krakowie.

Obrazek

Całkiem spore to osiedle i te budynki też raczej nie należą do najniższych.

Obrazek

Jak się Wam podoba to osiedle? O ile jest nieźle zagospodarowany teren tam, nie ma samochodów wewnątrz, to jednak skala nieco przytłacza.

Obrazek

A może mieszkańcy powiedzą coś o tym, jak się tam mieszka?

pilsner
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2018, 10:21

Re: Nowe mieszkania Grzegórzki Park Inter-Bud Kraków forum, opinie

Postautor: pilsner » 24 sty 2020, 14:06

Gigantyczne osiedle, mało przestrzeni, przytłaczające wręcz. Tak utyskują na Avię a to jest niemal takie samo blokowisko, z nieco lepszą komunikacją, choć ta też już niemal wypchana do oporu, bo tyle się tam wybudowało w ost. latach. No i nei zapominajmy o horrendalnych cenach za metr i czynszu... masakra


Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Nowe mieszkania Grzegórzki Park Inter-Bud Kraków forum, opinie

Postautor: Mar G » 24 sty 2020, 16:15

Miałem okazję tam być kilka dni temu. Zgadzam się z opiniami, że skala przytłacza, a bezpośredni odbiór jest znacznie bardziej " betonowy" niż to zapowiadały wizualizacje. Zwłaszcza te tak zapowiadane zielone obszary wspólne. Z brakiem ruchu wewnątrz to nie do końca - po tych uliczkach co na fotkach śmignął samochód w drodze do garażu...
Ponadto ruszyły budowy 2 biurowców tuż obok okien dosłownie od strony Mogilskiej. Myślałem, że to kolejny budynek osiedla a to tymczasem garaże biurowca przylegające do uliczki pod balkonami.

annieoki
Posty: 53
Rejestracja: 14 lut 2018, 9:34

Re: Nowe mieszkania Grzegórzki Park Inter-Bud Kraków forum, opinie

Postautor: annieoki » 24 sty 2020, 16:23

2 lata temu zastanawiałam się nad kupnem mieszkania w tej inwestycji. Finalnie odstraszyły mnie miejsca postojowe z oddzielną KW (=drogie użytkowanie wieczyste, które nie podlega prawu przekształcenia póki co), półokrągłe i mało ustawne pokoje oraz ceny. Szacowane koszty zarządzania i wspólnoty też wychodziły chyba wtedy dość sporo, ale to oczywiście później weryfikuje rzeczywistość. Wtedy wydawało się, że mimo wielkości to nie będzie taki moloch, choć plan zamknięcia osiedla dookoła blokami oczywiście widziałam. Teraz wygląda to dużo gorzej. Wiem- bo codziennie tamtędy przejeżdżam. Wówczas zdecydowałam się na coś na Cystersów- wówczas znacznie taniej (+/- 2 tys/ m2), a z perspektywy czasu - wcale nie gorzej.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 35 gości